2023-2023 metų geriausių sintezatorių Pasirinkimas

„Yamaha“ šį modelį pozicionuoja kaip sintezatorių pradedantiesiems, tačiau tai nereiškia, kad reikia mažinti funkcionalumą – priešingai, buvo pridėtos funkcijos, kurių patyrusiam muzikantui vargu ar prireiks. Pavyzdžiui, čia yra numatyta funkcija „Quick Sampling“ – per AUX įvestį prijungus išmanųjį telefoną ar grotuvą, galima imti mėginius tiesiai iš jo. Pradedančiam muzikantui, kuris dar neįvaldęs darbo su garsu kompiuteriu, tokia galimybė greitai „išleisti garsą kaip šiame takelyje“ tikrai pravers. Nors PSR-E463 turi pakankamai standartinių funkcijų: 758 tembrai, 235 akompanimento tipai, 12 reverb tipų ir t.t., ir t.t. Naudodami Groove Creator galite laikinai persikvalifikuoti iš klavišininko į didžėjų: nustatykite ritmą, laiko ženklą ir pradėkite mišinį.

USB prievadas leidžia įrašyti žaidimą naudojant kompiuterį ar išmanųjį telefoną, taip pat galite įrašyti WAV į USB atmintinę. Žinoma, garsas tuo pačiu metu yra skaitmenizuojamas 44,1 kHz / 16 bitų dažniu, o tai iš karto išduoda mėgėjišką instrumentą – bet ar treniruotėms reikia daugiau?

Sintezatoriaus išmatavimai per dideli, bet ne šiaip sau – jame užtenka valdiklių. 61 nesvertinis klavišas su keturiais reguliuojamais prisilietimo greičio nustatymais yra standartinis šios klasės. Integruota akustika – du 6 vatų garsiakalbiai, ir už tokią kainą jie skamba gražiai.

Tačiau čia esantys „mokymai“ buvo kruopščiai apkarpyti, net lyginant su „jaunesniais“ „Yamaha“ modeliais, o juo labiau su „Casio“, kur būtent pamokos gali būti laikomos geriausiai įgyvendintomis. Ar tai gerai ar blogai? Sakykim – nors, žinoma, „nuo nulio“ įvaldyti sintezatorių bus sunkiau, tačiau „išaugti“ iš jo gali užtrukti ilgiau. Todėl galbūt kūrėjams padėkosime papildomais balais geriausių sintezatorių reitinge: modelis pasirodė įdomus ir suteikia geras galimybes tobulėti, o ne bėgti į „Avito“ iškart po to, kai įgijo pagrindinius žaidimo įgūdžius.