Geriausių 2023 m. plaukų džiovintuvų Pasirinkimas

Vienoms merginoms plaukų džiovintuvas yra kasdienė būtinybė kovoje už plaukų grožį, kitoms – skubi gelbėjimo priemonė, naudojama tik kraštutiniais atvejais. Tačiau abu nori po ranka turėti kokybišką ir patikimą prietaisą, kuris kruopščiai ir greitai išdžiovins plaukus bei nenuvils reikiamu momentu. Mūsų Pasirinkimas padės išsiaiškinti, kaip ir kur rasti geriausią plaukų džiovintuvą.

Geriausio plaukų džiovintuvo pasirinkimo kriterijai

Galia

Oro srauto stiprumas priklauso nuo galios – kuo jos daugiau, tuo greičiau išdžius plaukai. Parduodant galite rasti plaukų džiovintuvus, kurių galia nuo 400 iki 2400 vatų. Naudojimui namuose optimalūs prietaisai nuo 1400 iki 1800 W, patogūs savarankiškam naudojimui, nes džiūsta atsargiai, tolygiai ir gana greitai. 2000+W plaukų džiovintuvai išdžiovina plaukus per kelias minutes ir puikiai tinka grožio salonui. Tačiau be profesionalių įgūdžių tokio plaukų džiovintuvo negalima išlyginti, o, priešingai, be reikalo pūkuoti ir išsausinti garbanas.

Temperatūra ir pūtimo greitis

Geras plaukų džiovintuvas turi kelis šildymo režimus, kurie leidžia pasirinkti optimalią temperatūrą plaukams. Nebrangiuose plaukų džiovintuvuose temperatūros reguliavimas derinamas su greičio reguliavimu. Tai nėra blogai, bet jei šilumą ir greitį galima keisti atskirai, tai suteikia dar daugiau galimybių individualizuoti plaukų džiovintuvą patiems.

purkštukai

Papildomi purkštukai išplečia įrenginio funkcionalumą. Labiausiai paklausūs:

  • koncentratoriai (susiaurinti oro srautą, padaryti jį galingesnį ir kryptingesnį, naudojamas formuojant, tiesinant sruogas);
  • difuzoriai ir apimties didintuvai (pakelti plaukų šaknis, suteikti apimties);
  • visų rūšių šepečiai ir šukos (palengvina džiovinimą, leidžia išdžiovinti ir formuoti plaukus vienu metu).

Jonizacija

Daugelis šiuolaikinių aukštos kokybės plaukų džiovintuvų turi šią naudingą funkciją. Džiovinimo proceso metu susidaręs neigiamo krūvio dalelių srautas atpalaiduoja plaukus nuo statinės elektros, todėl jie tampa lygesni, žvilgantys, minkštesni ir lengviau valdomi.

Šaltas oras

Tai būtina ne tik švelniam džiovinimui, bet ir sruogų formos fiksavimui formavimo proceso metu. Ypač patogu, jei šalto oro pūtimo mygtukas yra ant korpuso atskirai nuo kitų ir leidžia jį spausti iš bet kokios padėties.

Svoris

Geras plaukų džiovintuvas neturėtų būti „purus“, nes tai reiškia, kad metalinė variklio apvija yra labai plona. Plaukų džiovintuvai su profesionaliais varikliais visada yra sunkesni. Geras plaukų džiovintuvas sveria mažiausiai pusę kilogramo.

Renkantis geriausią plaukų džiovintuvą, reikia atkreipti dėmesį į daugybę kitų niuansų: plastiko tvirtumą, ergonomiką ir mygtukų vietą, laido ilgį ir jo sukimosi galimybę, apsaugos nuo perkaitimo buvimą, triukšmo lygis ir kt. Prieš pirkdami pasidomėkite garantiniu laikotarpiu: žinomiems prekiniams ženklams jis yra 2 metai.

Kurio prekės ženklo plaukų džiovintuvas yra geresnis?

Šiandien yra daugybė plaukų džiovintuvų gamintojų. Buitinio segmento lyderiai yra prekės ženklai „Philips“, „Braun“, „Rowenta“, „Remington“., kurios gamina prietaisus, skirtus naudojimui namuose ir salonuose. Profesionalių stilistų populiarūs prekių ženklai BaByliss (Prancūzija), Valera (Šveicarija), Moser (Vokietija) taip pat gamina platų įvairių kainų kategorijų plaukų džiovintuvų asortimentą kiekvienam skoniui. Tarp biudžetinių įrenginių jie puikiai pasitvirtino Polaris, Lumme, Supra, tačiau iš jų nereikėtų tikėtis brangių įrenginių funkcionalumo ir kokybės. Apie geriausius 2023–2023 m. plaukų džiovintuvus – daugiau skaitykite mūsų reitinge.

Geriausių 2023 m. plaukų džiovintuvų Pasirinkimas

Kokį plaukų džiovintuvą geriausia pirkti?

Kaip matote, kokybiškas plaukų džiovintuvas nebūtinai turi būti labai brangus. Mūsų reitinge yra gana nebrangūs įrenginiai su įvairiomis funkcijomis, šiuolaikišku dizainu ir tinkama galia. Vadovaukitės mūsų pasirinkimo gairėmis, negailėkite svarbiausių pasirinkimų, laikykitės gerbiamų prekių ženklų ir tikrai rasite savo svajonių plaukų džiovintuvą.

Laimingo apsipirkimo!