2020 m. geriausių išmaniųjų telefonų Pasirinkimas

2020-ieji buvo „vaisingi“ įdomiems išmaniesiems telefonams, ir net pandemija negalėjo tam užkirsti kelio. Pasikeitė mūsų rinkoje pristatomų gamintojų struktūra. Atsirado naujų vardų, o kai kurie seni ėmė pamiršti. Mūsų reitinge pateikiami geriausi 2020 m. išmanieji telefonai.

Kalbant apie išmaniuosius telefonus, 2020 m. bus prisiminti dėl šių tendencijų. Pirma, aktyvus įgyvendinimas didelio atnaujinimo dažnio ekranai. Jie apskritai džiugina sklandumu, o ypač dinamiškuose žaidimų epizoduose leidžia greičiau ir tiksliau reaguoti į tai, kas vyksta, tačiau už malonumą tenka mokėti didinant energijos sąnaudas. Šiuo metu geriausi yra pasiūlymai su automatiniu adaptaciniu šio atnaujinimo dažnio keitimu.

Antra, gamintojai pagaliau pradėjo skirti deramą dėmesį problemoms darbo trukmė savo išmaniuosius telefonus vienu akumuliatoriaus įkrovimu. Įskaitant paprastą jo pajėgumo padidinimą. Viena iš šio dosnumo priežasčių paminėta aukščiau, įtakos turi ir ekranų padidinimas, taip pat didėja kameros dalies energijos sąnaudos. Nepaisant to, vidutinė autonomija auga, o tai yra gera žinia.

Trečia, kilo problemų dėl tolimesnio fotoaparato patobulinimai. Jau kurį laiką technologijos juda kompiuterinės fotografijos keliu, kai fotosensoriaus pagalba gautas elektroninis vaizdas apdorojamas pagal gudrius algoritmus. Akivaizdu, kad kuo tobulesni pastarieji, tuo daugiau reikia atlikti skaičiavimus – kuo didesnis energijos suvartojimas procese – tuo stipresnis šildymas. Ne mažiau akivaizdu, kad padidėjus jutiklių raiškai, visi išvardyti šios grandinės elementai keičiasi eksponentiškai. Šiai dienai buvo pasiektos 108 megapikselių „lubos“, o gamintojams teko susidurti su dideliais sunkumais net ir fokusuojant tokias kameras. Netyčia pradedate galvoti, ar „Apple“ taip klysta su savo 12 megapikselių standartais?

Kita 2020 metų tendencija – senos idėjos atgaivinimas šone montuojamas pirštų atspaudų skaitytuvas. Didžiulė kritika po ekrano pirštų atspaudų skaitytuvams turėjo įtakos, ir gamintojai nusprendė dar kartą nerizikuoti savo reputacija, tačiau grįžimas prie skaitytuvų ant galinio viršelio buvo laikomas nepriimtinu. Bent jau tuose kainų segmentuose, kurie neša didžiausią pelną.

Na, pati nemaloniausia tendencija – toliau didės išmaniųjų telefonų kainapablogino kitas valiutos kurso pokytis. Vakar valstybės tarnautojai „sunkesni“ pora tūkstančių, pradinė-vidurinė klasė perkopė 20 tūkstančių ribą, flagmanai pasiekė naujus „rekordus“. Nepaisant to, nusprendėme į apžvalgos reitingą neįtraukti itin biudžetinių išmaniųjų telefonų modelių, nes geras pasirinkimas šioje kategorijoje iš esmės yra atsitiktinis, o jų kokybė per daug atsilieka nuo šiuolaikinių standartų.

Jie prisidėjo Amerikos sankcijos Huawei. Visgi, priklausomybė nuo „Google“ mobiliųjų paslaugų yra per didelė, kinai dar nepasiūlo joms alternatyvos pilnai, todėl atskiros aplikacijos šios kompanijos išmaniuosiuose telefonuose tiesiog neveikia. Pavyzdžiui, naudojamas nuotoliniam mokymuisi. Nieko keisto, kad preliminariais duomenimis ruošiamasi prekinio ženklo „Honor“ pardavimui.

Taigi, kuriuos išmaniuosius telefonus, išleistus 2020 m., laikome geriausiais?

Geriausių 2020 m. išmaniųjų telefonų Pasirinkimas – 20 geriausių