2021 m. „Apple“ atminimo dienos išpardavimas:

„Apple“ atminimo dienos išpardavimas gali būti ne oficialiai paleiskite dabar, bet vis dar yra daugybė neįtikėtinų pasiūlymų, kuriuos galite įsigyti dabar. Šį vadovą sukūrėme norėdami papasakoti viską, ką reikia žinoti apie „Apple Memorial Day“ pardavimo renginį ir geriausius sandorius, kuriuos galite įsigyti dabar.

Atminimo diena krinta Gegužės 31 d, o tai reiškia, kad oficialios sutartys turėtų pradėti atsirasti artimiausiomis savaitėmis. Vis dėlto, jei norite užsitikrinti sandorį šiandien, toliau pateikėme geriausius „Apple“ pasiūlymus, įskaitant nuolaidas „AirPods“, „Apple Watch“, „iPad“, „iPhone 12“, „MacBook Pro“ ir kt.

„Apple“ produktai visada būna perkamiausi didelių išpardavimų metu, todėl tikimės, kad „Atminimo dienos“ šventinis renginys nesiskirs. Tai puiki galimybė gauti retą nuolaidą vienam iš perkamiausių „Apple“ įrenginių.

Galite pamatyti geriausius „Apple“ pasiūlymus, kurie vyksta šiuo metu, ir įsitikinkite, kad pažymėjote šį puslapį, nes mes jį atnaujinsime visais populiariausiais pasiūlymais, vedančiais iki 2021 m. Atminimo dienos pardavimo renginio.

Negalite laukti „Apple Memorial Day“ išpardavimo?