Plaukų džiovintuvas: koks yra m

Plaukų džiovintuvai yra puiki sąjungininkė mūsų vonios kambaryje. Ne tik žiemą nusausinti plaukus ir išvengti peršalimo, bet ir padaryti mums įmantriausias šukuosenas. Siekdami profesionaliai atrodančių rezultatų, šiandienos džiovyklės sujungia galią ir technologijas.

Panašu, kad tai yra prietaisas, kuris visada buvo mūsų vonios kambaryje, tačiau esame tikri, kad apie juos yra daugybė dalykų, kurių jūs nežinote. Šiame plaukų džiovintuvo vadove norime nuodugniai aptarti temą, kad žinotumėte, kas šiandien daro perversmą kirpyklų pasaulyje.

Svarbiausias

 • Plaukų džiovintuvas yra būtinas bet kuriame vonios kambaryje. Mes naudojame jį kasdien ir jo dėka per kelias minutes galime pasiekti profesionalų apdailą. Naujausios kartos džiovyklose naudojama technologija, pavyzdžiui, joninė, pagerina jų galią ir padeda sumažinti plaukams daromą žalą.
 • Plaukus džioviname automatiškai, negalvodami, ar tai darome teisingai. Atlikę keletą veiksmų gausime raktą, kad pasiektume tobulą mūsų ieškomą apdailą. Ir jei prie šių veiksmų pridėsime profesionalų gudrybes ir nelyginius priežiūros patarimus, tuo geriau.
 • Be technologijos ir galios, renkantis plaukų džiovintuvą atsižvelgiame į kitus veiksnius, pvz., Svorį ar dydį, nes tai yra kasdienis prietaisas, kurį visada nešiojamės su savimi. Atsižvelgiant į šiuos kriterijus perkant džiovyklę, mes galime teisingai pasirinkti.

Geriausi plaukų džiovintuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kadangi rinkoje yra tiek daug plaukų džiovintuvų, kartais sunku pasirinkti. Geras triukas, kad mūsų pasirinkimas būtų teisingas, yra remtis specialistų ir ekspertų nuomonėmis šia tema. Žemiau mes pasirinkome 5 geriausias džiovykles, kurias galite rasti.

Geriausias joninis plaukų džiovintuvas

Šis džiovintuvas sujungia didelę 2300 vatų (W) galią su žemu triukšmo lygiu, kad būtų galima efektyviai ir neįkyriai džiovinti. Jo jonų generatorius išskiria 90% daugiau neigiamų jonų, o tai paverčia blizgiu, be garbanos jūsų plaukams. Jis turi tris temperatūras ir du sprogimo greičius.

Galinė grotelė yra nuimama, kad būtų lengviau išvalyti filtrą ir išvengti jo gedimo. Jis turi užpakalinį kablį, kurį lengva pakabinti ir laikyti. Pakuotėje yra ne tik plaukų džiovintuvas, bet ir koncentratorius, difuzorius bei šaknis stiprinantis aksesuaras, skirtas šukuosenoms suteikti.

Redakcinis vertinimas: Šis džiovintuvas išsiskiria savo didele galia ir tuo pačiu savo tyla. Šis derinys leidžia patogiai, greitai ir efektyviai džiovinti.

Geriausias profesionalus joninis džiovintuvas su priedais

Idealus džiovintuvas profesionaliam apdailai. Jo jonų technologija apsaugo nuo garbanojimo ir greitai užsiblokuoja drėgmėje, todėl džiovina plaukus, neišsausindama jų. Jame yra trys temperatūros nustatymai ir du greičiai. Šis džiovintuvas turi 2400 W galią ir nuolatinės srovės variklį.

Nors jis turi didelį oro srautą, jis yra lengvas ir patogus naudoti. Be to, jo 1,75 m ilgio kabelis leidžia jį lengvai naudoti. Galinis filtras yra nuimamas ir lengvai valomas. Šioje pakuotėje yra difuzorius ir šilumos koncentratoriaus antgalis, kuris ištiesina arba sukuria apibrėžtas bangas plaukuose.

Redakcinis vertinimas: Šio produkto joninė technologija apsaugo nuo garbanotis ir palaiko drėgmę. Rezultatas – daili, profesionali apdaila.

Geriausias plaukų džiovintuvas pagal kainos ir kokybės santykį

Profesionalus plaukų džiovintuvas su 2200 W varikliu, idealiai tinka storiems ar ilgiems plaukams, nes gali atlaikyti ilgus darbo seansus. Jis turi du greičius, tris temperatūros parinkiklius ir šalto oro mygtuką. Jo jonų technologija su LED indikatoriumi generuoja neigiamus jonus, kurie neutralizuoja statinę elektrą.

