2023 m. geriausių realme išmaniųjų telefonų Pasirinkimas

Konkurencija tarp išmaniųjų telefonų gamintojų tokia didelė, kad naujam žaidėjui šioje rinkoje įsitvirtinti itin sunku. Žinoma, jei už nugaros neturite visos BBK koncerno galios (OnePlus, OPPO, VIVO – žinomi vardai?). Juo labiau įdomu, kad dabar „realme“ prekės ženklas yra jo „lokomotyvas“ Rusijos rinkoje. Geriausi 2023 m. realme išmanieji telefonai yra mūsų reitinge, sudarytame pagal specialistų, ekspertų ir paprastų pirkėjų atsiliepimus.

Anot analitikų, pirmąjį 2023 metų pusmetį realme prekės ženklui priklausė iki 6% visų pristatymų, o jo išmaniųjų telefonų populiarumo augimo dinamika tiesiog praėjo per stogą. 2023 m. birželį „realme“ paskelbė parduodanti 100 mln. išmanųjį telefoną visame pasaulyje. Dėl žinomos ligos 2020-ieji pramonei buvo nuostolingi. Apskritai, bet ne realiai. Tai įrodo penkis kartus išaugę pardavimai. Kas traukia realme išmaniuosius telefonus?

Pradedantiesiems, net jei realme prekės ženklas iš pradžių buvo skirtas konkuruoti su nebrangiais Xiaomi sprendimais, 2023 m. realme išmanieji telefonai jau pagrįstai pretenduoja į geriausius kainos ir kokybės atžvilgiu. Ir beveik visuose esamuose segmentuose. Beveik kaip Xiaomi savo laiku, bet be skelbimų apvalkale ir su trumpu pavadinimu tapimo laikotarpiu.

Antrasis argumentas „realme“ išmaniųjų telefonų naudai yra vienas geriausių iki šiol įdiegtų energijos taupymo funkcijos. Įskaitant ir automatinius algoritmus su dirbtinio intelekto elementais, ir atitinkamų nustatymų lankstumą. Be to, patentuota greito įkrovimo technologija.

Trečiasis nagrinėjamo prekės ženklo šiuolaikinių išmaniųjų telefonų supertriukas yra galimybė išplėsti turimą RAM kiekį per virtualų skaidinį. Jei ROM yra perteklinės vietos, dalį jos galima pasiskolinti laikinai saugoti dinaminius duomenis. Tiesą sakant, ši technologija nėra unikali, tačiau kiti gamintojai jos dar nepasiūlė palyginti prieinamų modelių lygiu.

Deja, ne visas realme išmaniųjų telefonų asortimentas gauna rusišką ar bent jau pasaulinę programinę-aparatinę įrangą. Taip, bet kurį įrenginį lengva įsigyti per gerai žinomą prekybos platformą, tačiau ar jis palaikys visas mums svarbias dabartines juostas ir technologijas, jau nekalbant apie garantiją pačiam įrenginiui – atviras klausimas. Ir „mūsų“ programinės įrangos versijose taip pat yra įprastas telefono pokalbių įrašymas. Daugeliui tai yra stiprus argumentas. Štai kodėl straipsnyje mes svarstome tik tuos modelius, kurie yra oficialiai tiekiami. Taigi, kurie realme išmanieji telefonai 2023 m. viduryje nusipelno jūsų dėmesio?

Geriausių realme išmaniųjų telefonų Pasirinkimas – 10 geriausių

Atsižvelgiant į tai, kad 2018 m. gamintojas pradėjo nuo penkių modelių, o 2023 m. jų jau yra daugiau nei keturiasdešimt, „realme“ plėtros tempai stebina. Ir, žinoma, džiaukitės. „Xiaomi“ neturėjo laiko „reanimuoti“ POCO prekės ženklo – atsakymas yra paruoštas Narzo šeimos forma. Neabejokite, netrukus su šiuo pavadinimu išvysime patrauklius žaidimų išmaniuosius telefonus ir įspūdingą autonomiją turinčius sprendimus bei kitus nišinius pasiūlymus su puikiu kainos ir funkcijų deriniu. Sunkiausia – nesuklysti pasirinkus. Bandėme objektyviai išryškinti dabartinių realme išmaniųjų telefonų privalumus ir trūkumus, bet jūs turite tai padaryti.

Susijęs vaizdo įrašas: „Realme“ išmaniųjų telefonų apžvalgos

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

Laimingo apsipirkimo!