Geriausių 2023 m. pudrų Pasirinkimas

Daugumai moterų pudra yra nepakeičiama kasdienio makiažo dalis, galinti suvienodinti veido spalvą ir paslėpti odos trūkumus. Tačiau neteisingas pasirinkimas sukels visiškai priešingą efektą – pabrėš menkiausius trūkumus, todėl į pudros įsigijimą reikėtų žiūrėti rimtai. Savo reitinge surinkome geriausias pudras populiariausiose kategorijose, įvertindami jas pagal naudojimo paprastumą ir ilgaamžiškumą, atspalvių įvairovę ir papildomų savybių (priežiūra, matinimas, apsauga nuo saulės) buvimą.

Kaip išsirinkti kokybišką veido pudrą?

Pudra – vienas seniausių, žinomiausių ir suprantamiausių moterims kosmetikos gaminių. Pudros nosis – na, kas gali būti lengviau? Tai tiesa, tačiau netinkamas produkto pasirinkimas gali panaikinti visas pastangas sukurti tobulą makiažą, pabrėžti trūkumus ir padaryti veidą nenatūralų. Kad taip nenutiktų, pudrą reikia pirkti protingai, aiškiai suvokiant, kam jos reikia, ir atsižvelgiant į svarbiausias jos savybes.

Funkcijų, kurias atlieka šis populiarus grožio produktas, nėra taip mažai:

  • odos tono korekcija (vieno ir suporuota su pagrindu);
  • vizualinis reljefo išlyginimas dėl „suliejimo efekto“;
  • fiksuoti makiažą, padidinti jo patvarumą;
  • suteikiant norimą apdailą (matinį, satininį, blizgantį).

Akivaizdu, kad gera pudra turėtų sėkmingai susidoroti su visomis keturiomis užduotimis. Akivaizdžių netobulumų maskavimas nėra pagrindinė jos funkcija – už tai atsakingi tankesni ir labiau pigmentuoti produktai. Tačiau reikia pastebėti, kad daugelis kompaktinių pudrų leidžia sluoksniuoti, dėl ko tikrai galima pasiekti maskuojančių defektų efektą.

Prieš perkant, turite nuspręsti dėl šių miltelių parametrų:

  • Tekstūra. Produktas dažniausiai būna kompaktiškos (presuotos) arba trupinės konsistencijos. Kompaktiškos pudros suteikia tankesnį padengimą, turi veidrodį ir kempinę, todėl idealiai tinka greitai užtepti ir pataisyti makiažą. „Trupintuvams“ reikalingas šepetėlis arba pudros pūstukas, nepamainomas makiažui fiksuoti ir riebalų pertekliui pašalinti. Danga su jais pasirodo oresnė ir nepastebima, tačiau dirbti užtruks ilgiau. Kitas sprendimas – pudros rutuliukai. Jie yra purios ir presuotos tekstūros kryžminis, tepamas šepetėliu, dažnai turi blizgančią arba porcelianinę apdailą.
  • Atspalvis. Siekdami patenkinti skirtingų spalvų tipų merginų poreikius, gamintojai siūlo bent tris kiekvieno gaminio tonus: šviesius, vidutinius ir tamsius bei daugybę šiltų ir šaltų jų variantų. Norint pasirinkti tinkamą atspalvį, pakanka žinoti savo spalvos tipą, pritaikytą sezonui. Idealiu atveju pudrą reikėtų išbandyti ant odos: testas parodys, ar teisingai parinktas tonas, koks produktas atsparus, ar oksiduojasi, ar suteikia norimą apdailą. Taip pat populiarios skaidrios (skaidrios) pudros, kurių užduotis – fiksuoti makiažą ir pašalinti riebalų perteklių. Tokių gaminių pavadinime dažniausiai būna žodžiai Finishing, Transparent, Loose, Radiant.
  • Atitikimas odos tipui. Patogu, kai gamintojas šią informaciją tiesiogiai nurodo ant pakuotės, bet ir netiesioginiais ženklais galite suprasti, ar prekė Jums tinka. Pavyzdžiui, pudra, pažymėta Matt (matting) ženklu, labai tinka riebiai ir mišriai odai, tačiau gali lengvai išsausinti išsausėjusią odą, pabrėžti lupimąsi ir poras. Švytėjimo efektą suteikiančios pudros gražiai paryškins ploną, sausą odą, tačiau riebią odą gali paversti blizgančiu „blynu“.

Pastaraisiais metais įgijo didelį populiarumą mineralinės pudros, susidedantis tik iš natūralių ingredientų, nenaudojant silikonų, parabenų, dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Tokios priemonės nesukelia alergijos, yra šilkinei smulkios tekstūros, padengiamos lengvu šydu, gerai fiksuoja makiažą ir sugeria riebalų perteklių. Mineralinės pudros gali būti drąsiai rekomenduojamos odai, linkusiai riebėti ir kimšti poras. Tačiau iš jų sunku išgauti visavertį atspalvio efektą, be to, jie dulkėja ir gali labai išsausinti epidermį. Patarimas: jei jums reikia tikros mineralinės pudros, atidžiai perskaitykite kompoziciją, kitaip rizikuojate pakliūti į gamintojo rinkodaros triuką.

Kokios pudros geriau atsisakyti?

Žinoma, renkantis pudrą pagrindinį vaidmenį atlieka individualios veido odos savybės. Tačiau reikėtų atsižvelgti į kai kuriuos niuansus, kad naujas įsigijimas nebūtų nusivylęs.

  • Nereikėtų pirkti pudros, kuri puikiai atitinka jūsų odos toną, geriau pirkti toną …