Ji turi keraminę dangą, suteikiančią daugiau žvilgesio plaukams ir pagerinančiai bei pailginančiai apdailos trukmę. Šioje pakuotėje yra du 6 ir 8 mm oro koncentravimo antgaliai, palengvinantys tiesinimą, ir difuzorius, kuris padidina natūralų garbanotų plaukų kiekį. Lengvas ir labai patogus naudoti.

Redakcinis vertinimas: Šis produktas garantuoja ilgalaikę, blizgančią apdailą. Jis taip pat turi keraminę dangą ir joninę technologiją, kuri neutralizuoja garbanojimąsi.

Geriausias džiovintuvas su „ThermoProtect“ technologija

Šis džiovintuvas su „ThermoProtect“ technologija leidžia greitai išdžiūti ir esant žemesnei temperatūrai, kad būtų geriau prižiūrimi plaukai. Jame yra šeši lankstūs greičio ir temperatūros nustatymai visiškam valdymui. Jis turi 2200 W galią, kad visada būtų tobulas lakas, nepažeidžiant plaukų.

Dėl jo išskiriamų neigiamų jonų plaukuose sumažėja garbanos ir statinė elektra, o odelės išlyginamos, kad plaukai būtų lygesni ir žvilgantys. Jo 1,8 m ilgio kabeliu lengva naudotis. Apima puikų antgalį, kad tiksliai suformuotumėte bet kokią norimą šukuoseną.

Redakcinis vertinimas: Novatoriška „ThermoProtect“ technologija užtikrina greitą džiūvimą ir padaro kuo mažiau žalos. Be to, džiovyklėje yra šeši greičiai ir temperatūra.

„Babyliss“, tyliausias joninis plaukų džiovintuvas

Tyliausias plaukų džiovintuvas. Su 2400 W varikliu ir gana mažu išmetamųjų teršalų kiekiu šis džiovintuvas siūlo profesionalų apdailą. Jo jonų technologija išskiria statinę elektrą ir padeda pasiekti lygesnių ir žvilgesnių plaukų. Jame yra 2 greičio ir temperatūros nustatymai.

Nuimamas šio džiovintuvo filtras leidžia jį lengvai valyti, padidindamas prietaiso patvarumą. Dėl ergonomiškos rankenos ir pasukamo laido jį lengva naudoti, prisitaikant prie kiekvieno judesio. Pakuotėje yra ypač plonas antgalis tiksliam stiliui.

Redakcijos įvertinimas: Šis džiovintuvas yra ypač paprastas naudoti, jo rankena ergonomiška ir pasukamas laidas. Džiovinimo apdaila yra profesionali ir efektyvi.

Geriausias kelioninis džiovintuvas

Daugiafunkcinis šio gaminio naudojimas garantuoja jo naudojimą visame pasaulyje. Dėl savo mažo dydžio ir lengvo svorio jis idealiai tinka kelionėms. Jis turi du temperatūros lygius ir puikų purkštuką subtilesnėms apdailoms. Infraraudonųjų spindulių šilumos funkcija užtikrina efektyvų ir greitą džiūvimą.

Jo rankena yra sulankstoma, todėl be problemų tilps net rankiniame krepšyje.

Redakcinis vertinimas: Šis džiovintuvas yra skirtas kelionėms, nes turi sulankstomą rankeną ir yra mažas. Tačiau jo veikimui įtakos neturi jo matmenys.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie plaukų džiovintuvus

Kalbant apie procedūras ar produktus plaukams, mes visada abejojame. Mėgstame demonstruoti sveikus ir blizgančius plaukus ir žinome, kad šis rezultatas dažnai priklauso nuo to, kaip juos išdžiovinsime. Žemiau pasirinkome dažniausiai užduodamus klausimus apie plaukų džiovintuvus ir atsakėme į juos.

mergina su džiovykle

Norėdami kuo mažiau pakenkti plaukams, rekomenduojama visada naudoti žemą temperatūrą.
(Šaltinis: Andor Bujdoso: 91866086 / 123rf.com)

Kokie yra plaukų džiovintuvai?

