2023 metų geriausių storio matuoklių Pasirinkimas

Perkant automobilį antrinėje rinkoje dažniausiai tenka pasigirti pardavėju, kuris tikina, kad jo kregždė yra „ne truputi, ne graži“. Tiesą sakant, daugeliu atvejų taip nėra. Geriausias pagalbininkas iškeliant į dienos šviesą gudruolius, parduodančius sugedusius automobilius, yra storio matuoklis. Siūlome jums geriausių dažų storio matuoklių įvertinimą, kuris padės patikrinti automobilį prieš perkant.

Tiek pačių dažų storio matuoklių populiarumas, tiek visokie pasiūlymai, kaip „storio matuoklis valandai“, tik auga. Tai nenuostabu: išoriškai daugelis žmonių gali padoriai perdažyti avarinį automobilį, po kelerių metų bus sunku kažką panašaus „sugauti“, kai dažai perdegs ir apsivijo. Tačiau net ir ką tik iš salono išvažiavęs naujas automobilis jau gali užsukti į paties prekiautojo kėbulą – apgadinimai autovežio pakrovimo ir iškrovimo metu bei transportavimo metu taip pat nereti.

Dar devintajame dešimtmetyje automobilių turguose buvo galima sutikti žmonių, kurie naudojo įprastą magnetą, apvyniotą audeklu ar polietilenu: judėjimo ir atsiskyrimo jėga buvo galima rasti glaistytų vietų. Rankdarbiams aptikti šio būdo visiškai pakako, tačiau kuo daugiau galimybių turi kultūristai, tuo mažesnis medžiagų sluoksnis dedamas ruošiantis dažymui. Jau nekalbant apie visišką kėbulo elementų pakeitimą – čia dangų storio skirtumas siekia jau šimtąsias milimetro dalis, o su paprastu magnetu nieko nepadarysi.

Taigi, ką rinka mums siūlo dabar?

Storio matuoklių tipai

  • Magnetiniai storio matuokliai – Taip, taip, tai yra to paties magneto skiautėje idėjos plėtojimas. Tik traukos jėgą nulemia nebe dėdės su dėvėtu kepurėle pirštai, o spyruoklė ir linijinė skalė ant mechaninių modelių bei deformacijos matuoklis ant elektroninių. Natūralu, kad ant nemagnetinių kėbulo plokščių toks prietaisas yra nenaudingas, o jei nerūdijantis plienas, turintis daug chromo, vis dar yra egzotika (juolab kad vienintelis pavyzdys, kuris ateina į galvą – DMC DeLorean – buvo visai nedažytas), tai aliuminio korpusai jau seniai. nebuvo neįprasta.
  • Sūkurinių srovių storio matuokliaipriešingai, jie geriau veikia su aliuminiu nei su plienu – matuoja detalės korpuse indukuojamų srovių galią, kuri priklauso ne tik nuo tarpo tarp metalo ir induktyvumo (tai yra nuo induktoriaus storio). dažai), bet ir paties metalo laidumą.
  • Elektromagnetiniai storio matuokliai vėl orientuota tik į plieną: jie matuoja magnetinio srauto tankį, kuris keičiasi artėjant prie jutiklio tik magnetinius lydinius.
  • Kombinuota buitinė technika Patogiausia – aliuminio korpusui jie gali naudoti ir sūkurinės srovės jutiklį, ir plieniniam korpusui elektromagnetinį, bet kokiu atveju išgaudami maksimalų tikslumą.
  • Ultragarsiniai prietaisai Žodžiu, kiekvienas gali: jei visiems aukščiau išvardintiems elementams reikia metalo, ultragarsinis storio matuoklis galės tyliai dirbti ant plastikinių dalių. Tačiau didelio tikslumo prietaisų kaina taip pat yra tinkama, nes labai sunku pasiekti mikronų skiriamąją gebą esant mažam dangos storiui.

Nesvarstysime mechaninių storio matuoklių: jų tikslumas yra per mažas, kad tikrai būtų galima naudoti kažkam kitam, o ne laikui bėgant „Opel“ su kilogramais 90-ųjų glaisto. Logiškiau išskirti dvi kategorijas – elektromagnetinius storio matuoklius automobiliams su plieniniu kėbulu ir universalius kombinuoto tipo įrenginius. Prekyboje parduodami ultragarsiniai storio matuokliai yra per grubūs: 0,1 mm tikslumu prietaisas neatskirs dažų perpildymo ir dažų perpildymo, o specializuoti pramoniniai modeliai yra be reikalo brangūs, be to, jie jokiu būdu nėra orientuoti į dažų storio matavimą.

Geriausių storio matuoklių Pasirinkimas

Taigi, kurį storio matuoklį geriau pasirinkti?

Pradėję domėtis storio matuoklių rinka, supratome paradoksalų faktą: rinktis tikrai nėra iš ko. Nušluodami nenaudingus (0,1 mm tikslumu) pigius modelius ir per brangius didelio tikslumo ultragarsinius matuoklius, radome tik keletą vertų prekių ženklų, iš kurių trys iš tikrųjų pasirodė tos pačios gamyklos produktai: ar perkate EuroTrade, Etari arba nesuprantamas CHY, gauk tą patį. Pavyzdžiui, daugelis trigerių storio matuoklių praktiškai pasirodė esąs arba pasenusio Etari ET-10 modifikacijos, arba modernesnio ET-11 klonai, besiskiriantys tik spalva ir pavadinimu. Taigi rekomendacija būtų tokia:

  • Reikia kompaktiško dažų storio matuoklio su…