2021 m. „Amazon“ premjero diena: o kaip tu

Šiuo metu daugelis žmonių turi skaičiuoti dienas, kol ateis „Amazon Prime Day 2021“, ir sudaryti savo norų sąrašus. Ši diena, kuri paprastai švenčiama vasarą, susideda iš maždaug 48 valandų pasiūlymų, suteikiančių mums galimybę įsigyti „Amazon“ įvairiausių produktų už daug mažesnę kainą nei įprasta.

Nors kiti metai vyko liepos viduryje, labai gali būti, kad dėl „COVID-19“ krizės „Amazon“ šiais metais bent jau iki rugpjūčio atidės savo premjero dieną. (1). Kaip bebūtų, liko vos keli mėnesiai, o laikas bėga, todėl rekomenduojame ruoštis renginiui, nepraleiskite mūsų straipsnio!

Svarbiausias

  • „Amazon Prime Day“ minima kiekvienais metais, minint Jeffo Bezoso 1995 m. Įkurtos įmonės jubiliejų. Norėdami mėgautis šiuo renginiu, turite būti „Amazon Prime“ narys, nors yra būdų nemokėti už visateisę narystę!
  • Šiame renginyje galima rasti įvairiausių pasiūlymų: kompiuteriuose, muzikoje, buitinėse technikos priemonėse, balduose, dirbiniuose vaikams, naminiams gyvūnėliams, praktiškai viskam, ką tik sugalvosite!
  • Net jei „Prime Day“ yra labai geros nuolaidos, sudarykite norų sąrašą ir nenustokite tikrinti kainų. Paskutiniame vadovo skyriuje pateiksime keletą patarimų, kaip tai išnaudoti.

Geriausi „Amazon Prime Day“ pasiūlymai

„Amazon Prime“ dieną yra įvairių pasiūlymų. Yra tokių, kurie labai aiškiai žino, ko jie tą dieną ieško, tačiau rekomenduojame nepraleisti kitų pasiūlymų, nes galite rasti labai įdomių sandorių. Apžiūrėkite šias dalis:

Būkite atsargūs su Pasiūlymais blykstė

Pasiūlymai blykstė iš „Amazon“ yra prieinami ištisus metus, tačiau jie ypač įdomūs per „Amazon Prime Day“, jūs negalite jų praleisti!

Tai akcijos, kurių metu trumpam laikui siūlomas ribotas produktų skaičius su nuolaida. Pasibaigus pasiūlymo galiojimo laikui arba išpardavus paskutinius vienetus, pasiūlymas baigsis.

Pasinaudokite nuolaidomis IT ir programinė įranga

Ko beveik visi ieško „Amazon Prime Day“, yra skaičiavimo pasiūlymai ir programinė įranga: kompiuteriai, nešiojamieji standieji diskai, planšetiniai kompiuteriai, ekranai ar elektroniniai skaitytuvai.

Nors apie tai kalbėsime vėliau, mūsų patarimas yra kontroliuoti kainas prieš premjeros dieną ir jos metu. Paprastai pasiūlymai yra to verti, tačiau gali būti ir išimčių.

Pirkite pramogas „Amazon Prime“ dieną

Iš tiesų, taip pat yra labai gerų pasiūlymų dėl įrenginių, susijusių su laisvalaikiu. Kino ir muzikos mėgėjams bus įdomios nuolaidos projektoriams, garsiakalbiams ar garso aparatūrai. namų kinas, pavyzdžiui.

Jei jums patinka žiūrėti filmus, galbūt šią „Amazon Prime Day“ galite įsigyti namų projektorių ir susikurti savo namų kino teatrą, koks puikus planas!

„Amazon“ nepamiršta jūsų namų ir virtuvės

Robotiniai dulkių siurbliai pastaraisiais metais buvo viena iš „Prime Day“ žvaigždžių, nes tai yra nepralenkiamas laikas įsigyti daiktą, kuris paprastai nėra pigus už gerą kainą.

Tai taip pat yra puiki proga nusipirkti bet kokį kitą prietaisą ar net baldus namams, pavyzdžiui, „memory foam“ čiužinius, daiktadėžes ar kavos virimo aparatus.

Yra ir kažkas vaikams

Priedai ir žaislai mažiesiems dažnai būna brangūs, tad kodėl gi nepasinaudojus šia diena, pavyzdžiui, nusipirkdami jų gimtadienio dovanų?

