2023 metų geriausių darbo stalų Pasirinkimas

Namų dirbtuvėms geras darbastalis yra nepamainomas dalykas: ant virtuvės stalo negręžsite, ar ne? Tai, žinoma, įmanoma, tačiau bėda ta, kad masiniai baldai iš esmės nėra pritaikyti prie jų dirbti, įdėjus daugiau ar mažiau ryškių pastangų, jie pradeda svirduliuoti ir kabėti į visas puses. Koks darbas, viena kančia. Tačiau darbo stalas taip pat yra papildoma vieta, kurią ne visada galima iškirpti namuose „nuolatiniam gyvenimui“. Išėjimo nėra? Na, kodėl gi ne: dabar taip pat siūloma daug sulankstomų darbastalių. Svarbiausia pasirinkti tikrai vertą darbo stalą, galintį padėti darbe, o ne sugadinti. Geriausi darbastaliai – dailidžių, metalo apdirbimo, specializuoti, sulankstomi – pateikiami mūsų reitinge.

Geriausių darbo stalų Pasirinkimas – 8 geriausi

Kurį darbastalį geriau pasirinkti?

Šiandienos reitinge palietėme gana plačią temą, tad atsakymų bus keli.

Dėl šaltkalvio darbo stalas svarbi jėga (tačiau kaip ir bet kam). Todėl renkamės ir masyvų stalviršį su padoria metaline danga (ne „folija“, o bent milimetro plieno), ir tokį pat masyvų pagrindą. Spintelė arba mažas skyrius po stalviršiu, perforuotas ekranas įrankiui pakabinti – tai pridedame „pagal skonį“. Beje, labai patogu, jei gamintojas iš karto pasiūlo modulinį dizainą, tai yra, ateityje nebūtina būti gudresniam: ar perkėlėte darbo stalą į kitą vietą, o naktinis staliukas tapo nepatogus? Perkelkite jį į kitą pusę!

Nes staliaus darbastalis – tvirtas daiktas, surinkimo paprastumas netapo itin svarbiu kriterijumi – svarbiausia, kad surinktų patikimai ir tvirtai. Tačiau sulankstomų dailidžių modelių atveju tai svarbu, priešingai: tai yra geras konstrukcijos kokybės rodiklis. Ta pati sulankstoma konstrukcija, deja, neturi geriausio poveikio standumui. Kas kada nors pjovė lentą, prispaudęs ją koja prie taburetės, iš karto supras, apie ką kalbame.

Todėl iš skirtingų modelių sulankstomi darbastaliai geriau rinktis tokias, kurios turi išvystytą erdvinę struktūrą ir gerą atramą pėdai – jos, žinoma, yra didesnės nei paprastos „atkabos“, bet ir stabilesnės bei kietesnės. Atkreipkite dėmesį į paties stalviršio galimybes – kokie tvirtinimo elementai ant jo yra spaustukams, ar yra liniuotė, galimybė pakreipti ir pasukti užveržimo dalį („vice“). Maksimalios apkrovos vertės, nurodytos charakteristikose, turėtų būti vertinamos skeptiškai – daugeliui modelių jos yra atvirai pervertintos.

Jei ketinama dirbti su mediena, visų pirma, naudojant kampinį pjūklą, turėtumėte tai pasirinkti specializuotas darbo stalas: leis dirbti greičiau, patogiau ir tiksliau. Čia, renkantis, reikia atsižvelgti į suderinamumą su konkrečiu pjūklu – yra niuansų.

Laimingo apsipirkimo!