2020 m. IPL galutinis tiesioginis srautas: ho

Du antradienio aukščiausio lygio „T20“ kriketo veiksmai šį antradienį baigėsi 2021 m. Indijos „Premier“ lygos sezono finalu. Skaitykite toliau, kai mes paaiškiname, kaip gauti IPL Final tiesioginę transliaciją ir žiūrėti „MI vs DC“ šiandien internete, o Mumbajus indėnai ir Delis „Capitals“ mėgaujasi Indijos „Premier“ lygos kriketo karūna.

Neabejotina, kad didžiajame finale dalyvauja dvi geriausios IPL komandos šiais metais, o MI ir DC finišavo atitinkamai pirmos ir antros vietos varžybų baseino etape – tai reiškia, kad jos susitiko pirmosiose IPL atkrintamųjų varžybų atrankos varžybose praėjusią savaitę. Panašu, kad Mumbajus yra žingsnis priekyje savo konkurentų, nors 57-ąjį susitikimą laimėjęs trečiasis pergalė prieš Delį šiame sezone.

MI vs DC tiesioginis srautas

Šis 2021 m. IPL finalas vyks Dubajaus tarptautiniame stadione, o pirmasis kamuolys bus žaidžiamas antradienį, 18 val. GST vietos laiku. Tai reiškia, kad tai yra 19.30 val. IST pradžia tiems, kurie derinasi iš Indijos, o kriketo gerbėjai JK groja nuo 14 val. GMT. Viso televizoriaus ir tiesioginio srauto duomenys pateikiami žemiau – ir kiekvienas, esantis ne namuose, gali jį pasibelsti šešiems naudojant gerą VPT kuris leidžia jums žiūrėti pageidaujamą IPL tiesioginį srautą iš bet kurios pasaulio vietos.

Parašykite komentarą