20 geriausių 2018 m. išmaniųjų telefonų

Šiuo metu 2018 m. yra daug gerų naujų išmaniųjų telefonų. Kaip mes prognozavome prieš šešis mėnesius:

  • Nedaug gamintojų atsispyrė monoantakiams (kirpčiukams) a la iPhone X: siauriausi, ploniausi ir pan.
  • Pusiausvyra pastebimai pasislinko link modelių su pailgu ekranu (ir 18, 19 ir net 19,5 – 9 kraštinių santykiu).
  • „Face Unlock“ technologija jau masiškai platinama vidutinių kainų segmente.
  • Vis daugiau atsirandančių naujų išmaniųjų telefonų nepalaiko atminties kortelių. Iš esmės viskas gerai. Paprasto vartotojo užduotims atlikti 64 GB plius debesies paslaugos yra įprastas atminties šaltinis.

Kalbant apie akcentus „pagal interesus“, situacija 2018 m.

  • Renkantis žaidimų išmanųjį telefoną, visiškai nebūtina orientuotis į aukščiausias sistemas, Snapdragon 660 ar net 636 galimybių visiškai pakanka, jei nepasikliaujate pačiais sunkiausiais grafikos režimais.
  • Esant geram apšvietimui, dabar normaliai gali šaudyti net viduriniai valstiečiai, o kitomis sąlygomis flagmanas taip pat gali prasilenkti.
  • Su garso kokybe situacija yra maždaug tokia pati, jei naudojamos tinkamos ausinės. Netgi specialaus DAC ir garso lizdo nebuvimas yra nesvarbus.
  • Beveik visi išmanieji telefonai yra pasirengę dirbti su 4G tinklais 2018 m. Yra niuansų, susijusių su priimtais diapazonais ir didžiausiais greičiais, tačiau pagrindinėse aprėpties srityse jie nėra reikšmingi.

Taigi, išsiaiškinkime, kurį telefoną geriau pirkti 2018 m.

2018 m. geriausių naujų išmaniųjų telefonų Pasirinkimas

Kaip matote, apžvalgos rašymo metu situacija toli gražu nėra klasikinė. Flagmaniniai modeliai jame negavo aukštų įvertinimų, o biudžetiniai išmanieji telefonai beveik nėra atstovaujami. Su pastaraisiais tiesiog aišku, kad pirmaujantys gamintojai mus skuba nustebinti savo pasiekimais, o į nebrangius įrenginius tiesiog nepateko į rankas. Paprastesnės įmonės laiko nosį nuo vėjo, o mažai žinomų prekinių ženklų gaminiai orų visai nekelia. Kalbant apie flagmanus, naujieji „Samsung“ ir „Sony“ išmanieji telefonai yra tikrai dviprasmiški, tiesa, dėl visiškai skirtingų priežasčių, o „P20 Pro“ dar nėra tobulas. Nepretenduojame į galutinę tiesą, tačiau panaši nuomonė išsakoma įvairiuose specializuotuose forumuose.

Papildydamas savo pavasarinį komentarą apie Apple įrenginių nebuvimą apžvalgoje, pasakysiu taip. Išskirdamas šimtą tūkstančių už išmanųjį telefoną, bet kuris adekvatus žmogus prisiima aukščiausią tokio įrenginio kokybę ir stabilų veikimą „iš dėžutės“, o jo laukia loterija. Norėdami tuo įsitikinti, pakanka peržvelgti keliolika ar du puslapius diskusijų įvairių forumų profilių skyriuose. Tai apie „Apple“ flagmanus. Kalbant apie neva biudžetinį Xr, tai jis tiesiog nekelia rankos aukšto įvertinimo naujajam gaminiui, kuris beveik viskuo nusileidžia iPhone X, bet kainuoja maždaug tiek pat.

Tačiau pasirinkimas, kaip visada, yra jūsų. Laimingo apsipirkimo!