„Amazon Prime“ dieną dažniausiai parduodami įvairiausi aksesuarai kūdikiams, žaislai vaikams, vaikų baseinai ar net automobilinės kėdutės, vežimėliai, veiklos antklodės ir viskas, ką tik galite įsivaizduoti.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Amazon Prime Day“

Tai gali būti pirmoji jūsų „Amazon Prime Day“ diena. Galbūt jūs niekada neskyrėte tam daug dėmesio ir šiais metais norite iš to kuo geriau pasinaudoti. Galbūt jūs ieškote konkrečios prekės ir norite ją įsigyti geriausia metų kaina. Kad ir koks būtų jūsų atvejis, turime jums pasakyti keletą dalykų.

Šiame renginyje galima rasti įvairiausių pasiūlymų: kompiuteriuose, muzikoje, buitinėse technikos priemonėse, balduose, dirbiniuose vaikams, naminiams gyvūnėliams, praktiškai viskam, ką tik sugalvosite! (Šaltinis: Belch-lex.europa.eu: 98551626 / 123rf.com)

Kas yra „Amazon Prime Day“?

„Amazon Prime Day“ yra nuolaidų kampanija su akcijomis. Tai trunka apie dvi dienas ir joje visame pasaulyje yra paleista daugiau nei milijonas pasiūlymų, taip pat pramoginiai veiksmai visai šeimai. Pernai visuomenė galėjo mėgautis gyvais Taylor Swift, Dua Lipa, Becky G, Estopa ar Stool koncertais.

Šis renginys vyko kiekvienais metais nuo 2015 m. Liepos mėn., Kai „Amazon“ kompanija taip šventė dvidešimtmetį. Netikėta pirmosios „Amazon Prime Day“ sėkmė prisidėjo prie to, kad metai iš metų tai tapo savotišku kasmetiniu renginiu. Tiek daug, kad daugelyje šalių jis netgi pralenkia juodąjį penktadienį.

Kada vyks „Amazon Prime 2021“ diena?

Čia mes turime milijono dolerių klausimą! Mes visi stebimės, kada bus minima šių metų „Amazon Prime Day“ diena, ir tai vis dar mįslė. Remiantis kitų metų datomis, galime daryti prielaidą, kad 2021 m. Šis įvykis įvyks liepos viduryje, greičiausiai nuo to mėnesio 13–14 d. Dabar šiais metais gali būti staigmenų.

Balandžio pradžioje mus pasiekė gandai, kad tai greičiausiai vėluos bent iki rugpjūčio (du). Priežastis, be abejo, yra dėl pasaulinės nepaprastosios padėties dėl koronaviruso. Bendrovė nemano, kad liepos mėnesį galės normaliai švęsti savo dieną, gerbdama visus saugumo protokolus.

Praėjusių metų „Amazon Prime Day“ metu vartotojai galėjo įsigyti profesionalų objektyvą, kuris iš pradžių kainavo 13 000 USD už vos 99 USD. Precedento neturinti nuolaida atsirado dėl įmonės klaidos. Tačiau „Amazon“ perėmė ir įvykdė užsakymus ta kaina, už kurią jie buvo pateikti.

Kaip tai veikia?

Operacija yra paprasta, tačiau geriau įsidėmėkite, prieš leisdamiesi į „Amazon“ pasiūlymų nuotykius. Renginio metu įmonė savo interneto svetainėje kas penkias minutes pateikia vartotojams įvairių tipų pasiūlymus, kurie atnaujinami, užleidžiant vietą naujiems. Kiekviena akcija trunka daugiausia 24 valandas.

Radę jus dominantį pasiūlymą, nebėra laiko prarasti. Kadangi kiekvieno produkto vienetai yra riboti, krepšelyje jie nėra rezervuojami ilgiau nei penkiolika minučių. Po to laiko, jei nesumokėsime, prekė išnyks ir turėsime ją vėl įdėti į krepšelį, jei, žinoma, ji nebuvo išnaudota!

Kokios dažniausiai pasitaikančios „Amazon Prime Day“ klaidos?

Vartotojai, ypač naujokai, bandydami pirkti „Amazon Prime Day“ daro tam tikras klaidas. Trumpai tariant, šių klaidų pasekmės yra dvejopos: kad švaistome pinigus nereikalingiems dalykams arba kad pasibaigė produktas, kurio taip norėjome. Kaip jų išvengti?

