2023 metų geriausių oro kondicionierių Pasirinkimas

Ar dažnai gailėjotės, kad vasarą biure vėsu ir lengva kvėpuoti, o namuose tvanku? Rūpestingi vadovai įrengia darbo vietas oro kondicionieriais. Tačiau oro kondicionavimas namams yra labai reikalingas dalykas. Ir ne toks neprieinamas. Kaip išsirinkti tinkamą oro kondicionierių?

Kurios markės oro kondicionieriai yra geriausi?

Elitinis skyrius atstovaujama geriausių Japonijos kompanijų Daikin, Fujitsu, Toshiba, Matsushita Electric (Panasonic), Mitsubishi Heavy Industries ir Mitsubishi Electric modelių (du skirtingi, nepaisant bendrų šaknų, konkuruojantys prekės ženklai). Šie gamintojai yra „madų kūrėjai“. Dėl jų išteklių, patirties ir paramos novatoriškiems patobulinimams klimato technologijos kasdien tampa vis tobulesnės ir efektyvesnės. Kitas privalumas – aukščiausia kokybės kontrolė.

Premium lygio kondicionieriai yra labai patikimi, beveik tylūs, plačiausiu funkcionalumu, gali palaikyti idealų mikroklimatą nepriklausomai nuo sezono. Kaina „įkandama“, bet galiausiai tenka mokėti už kokybę, komfortą ir prestižą.

Vidurinė klasė oro kondicionieriai yra prieinami platesniam vartotojų ratui ir pasižymi labai tinkama kokybe už priimtiną kainą. Šioje kategorijoje gamintojų sudėtis yra šiek tiek „marga“. Elitui atstovauja paprastesni modeliai, o populiarūs prekių ženklai Hitachi, LG, Electrolux, Gree daugiausia yra inverterinės ir gana funkcionalios split sistemos.

Biudžeto segmentas puikus ir įvairus. Čia galite rasti nebrangių Kinijos gamybos oro kondicionierių iš žinomų prekinių ženklų Electrolux, Pioneer, Airwell, Shivaki, Hyundai. „Royal Clima“ ir „Aeronik“ puikiai pasitvirtino. Vienas geriausių „kinų“ Hisense siūlo gana funkcionaliai neblogus modelius už itin patrauklią kainą.

Renkantis biudžetinį oro kondicionierių, svarbu atkreipti dėmesį į plastiko kokybę, išsiaiškinti, ar mieste yra autorizuotas aptarnavimo centras, o jei viskas lygu, pirmenybę teikite prekės ženklui su ilgesne garantija. .

Mūsų geriausių oro kondicionierių reitingas skirtas supažindinti su populiariausiais 2023 m. – įvairių tipų ir gamintojų – oro kondicionierių modeliais namams ir butams, kurie susilaukė teigiamų ekspertų ir paprastų pirkėjų atsiliepimų.

2023 metų geriausių oro kondicionierių Pasirinkimas

Kokį oro kondicionierių geriausia pirkti?

Pasirinkimo kriterijų nėra tiek daug ir viskas priklauso nuo to, kur iš tikrųjų įrenginys bus naudojamas ir kaip jis sumontuotas bei prijungtas?

Tarp butų ir kaimo namų su senais mediniais langais savininkų populiariausi yra langų kondicionieriai „penki”. Jie yra kompaktiški, lengvai montuojami ir patikimi.

Mobilūs oro kondicionieriai tinka nuomojamų butų savininkams, vasaros gyventojams. Jie negali būti vadinami tyliais ir kompaktiškais, tačiau montavimas / išmontavimas nereikalingas ir gali būti gabenamas su savimi.

Savo namuose ar bute – geriausias galimas variantas sienų padalijimo sistema. Tai tylus, funkcionalus ir efektyvus įrenginys, kuris taip pat gana estetiškai atrodo interjere. Tarp trūkumų yra brangus montavimas, kurį turėtų atlikti tik aukštos kvalifikacijos specialistai.

Galia ir kambario dydis

Lengviausias būdas nustatyti optimalų oro kondicionieriaus veikimą yra 1 kW 10 m² plotui. Nėra pavadinimo kW? Mes žiūrime į britų šiluminius vienetus. Dažniausia oro kondicionierių klasifikacija 05, 07, 09 (ir kt.) reiškia atitinkamai 5000, 7000, 9000 BTU/val. Aritmetika paprasta: 1kW = 3412 BTU / h, tiesiog padalinkite iš šio skaičiaus.

Metodas yra labai apytikslis ir jį reikia pataisyti. Reikalingas galios rezervas, atsižvelgiant į klimato sąlygas tam tikroje vietovėje, kambario vietą (saulėtoje pusėje ar ne), žmonių skaičių ir šilumą skleidžiančius buitinius prietaisus. Jei reikia tikslesnio skaičiavimo, internete nesunku rasti patogų skaičiuotuvą.

Nedidelis patikslinimas: geriau rinktis modelius, kurių energijos klasė ne mažesnė kaip A. Tada deklaruojamos eksploatacinės savybės bus pasiektos su minimaliomis energijos sąnaudomis, o tai turi įtakos skaitiklių rodmenims, taigi ir piniginei.

Pagaliau

Pabandėme surinkti ir suskirstyti tikrai geriausius oro kondicionierių modelius. Pagrindinė jų funkcija – vėsinimas karštyje – visos jos, nuo aukščiausios kokybės iki biudžetinio, puikiai veikia. Pirkdami oro kondicionierių vadovaukitės mūsų įvertinimu – ir tegul karšti orai jūsų nebevargina!