Kurie kvepalai valdė 2017 m

Mes pradedame 2018 m., Todėl atėjo laikas apibendrinti tai, kas nutiko praėjusiais metais kvepalų pasaulyje. Mes negalime nurodyti, kurie kvepalai buvo geriausi, tačiau dalijamės su jumis įdomių premjerų prisiminimais ir primename kvapus, dėl kurių pasaulis išprotėjo pernai. O gal jūsų mėgstamiausia yra paslėpta sąraše?

Geriausi 2017 metų kvepalai

2017 metų kvepalai – patirkime dar kartą

2017 metus galima priskirti gana sėkmingiems pagal kvepalų naujoves. Italų dizaineriai ir prancūzų mados namai lepino mus naujais kvapais. Kurios kvepalų premjeros kėlė emocijas, o kokie kvapai buvo vadinami kvapniu puikumu?

Auksinis Dioras – „J’adore In Joy“

Kvapų sąrašą atidarome su trenksmu – negalima paneigti „Dior“ moteriškų kvepalų klasės ir puikaus patvarumo. Viena mėgstamiausių moterų yra J’adore. Kas kartą paragavo šio subtilumo meilės prisipažinimai, tikrai sutiks, kad žymiausių moteriškų kvepalų titulas priklausė „J’adore“.

1999 m. Kvepalai grįžo pavasarį kaip „J’adore In Joy“. Džiaugsmo kvapas slepia baltas gėles ir subtilius persikus, pagardintus jūros druska. Saldumas sūriame leidime patiko ne tik mums 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=UAovJ2Mbmko

„Prada La Femme Intense“ kvepalai

Birželį sutikome skambia italų kvepalų „Prada“ premjera. „Flanker La Femme Intense“ nepalieka iliuzijų – auksas kartu su rafinuota butelio rausva spalva yra geriausių kvepalų išraiška.

Kvapas moterims yra intensyvesnis ir grobuoniškas nei originalus, sukurtas 2016 m. Tai puikus pasiūlymas gėlių kvapų mėgėjams. Plumeria, ylang-ylang, tuberozė ir stambialapis jazminas žada aromatinį apsinuodijimą. Reikia įvykdyti 😉

Moteriški kvepalai „Aura Mugler“

Mugleris yra asmenybė kvepalų pasaulyje – pažodžiui keli kvapai jo sąskaitoje, kiekvienas iš jų yra tikras „petardas“. Nei vieno meistro kvapo negalima palyginti su niekuo kitu. Tas pats pasakytina ir apie naująjį „Mugler Aura“ aromatą.

Premjera birželio ir liepos sandūroje sukėlė daug emocijų. Gražus butelis „Aura“, grožiu prilygstantis kitiems, kartu su stebuklinga reklamos kampanija privertė visus laukti žalios, saldžiarūgščios kompozicijos. Tai tikrai vaniliniai kvepalai, mėgstantys saldžius aromatus.

Nauja Calvino Kleino manija

Tai buvo garsiai apie šiuos kvepalus! Kodėl? Visų pirma, tai yra Calvino Kleino kvepalai, kurių kompozicijos visada karštai komentuojamos, nes dažniausiai jas lydi skandalas. Antra, „Obsessed“ įkvėpė praeities kvepalai ir labai intymiai pasakoja apie Kate Moss meilę Mario Sorrenti. Norint sukurti reklaminę kampaniją, buvo pasirinktos anksčiau neskelbtos 1980-ųjų jauno modelio nuotraukos. Pripažinkite, kad viskas atrodo labai subtiliai.

Koks buvo įkvėpimas kuriant „Obsession“ flanšą? Prekės ženklo kūrybos direktorius Rafas Simonsas atskleidžia šią paslaptį:

Jei turėtume vieną vaizdinį elementą, kuris, mūsų manymu, apibendrina „Calvin Klein“ prekės ženklą, tai būtų „Maria Sorrenti“ reklaminė kampanija su Kate Moss. Šį vaizdą daugelį metų turėjome prieš akis, ir tai buvo mūsų atskaitos taškas, kai pradėjome dirbti su „Calvin Klein“ prekės ženklu. Norėjome, kad naujasis aromatas sukeltų panašias asociacijas ir emocijas: jis grąžintų vyro ir moters atmintį, kažkieno kvapo atminimą ant odos.

„Giorgio Armani“ kvepalai – nes tai tu ir stipriau su tavimi

Atkakliai tvirtina, kad naujųjų „Giorgio Armani“ kvepalų sėkmė grindžiama dideliu reklamos biudžetu ir jausminga pora, kuri kitose kampanijos dalyse žaidžia pirmą smuiką. Tiesa, ji yra graži, o jis – dailus, tačiau negalima praleisti aromatų, nes tai yra tu ir stipriau su tavimi.

Įkvėpimas kurti kvapų duetą buvo nepaprastas, šiuolaikiškas, karšta meilė. Moteriškas variantas yra saldus, vanilinis ir citrusinis, vyriškas – derinant minkštas natas su aštriais. Italų dizainerio kvapai buvo labai gerai sutikti. Tai mūsų visiškai nestebina.

„Bloom Gucci“ aromatas

Naujųjų „Gucci“ kvepalų pasirodymas rugpjūtį siejamas su naujo kūrybos vadovo asmeniu – Alessandro Michele. Šis sukūrė naują moteriškumo interpretaciją, prie savo gėlių kvepalų pridėdamas Pietų Indijos vijoklį.

Ingredientas yra naujiena kvepalų pasaulyje – anksčiau jis nebuvo naudojamas kvepaluose. Turiu pripažinti, kad „Bloom“ kvepalai yra graži kompozicija su ne mažiau gražiu senoviniu reklamos rėmu. Viskas sukuria gerai koordinuotą visumą.

Gabrielle Coco Chanel

2017 metų atmintį uždarome nauju „Coco Chanel“ kvapu. Vaisiškos sielos žiedinė Gabriella atitinka visus prabangių kvepalų reikalavimus – kaip butelis, tai tik klasikiniai „pakinktai“, o kvapai – tik pagrindinis repertuaras. Kristen Stewart kaip naujojo „Chanel“ kvapo reklaminės kampanijos veidas pasirodė esąs labai sėkmingas. Ar jums patinka?

Žinoma, 2017-ieji buvo kupini daugybės kitų intriguojančių kvapų ir sugebėjo mus nustebinti teigiamai. Mums smalsu, kas nutiks naujais metais 🙂 „Tagomago“ redaktoriai linkime jums visiems kvapnių 2018-ųjų!