Norėdami kalbėti apie plaukų džiovintuvo tipus, turime išskirti dvi dideles grupes: technologijas ir medžiagas. Yra joninių džiovyklių, labai naudingų norint sumažinti garbanojimąsi ir gauti profesionalių rezultatų. Infraraudonųjų spindulių ar nanotechnologijų džiovintuvai yra labai higieniški, nes jie kovoja su grybais ir bakterijomis.

Kalbant apie medžiagą, mes skiriame keramiką, metalą ir turmaliną. Keraminiai džiovintuvai yra plačiausiai naudojami dėl jų tolygios šilumos. Pagaminti iš turmalino paprastai yra joniniai, nes šis „brangakmenis“ kaitinant išskiria neigiamus jonus. Galiausiai metaliniai yra pigesni, bet agresyvesni.

Kokie yra joninio plaukų džiovintuvo pranašumai?

Šiandien joniniai plaukų džiovintuvai yra geriausias greito džiūvimo variantas, jie turi geriausius rezultatus ir nepažeidžia plaukų. Šio tipo džiovyklų technologija reiškia, kad, kalbant apie jų naudojimą, jie praktiškai yra visi privalumai. Pažvelkite į žemiau esančią lentelę ir įsitikinkite.

Privalumas

 • Greitesnis džiovinimo greitis
 • Šviesesni ir sveikesni plaukai
 • Garbanos mažinimas
 • Baktericidinis poveikis

Trūkumai

 • Naudokite ilgiau nei turėtų
 • Kaina

Kaip matėte, vieninteliai joninių džiovintuvų trūkumai yra laikas ir kaina. Kalbant apie laiką, kadangi šie džiovintuvai yra tokie greiti, kartais būna, kad to nesuvokiame ir naudojame ilgiau, nei turėtų. Savo ruožtu kaina nebėra problema, nes ji egzistuoja visiems biudžetams.

Kaip teisingai naudoti plaukų džiovintuvą?

Mes tiek kartų džiovinome plaukus, kad jau darome tai beveik negalvodami ir manome, kad darome tai teisingai. Tačiau eidami pas kirpėją matome, kad profesionalai pasiekia geresnių rezultatų nei mūsų. Čia pateikiamos nuoseklios instrukcijos, kaip džiovinti plaukus kaip profesionalas.

 1. Prieš naudodami plaukų džiovintuvą, nusausinkite plaukus rankšluosčiu, kad pašalintumėte didžiąją dalį drėgmės.
 2. Netrinkite, lengvai paspauskite.
 3. Prieš džiovinant plaukus, rekomenduojama naudoti priežiūros priemones, tokias kaip šilumą apsaugančios priemonės arba aliejai.
 4. Atsargiai išsiaiškinkite ir suformuokite plaukus.
 5. Padalinkite plaukus į skirtingas dalis, nuo apačios iki kaktos, ir suimkite juos pincetu.
 6. Pradėkite džiovindami apatinę dalį sruogomis. Kai išdžius, tęskite kitus.
 7. Norėdami kuo mažiau pakenkti plaukams, rekomenduojama visada naudoti žemą temperatūrą ir didelę oro galią.
 8. Norėdami suformuoti plaukus, naudokite teptuką.
 9. Kai plaukai yra sausi, naudokite šalto oro srovę ir išpūskite ją per visus plaukus.

džiovinant plaukus

Svarbu pasirinkti tinkamą plaukų tipą (įprastą, riebų, sausą ar spalvotą) ir įsitikinti, kad jis tinkamai juos apsaugo. (Šaltinis: Parilovv: 88931529 / 123rf.com)

Kokios priežiūros reikia plaukų džiovintuvui?

Tai labai dažnai užduodamas klausimas. Daug kartų mums taip nutiko, kad tas plaukų džiovintuvas, kuris mums labai patiko, lūžta ir mes nežinome, kodėl. Na, tikriausiai todėl, kad mes tuo tinkamai nesirūpiname. O rūpindamiesi turime omenyje valymą.

Plaukų džiovintuvą naudojame kiekvieną dieną ir yra normalu, kad jame kaupiasi nešvarumai.

Džiovyklę valyti yra lengviau, nei atrodo, ir jei tai darysime dažnai, pamatysime, kaip jos gyvenimas yra ilgesnis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nuimti galinį džiovintuvo dangtį, kuriame yra filtras, ir padėti jį po vandeniu. Vanduo turi praeiti iš vidaus į išorę.

Bet kokie patarimai, kaip naudoti plaukų džiovintuvą, pavyzdžiui, profesionalai?

Ne paslaptis, kad kai kirpykloje džioviname plaukus, atrodo, kad …