Geriausių depiliacinių kremų Pasirinkimas

Skustuvas, vaškas, epiliatorius – į ką moteris pasiruošusi atsikratyti nepageidaujamų plaukų ir būti graži? Lenktynėse už meistriškumą nepamirškite depiliacinių kremų – geriausi iš jų bus aptarti šiandienos apžvalgoje!

Depiliacinio kremo pliusai ir minusai

Depiliacinis kremas – viena švelniausių priemonių nepageidaujamiems kūno plaukams šalinti. Jei depiliacija skustuvu, vašku ar epiliatoriumi dėl įvairių priežasčių nepriimtina, geriausias sprendimas odai išlyginti bus specialus kremas. Tai padės atsikratyti nepageidaujamų plaukų veido ir bikinio srityje.

Depiliaciniuose kremuose visų pirma traukia procedūros paprastumas ir prieinamumas. Nieko nėra lengviau, kaip tepti priemonę ant odos, palaikyti 5-10 minučių ir specialia mentele nuvalyti kremą kartu su nereikalingos augmenijos likučiais.

Procedūros privalumai:

 • neskausmingas plaukų šalinimas (aktualu žmonėms, kurių skausmo slenkstis žemas);
 • laiko taupymas;
 • maža procedūros kaina;
 • nereikalauja specialios įrangos, gali būti naudojamas namuose;
 • ilgiau išliekantis poveikis, palyginti su skustuvu;
 • plaukai tampa plonesni ir minkštesni;
 • nuolat naudojant, šiek tiek sulėtina plaukų augimą.

Minusai:

 • galimas odos sudirginimas (reikalingas išankstinis alkūnės lenkimo testas!);
 • kartais reikia pakartotinai tepti kremą;
 • nesusitvarko su šiurkščiais plaukais;
 • labai nemalonus kvapas, atsirandantis dėl cheminės reakcijos.

Prisiminkite, kad depiliacijos metu turite griežtai laikytis gamintojo rekomendacijų, nepersistengti kremo ant odos (kitaip galite nudeginti cheminį poveikį), o jei jaučiate ryškų deginimo pojūtį, nedelsdami nuplaukite vandeniu. Taip pat mažiausiai dvi valandas po procedūros negalima naudoti muilo ir kitų ploviklių (daugiau informacijos apie tai rasite instrukcijose). Pasitepus kremu, taip pat ir dieną, nenaudokite agresyvių priemonių po skutimosi, antiperspirantų, produktų, kurių sudėtyje yra alkoholių ir rūgščių. Pasitepus kremu būtinai nusiplaukite rankas, kad kremas nepažeistų nagų struktūros. Nerekomenduojama depiliacinio kremo naudoti ant pažeistų ir sudirgusių vietų, taip pat ant įdegusios, pažeistos odos ar esant bėrimams pažeistoje vietoje.

Išbandėme populiariausių depiliacinių kremų efektyvumą ir radome jums tuos, kuriuos drąsiai galima rekomenduoti naudoti.

Koks yra geriausias depiliacinis kremas?

Piktieji liežuviai teigia, kad brangūs ir nebrangūs depiliaciniai kremai plaukelius šalina maždaug taip pat. Vienintelis skirtumas yra aromate – brangūs produktai turi geresnius kvapus, kurie geriau slopina nemalonų kvapą. Mūsų Pasirinkimas patvirtino, kad nebrangios priemonės tikrai puikiai susidoroja su nepageidaujamų plaukų problema, turi minimalų poveikį odai ir netgi turi priežiūros savybių dėl sudėtyje esančių natūralių aliejų ir ekstraktų. Tačiau rinkdamiesi geriausią depiliacinį kremą atsižvelkite į individualias savo odos ypatybes ir nepamirškite atlikti elementaraus alergijos testo – tai išgelbės jus nuo galimų problemų. Sėkmės renkantis ir lygią odą!