Geriausiai besivystančių kilimėlių Pasirinkimas

Geriausio vystymosi kilimėlio pasirinkimo kriterijai

Ryškus žaidimų kilimėlis – tai galimybė aplink vaiką sukurti mažą pasaulį, pilną nuostabių ir naudingų dalykų. Jei kilimėlis bus pasirinktas teisingai, jis taps nuostabiu mamos asistentu pramogaujant ir vystant jos trupinius.

Renkantis geriausią vystymo kilimėlį, Price Expert atkreipė dėmesį į:

Kilimėlių dydžiai. Yra ir mažų kvadratinių, ir apvalių kilimėlių, ir didelių modelių iki pusantro metro ilgio;

medžiagų, iš kurio gaminami vystomi kilimėliai. Paprastai tai yra natūralūs audiniai arba greitai džiūstanti sintetika;

Tobulėjimo galimybės: veidrodžio buvimas, ryškūs žaislai, barškučiai, aukštų dažnių garsiakalbiai, šiugždeliai, dantukai, tekstūriniai elementai.

Nuimamos arkos. Jie padidina kilimėlio vystymosi potencialą, nes ant jų galima kabinti įvairius žaislus. Svarbu: lankai turi būti stabilūs, idealus variantas yra du lankai, saugiai sujungti jų sąlyčio taške.

Sienos – žaidimų zoną paverskite saugiu mini maniežu mažiesiems. Jei reikia, šonai išdėstomi, padidinant kilimėlio dydį.

Galimybės 3 viename. Tokiu atveju kilimėlis gali būti naudojamas ne tik kaip ryškus žaidimo skydelis vizualiniam ir lytėjimo suvokimui, bet ir kaip muzikinis žaislas, taip pat kaip priedas prie lovelės (lankus galima montuoti ant lovelės turėklų naudojant tvirtinimo elementus ).

Gerų edukacinių kilimėlių gamintojai

Paprastai vystomuosius kilimėlius gamina vaikiškų žaislų ir vaikiškų prekių (karietų, aukštų kėdžių, butelių ir kt.) gamintojai. Europos prekių ženklai Fišerio kaina, Ryškios pradžios, Infantino ir kiti siūlo besąlygišką kokybę, įdomius vizualinius ir techninius sprendimus, taip pat naudojasi pasaulio ir savo raida vaiko raidos srityje. Dažniausiai jų kilimėliai yra tikras jutimų simuliatorius kūdikiui, aprūpintas elektronika šviesos ir garso efektams, daug žaislų su lytėjimo elementais. Ypač verta atkreipti dėmesį į Izraelio gaminius Mažytė Meilė – jų asortimente – daugiau nei dešimt spalvingų ir originalių lavinamųjų kilimėlių kiekvienam skoniui, pelniusių daug teigiamų mamų atsiliepimų. Žinoma, tokių gaminių kaina yra nemaža, tačiau tai visiškai pateisinama aukšta kokybe, saugumu ir patikimumu.

Tačiau ieškant nebrangių gerų kilimėlių galima padaryti ir malonių atradimų. Pavyzdžiui, Rusijos prekės ženklasTrupiniai“ gamina labai vertus gaminius iš natūralių medžiagų, su gražiais ir patvariais žaislais bei įdomiais lytėjimo įdėklais. Antspaudai MERX Limited (Kinija) taip pat džiugina moderniais gaminiais už prieinamą kainą. Populiarūs kilimėliai”Umka„ir”Žirafos” (Rusija-Kinija) negali pasigirti vystymo elementų įvairove ir ypatingu dizainu, tačiau siūlo gana priimtiną kokybę biudžetiniame segmente.

Remdamasi aukščiau pateiktais kriterijais ir patikimų prekių ženklų pasiūlymais, Price Expert atrinko 10 geriausių kilimėlių, skirtų žaisti ir vystyti kūdikius:

10 geriausių vystomųjų kilimėlių Pasirinkimas