2 nepralenkiami bananų duonos receptai Soci

Nesvarbu, kuriuo paros metu slinksite, garantuojame, kad savo laiko juostoje sutiksite ką nors ką tik iškeptą bananų duoną.


Ir jei negalite jų įveikti, prisijunkite – tiesa?

Mes sukūrėme keletą geriausių bananų duonos receptų, kad galėtumėte įstrigti. Turint tiek laiko praleisti virtuvėje, niekas netrukdo tobulinti juos visus.

Visi žino, kad lengviausias būdas pakelti bananų duoną į kitą lygį yra gausus šokolado drožlių pabarstymas.

Šis paprastas mūsų virtuvės karaliaus Niallo Kirklando receptas turi dalį rafinuoto cukraus, kaip ir kiti pyragai ir sausainiai. Visą saldumą suteikia bananai ir medaus išspaudimas – todėl galite pamiršti, kad jaučiatės kaltas dėl kitos skiltelės.

Receptą rasite čia.

Taip, jūs teisingai perskaitėte. Kai tik manėte, kad bananų duona negali būti geresnė, mes nuėjome tiesiai su svajonių desertu.

Pagamintas su keliais kaušeliais mūsų perkamiausio „Impact Whey Protein“, manome, kad tai vienas maloniausių, daug baltymų turinčių skanėstų, kuriuos kada nors teko mėgautis. Be to, jame yra mažai cukraus – dėka mūsų sirupo be cukraus!

Receptą rasite čia.

Paimkite namų pranešimą

Dabar iš tikrųjų yra pats laikas, kai patogus maistas atkreipia dėmesį – ir šios skanios bananų duonos neabejotinai patenka į sveiko užkandžio vietą.

Tik atminkite, kad skelbti rezultatus „Instagram“ nėra privaloma.