  1. Mokėkite už „Amazon Prime“ narystę, kad tik galėtumėte dalyvauti, Juk būtų piktina, kad mokate tik tam, kad pasinaudotumėte pasiūlymais, ar nemanote? Yra gudrybių, kaip to išvengti, atskleisime vėliau.
  2. Neatnaujinama paskyros informacija. Patikrinkite, ar jūsų vardas, adresas ir banko kortelės duomenys yra atnaujinti, todėl nereikės gaišti laiko didelę dieną.
  3. Tarkime, kad „Prime Day“ kainos visada yra geriausios. Kartais taip, bet kartais ne. Jei ieškote konkrečios prekės, mūsų patarimas yra prieš perkant, kad sužinotumėte, kas yra gera kaina, o kas – klaidingas pasiūlymas.
  4. Pirkite impulsyviai. „Prime Day“ nuolaidos vilioja, tačiau visada sutaupysite daugiau pinigų, jei nepirkite to, ko jums nereikia.
  5. Nepaisykite papildomų pasiūlymų. Be renginio nuolaidų, atsisiųsdami galite mėgautis papildomais kuponais programa pvz., iš „Amazon“ telefone.

„Amazon Prime Day“ minima kiekvienais metais, minint Jeffo Bezoso 1995 m. Įkurtos įmonės jubiliejų. (Šaltinis: Serezniy: 107530725 / 123rf.com)

Ar turite būti „Amazon Prime“ narys, kad galėtumėte pasinaudoti pasiūlymais?

Trumpas atsakymas yra „taip“, jis yra būtinas. Kaip jau minėjome anksčiau, nerekomenduojame mokėti už narystę, kad tik galėtumėte dalyvauti „Prime Day“. Nėra prasmės, kad investuojate 36 eurus per metus, kuriuos šiuo metu kainuoja prenumerata, kad gautumėte nuolaidas, mažesnes už šią sumą. Atlikite savo sąskaitas, kad sužinotumėte, ar tai jums kompensuoja.

Jei niekada neturėjote „Amazon Prime“ paskyros, galite atidaryti sąskaitą, kad galėtumėte mėgautis 30 dienų nemokamu bandomuoju laikotarpiu, kurį jums siūlo „Amazon“, ir atšaukti prenumeratą, kai įvykis praeis. Kada tai padaryti? Geriausias dalykas yra palaukti, kol bus paskelbta „Amazon Prime Day 2021“ data, kad galėtumėte pasinaudoti paskutinėmis 30 savo bandymų dienomis.

Kas tai yra ir kokie yra „Amazon Prime“ dalyvavimo pranašumai?

Be abejo, gali būti ir tokia situacija, kad nusprendę tęsti „Amazon Prime“ prenumeratą pasibaigus pasiūlymams. „Amazon Prime“ yra metinė ar mėnesinė prenumeratos programa, kuri be kitų privalumų siūlo greitą ir nemokamą daugybės „Amazon“ parduodamų ar valdomų produktų pristatymo galimybes.

Tarp tų kitų paslaugų, kurias jos nariai gali pasiekti, yra srautas Neribotas filmų, serialų, dokumentinių filmų, muzikos ar knygų katalogas iš bet kurio jūsų įrenginio. Pagrindiniai vartotojai taip pat turi neribotą nuotraukų saugyklą, dviejų valandų pristatymą į įvairius Ispanijos miestus, vaizdo žaidimų turinį ir daug daugiau.

„Amazon“ pagrindinis vaizdo įrašas yra srautinio perdavimo paslauga, kurioje galite mėgautis daugybe filmų ir serialų. (Šaltinis: Molina: 61153253 / 123rf.com)

Patarimai, kaip išnaudoti visas „Amazon Prime Day“ galimybes

Kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti „Amazon Prime Day“ pasiūlymus ir nuolaidas neišleisdami papildomo euro, geriausia, ką galite padaryti, tai atsižvelgti į patarimus, kuriuos jums pateiksime toliau.

Prenumeruokite nemokamą mėnesį „Amazon Prime“

Kaip jau žinote, norint mėgautis „Prime Day“, būtina turėti „Amazon Prime“ prenumeratą. Labai gali būti, kad jau esate tarnybos narys, tačiau, jei nesate ir nenorite, patariame užsiregistruoti į nemokamą 30 dienų bandomąją versiją. Norėdami gauti kuo daugiau naudos, palaukite, kol sužinosite, kokia diena vyks šių metų renginyje.

Taip pat yra pasiūlymų …