12 geriausio kačių maisto Pasirinkimas – TOP 12

12 geriausių kačių maisto gamintojų

Kokį kačių maistą turėtumėte nusipirkti?

Prisiminkime, apie kokius katėms ir katėms skirto maisto pavadinimus girdime? Žinoma, pirmiausia į galvą ateis Whiskas, Kitekat, Friskies, Darling. Jų reklama triukšminga, pastebima, tampa pažįstama… bet ar verta pasitikėti visais gamintojų patikinimais? Šiuo atveju ne. Pigus ekonominės klasės maistas (apskritai, apie maisto klases kalbėsime šiek tiek toliau) yra naminių gyvūnėlių sveikatos priešai. Tik kritiniais atvejais, kai tikrai nieko daugiau po ranka nėra, galite duoti katei tokio maisto. Ir net šiuo atveju niekas nėra apsaugotas nuo apsinuodijimo. O blogiausia, kad nuolatinė tokio pašaro dieta besimptomiai kenkia katei, naikina jos kepenis ir inkstus.

Kokio prekės ženklo kačių maistas yra geriausias?

Kačių maistas paprastai skirstomas į klases: holistinis, super premium, premija ir ekonomika. Maisto pasirinkimai turėtų būti svarstomi pradedant nuo aukščiausios kokybės, bet geriausias pasirinkimas, žinoma, būtų super-premium arba holistinis. Tokio lygio įmonės siūlo įvairias linijas, kuriose tikrai rasite pasirinkimą net jautriausiam ir išrankiausiam augintiniui. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kokybiškus pašarus – tai kilmės šalis, nes galima ginčytis, kad, pavyzdžiui, pašarai yra vokiški, tačiau iš tikrųjų būtent ši partija buvo pagaminta Rusijoje.

Geriausias kačių maistas kategorijoje: Holistinis

Jūsų mylimam augintiniui negali būti nieko geresnio už holistinį sausą maistą. Tai naujos kartos produktas, kurį profesionalai kuria profesionalams. Šio pašaro sudėtis yra kuo natūralesnė, jame nėra konservantų ir gyvūnas jį maksimaliai pasisavina. Holistinį maistą gaminančių įmonių linijoje pasiūla yra kiekvienam skoniui, bet ne kiekvienam biudžetui – tokie gaminiai labai brangūs, nes reikalauja ne tik kokybiškų žaliavų, bet ir specialios gamybos technologijos.

Innova katė ir kačiukas

vaizdas


Nuotrauka: www.catster.com

Vidutinis kaina įjungta RF: nuo 1200 rub. už 2,7 kg

Kodėl reitinge: šis pašaras yra beveik idealiai subalansuotos sudėties, prisotintas visomis reikalingomis medžiagomis ir net jame esantys baltymai yra gyvulinės kilmės. Dėl maksimalaus maistinių medžiagų kiekio katei valgyti reikia labai mažos porcijos. Tokio lygio pašaruose nėra ingredientų, kurie galėtų pakenkti gyvūnui.

Trūkumai: Innova Cat and Kitten yra vienas brangiausių pašarų, o Rusijoje jį galima įsigyti tik internetu. Reikėtų atsiminti, kad jo sudėtyje yra daug baltymų, todėl jo negalima duoti kastruotiems gyvūnams.

Įvertinimas: 10 iš 10

Iš kačių maisto apžvalgų Innova katė ir kačiukas: „Maistas, kuriame baltymų yra apie 30 proc., tinka itin sveikoms ir aktyvioms katėms, bet kastruotiems gyvūnams nelabai tiks“.

Acana

vaizdas


Nuotrauka: www.tenfingers4paws.com

Vidutinė kaina Rusijoje: nuo 1000 rub. už 2,27 kg

Kodėl reitinge: Šis maistas yra 80% natūralūs aukštos kokybės mėsos ingredientai, be to, jis papildomai prisotintas gyvūnams būtinų laktobacilų ir probiotikų. Bet, laimei, grūdinių kultūrų jame visai nėra. Rusijoje galite nusipirkti tiek internetu, tiek kai kuriose veterinarinėse vaistinėse.

Trūkumai: Acana maisto linija yra gana ribota, suskirstyta pagal amžių, todėl ji negali nieko pasiūlyti specialiųjų poreikių turinčioms katėms ar pacientams.

Įvertinimas: 9 iš 10

Nuo kačių maisto apžvalgos Acana: „Jei gyvūnas sveikas ir normaliai reaguoja į baltymus, tai su mityba problemų nekyla.”

N&D Natūralus ir skanus

vaizdas


Nuotrauka: www.shaggybrown.pl

Vidutinis kaina įjungta RF: nuo 860 rub. už 1,5 kg

Kodėl reitinge: ėdalo sudėtis labai gerai subalansuota, jame yra daugiausia mėsos ingredientų, be to, jame taip pat yra visų katėms reikalingų medžiagų ir vitaminų.

TrūkumaiA: Keletas augalinių ingredientų kelia abejonių. Veterinarinėse vaistinėse jį nusipirkti gali būti sunku, tačiau internete parduodamas visas maistas.

Įvertinimas: 8 iš 10

Iš atsiliepimų apie kačių maistą N&D: „Katės ne iš karto pripranta prie maisto skonio ir iš pradžių yra išrankios –…