2020 m. geriausių TV imtuvų Pasirinkimas

Mūsų šiandienos reitingo tema yra geriausi TV imtuvai. „Vilniavimas“ televizoriaus ekrane dabar yra nuostabus, o aukštos kokybės vaizdai tapo norma. Net jei gyvenate toli nuo didžiųjų miestų ir nesate jokio kabelinės televizijos tiekėjo abonentas, vis tiek turite galimybę žiūrėti mėgstamas programas geros kokybės. Norėdami tai padaryti, pakanka įsigyti ir prijungti DVB-T2 imtuvą, o jį nustatyti gali net pirmokas. Ypač sunkiais atvejais užmiesčio gyventojams padės palydovinis imtuvas, galintis dirbti su T2-MI atsakikliu.

Tačiau miestiečiams aktualūs ir skaitmeninės televizijos imtuvai. Ne visi jie reikalauja 100 500 kanalų, o socialinių paketų rinkiniai nedaug skiriasi nuo televizijos programų, transliuojamų per T2. Kita vertus, būtent kombinuoti derintuvai suteikia didžiausią įvairovę ir lankstumą, todėl mūsų apžvalgoje jiems skiriamas deramas dėmesys.

Geriausių TV imtuvų Pasirinkimas

Kurį TV imtuvą geriau pasirinkti?

Standartinis DVB-T2 yra pigiausias ir lengviausiai organizuojamas. Taip, nėra pakankamai priimamų kanalų ir nėra itin aiškaus vaizdo. Tačiau nėra abonentinio mokesčio, o naudoti tokį imtuvą galite beveik bet kur. Iš esmės, naudojant atitinkamą priedėlį, galima „pagauti“ du multipleksus (vietoj analoginių signalų perduodami skaitmeniniai srautai tais pačiais televizijos dažniais ir sujungiant po 10 „įprastų“ kanalų), tačiau kai kuriuose regionuose moderni transliavimo eteryje versija jau vykdoma trimis paketais, t.e. jų gyventojai turi galimybę kokybiškai žiūrėti 30 laidų. Iš esmės bet koks nebrangus TV imtuvo modelis tinka DVB-T2 priėmimui, nepriklausomai nuo prekės ženklo ir užpildymo. Nors patartume teikti pirmenybę įrenginiams, pagrįstiems GX3235S procesoriumi ir MaxLinear MXL608 HF imtuvu. Pirmasis yra labiausiai paplitęs, todėl specializuotą programinę įrangą šiai platformai „išlaižo“ net tie gamintojai, kurie neskiria deramo dėmesio programinės įrangos kūrimui. Antrasis turi didžiausią jautrumą tarp panašių lustų. Tačiau jei gyvenate patikimo antžeminės televizijos priėmimo zonoje, šis kriterijus nevaidina reikšmingo vaidmens. Geriausi DVB-T2 imtuvų prekės ženklai pelnytai laikomi Lumax, Selenga ir World Vision.

Kabelių imtuvai jie priima daug daugiau programų, tačiau yra „pririšti“ prie esamos infrastruktūros ir „gryna“ forma yra itin reta. Tokio įrenginio pasirinkimą visada geriau derinti su tinklo teikėju, nes kai kurie kanalai dažniausiai yra užkoduoti, o norint juos parodyti, reikia prenumeruoti mokamą paketą ir turėti kortelių fiksavimo skaitytuvą. Be to, kai kurių atvirų kanalų priėmimas gali turėti niuansų. Sprendžiant iš apžvalgų, mažiausiai problemų turi World Vision imtuvų savininkai.

Palydoviniai priedai dar labiau išplėsti telehorizontą, o pagrindinė tokių įrenginių problema yra daugumos priimamų kanalų artumas ir jų dekodavimo įgyvendinimas pigiausiu būdu. Daugelis šiuolaikinių palydovinių imtuvų geba priimti T2-MI atsakiklius, t.y. yra optimalūs vietovėms be transliacijos aprėpties, tačiau jei norite maksimalaus universalumo, sutelkite dėmesį į modelius, kuriuose veikia „Android“ operacinė sistema. Skirtingai nei priedėliai, pagrįsti Enigma2, jie tikrai normaliai sąveikaus su populiariomis interneto paslaugomis, įskaitant „YouTube“ ir „Netflix“. Geriausi prekės ženklai šiame segmente yra Openbox ir Formuler.

Prisijungti prie Interneto tinklai nominaliai, dauguma nebrangių priedėlių, skirtų priimti T2, taip pat gali, tačiau jų galimybės naudotis interneto šaltiniais yra labai ribotos. Visų pirma, jie negali gauti mokamo didelės raiškos turinio, periodiškai praranda prieigą prie „YouTube“, IPTV grojaraščių atnaujinimą lydi daugybė papildomų gestų. Be to, norint iš tikrųjų prisijungti, turite pasirūpinti tinkamo „Wi-Fi“ adapterio įsigijimu. Šiuo atžvilgiu problemų neturi tik pavyzdinio televizoriaus imtuvo iš Lumax su įmontuotu belaidžiu moduliu savininkai.

Sėkmės renkantis!