15 neįprastiausių ir įdomiausių tualetų pasaulyje

15 neįprastiausių tualetų – nusišypsok ir nustebink

Žmogus visada norėjo padaryti kuo patogesnę vietą visų savo poreikių administravimui. Paprasti piliečiai jį apdailina plytelėmis, pakabina gėles ant sienų ir mėgaujasi komfortu. To, žinoma, neužtenka apvalių sumų banko sąskaitose savininkams. Kai kurie iš jų netgi rengia varžybas tarpusavyje – kas neįprastiau įrengs tualetą (sau, o ypač klientams – pasigirti). Tačiau ar galima tokiu prozišku žodžiu pavadinti tuos meno kūrinius, kurie gimsta laukinėse gerai apmokamų dizainerių galvose? Sudarėme kūrybiškiausių viešųjų tualetų pasaulyje pasirinkimą. Ir jūs patys nusprendžiate, ar norėtumėte tokiuose interjeruose, taip sakant, galvoti apie amžinybę.

1. Auksiniai tualetai

Paprasčiausias dalykas, kurį gali sugalvoti žmogaus protas, yra tualetas iš aukso. Dizaineriui iš Honkongo pavyko metaforiškai pademonstruoti materialinių vertybių silpnumą vos už 5,7 mln. Tiesa, meno objekto savininkams sveikas godumas visai nesvetimas. Juvelyrinių dirbinių parduotuvės patalpose yra stebuklingas tualetas, kurį su tam tikru dosnumu (reikia nusipirkti brangių papuošalų bent už 200 USD) galima netgi panaudoti pagal paskirtį.

vaizdas
Nuotrauka: img.nnov.org

Tokiam tualetui reikalingi atitinkami higieniniai aksesuarai – net jei jie grynai simboliniai. Ir jie egzistuoja.

vaizdas
Nuotrauka: s.fraza.ua

Netikras, sakysite? O čia jo nėra. Šį ritinėlį, kuriame yra 22 karatai aukso, išties galima įsigyti specializuotame Australijos tualeto ir sanitarinių prekių prekybos centre „Toilet Paper Man“. Aš bandžiau. O suvedus visus reikiamus duomenis (o Dieve!) atsivėrė PayPal langas apmokėti už pirkinį! Pagalvojęs, kad būtų geriau nusipirkti butą Maskvoje už 1,3 milijono dolerių (jei juos gausiu, žinoma, iš kur), paspaudžiau atšaukti. Ir kažkas juk nepaspaus…

2. Pirkinių spinta

vaizdas
Nuotrauka: www.oddee.com

Kai žmogus išsivaduoja nuo seniai jį kamavusios smulkių poreikių naštos, reklamines žinutes jis suvokia kur kas pozityviau. Bent jau taip mano vieno iš prekybos ir pramogų centrų Vokietijoje rinkodaros specialistai. Jame esantis tualetas, pirma, jau savaime vilioja stipriosios lyties atstovus, antra, čia nepastebimai demonstruojamos naujos apatinių kolekcijos. Sako, vyrui apsilankius tokioje įstaigoje, damai daug lengviau jį „paaukštinti“ už brangų pirkinį.

3. Erotomanai iš Frankfurto

vaizdas
Nuotrauka: www.omgsoysauce.com

Šie vokiečių architektai nuėjo dar toliau. Kas yra pusnuogės manekenės! Yra pisuarai moteriškų burnų pavidalu. Beje, kai kuriuose Europos miestuose įstatymiškai draudžiama naudoti šią moters kūno dalį (žinoma, simbolinę, žmogaus sukurtą) tokiems žemiškiems tikslams. Tačiau kai kurie piliečiai mėgsta lankytis tokiose spintose. Galbūt jie taip save tvirtina.

4. Parodyk save…

Tai daug nekalta. Bet vyriškos lyties atstovams tikriausiai gražu. Nors sunku pasakyti, kas malonaus šio… proceso administravime prieš liudininkus – nors ir netikrus. Bet vyrai žino geriau.

vaizdas
Nuotrauka: www.oddee.com

5. Tik moterims

Pasaulis niekada nebebus toks, koks buvo. Jūs ypač suprantate šio teiginio pagrįstumą žiūrėdami į tokius įrenginius. Patogų „stovintį“ pisuarą moterims (ypač feministėms, kurios nenorėjo taikstytis su lyčių skirtumais tokiame intymiame procese) buvo bandoma sukurti jau nuo praėjusio amžiaus 20-ųjų, tačiau iki šiol tai nepavyko. pasiekti daug sėkmės šiuo sudėtingu ir neaišku, kodėl pavyko.

vaizdas
Nuotrauka: www.oddee.com

Visoms mano kalbintoms dailiosios lyties atstovėms, pamačius šią nuotrauką, iškilo du klausimai: „Kodėl? ir kaip?” Tačiau kai kurie sakė, kad geriau palaukti, kol grįš namo. prisijungiu.

6. Botaniko svajonė

Stovi laistyti gėles… San Francisko dizaineris Clarkas Sorensenas sukūrė panašius pisuarus specialiai romantiškiems vyrams. Šios „gėlės“ kainuoja nuo 6 iki 13 tūkstančių dolerių. Net ir už tokią kainą jie yra labai paklausūs. Matyt, pasaulyje yra pakankamai vėpla.

vaizdas
Nuotrauka: www.oddee.com

7. Žaidimas niekada nesibaigs

Ši žaidimų spinta buvo pristatyta vienoje iš aukštųjų technologijų santechnikos parodų. Aišku, kam jis skirtas: tokie žmonės tiesiog negali gaišti savo brangaus laiko blaškydami į kitą kambarį ir atgal. Pasisekė tėvams…