8 geriausias šuniukų maistas

Iki metų amžiaus šuns organizmui labiau nei bet kada reikia subalansuotos mitybos ir didesnio įvairių maistinių medžiagų kiekio. Jaunas gyvūnas sparčiai vystosi, tinkamam augimui jam reikia daug baltymų ir riebalų, vitaminų ir mineralų. Šuniuko imuninė sistema dar nėra subrendusi, todėl kūdikiai yra linkę į alergines reakcijas, o gležna virškinimo sistema šiame amžiuje jautriai reaguoja į mitybos pokyčius ir nesubalansuotą sudėtį. Natūralų maitinimą sunku organizuoti namuose taip, kad būtų patenkinti visi augančio organizmo poreikiai. Geriau rinkitės kokybišką šuniuko maistą, kuris padėtų šuniui užaugti sveikas ir stiprus. Jei leidžia šeimos biudžetas, rinkitės iš aukščiausios klasės pašarų – holistinių. „Holistinis“ – tai ypatinga maisto kategorija, gaminama tik iš sveikų, natūralių ir sveikų ingredientų.

Koks yra geriausias šuniuko maistas?

Šeriant šuniuką geriau rinktis ne tik aukščiausios kokybės, bet holistinį maistą, pagamintą iš aukštos kokybės sveikų ingredientų. Tokie prekių ženklai kaip Orijen ir Acana jau seniai įsitvirtino. Šie pašarai yra daug brangesni nei kiti, tačiau jie yra geriausios kokybės.

Žinoma, maisto pasirinkimas turėtų būti laipsniškas, atsižvelgiant į finansines galimybes ir šuns organizmo ypatybes. Geriausia rinktis maistą, atitinkantį šuns veislę ir dydį, pvz., „Applaws“ mažoms veislėms arba „Brit Care“ didelėms ir milžiniškoms veislėms. Mažos veislės pasižymi dideliu metabolizmu, joms svarbu vartoti labai maistingą, gerai virškinamą maistą. Dideliems šunims normaliam vystymuisi tikrai reikia papildomos kaulų ir sąnarių paramos. Taip pat vaidina svarbų vaidmenį ir granulių dydį mažiems ir dideliems šunims.

Pristačius naują produktą, būtina stebėti gyvūno būklę: kokios išmatos, ar niežti ausis, ar ašaroja akys, odos ir kailio būklė. Jei šuniukas gerai valgo, yra aktyvus, atrodo tobulai, tada šis maistas jam tinka.