Naudingos smulkmenos namams – TOP 15

15 naudingų smulkmenų namams

Daugybė naudingų smulkmenų namams kasdien daro mūsų gyvenimą šiek tiek patogesnį ir lengvesnį. Voleliai rūbams valyti, visokios šluostės ir skudurai iš įvairių medžiagų dulkių kontrolei, kabliukai, šluostės ir šiukšlių konteineriai tapo mūsų kasdienio gyvenimo dalimi ir palengvina sunkius kasdienius buities darbus.

O kokios dar smulkmenos namams pravers šeimininkėms? Pasigilinkime AliExpress svetainėje (kinietiška internetinė parduotuvė su dideliu prekių asortimentu) – gal rasime ką nors įdomaus? Taigi…

Mašina granulėms išimti iš drabužių


Nuotrauka: img.alibaba.com

Vidutinė vieneto kaina: 6,9 USD

Šis patogiausias išradimas pakeitė „liaudiškus“ granulių šalinimo būdus. Mašina yra paprasta naudoti ir leidžia greitai pašalinti negražias granules nuo drabužių. Lengvai valomas, o dėl savo kompaktiško dydžio jis neužims daug vietos jūsų namuose. Didžiulis šio įrenginio privalumas yra tai, kad jis veikia ne iš baterijų, o iš tinklo. Todėl vieną kartą išleidę tik 6,9 USD, jums nereikia periodiškai ieškoti baterijų. Manau, kad granulių šalinimo mašina tikrai gali praversti.

Sandėliavimo krepšys – atlaisvinkite vietos tam, ko jums reikia!

aliimg.com

Vidutinė vieneto kaina: 4 USD

Jis patiks visiems, kurie mėgsta tvarką ir daiktų paiešką savo vietose. Tai puikus išradimas žieminiams drabužiams laikyti vasarą ir atvirkščiai. Permatomas langas leis tiksliai matyti, kas yra konkrečiame krepšyje, kad neapverstumėte visų daiktų aukštyn kojomis ieškant reikalingo. „AliExpress“ siūlo įvairių formų, spalvų ir dydžių. Atitinkamai, jų kainos šiek tiek skiriasi. Bet kokiu atveju, mano nuomone, unikaliai naudingas daiktas namams.

Šlepetės grindims trinti


Nuotrauka: i00.i.aliimg.com

Vidutinė trijų porų rinkinio kaina: 9 USD

Patogios mikropluošto šlepetės padės trinti grindis be pastangų ir darbo. Galite judėti namuose ir valyti tuo pačiu metu. Juokingas išradimas, mano nuomone. Žinoma, ne pats reikalingiausias, bet labai naudingas. Arba galite pasikviesti svečių, padovanoti šlepetes ir surengti diskoteką. Ir kaip rezultatas – švarios grindys ir puiki nuotaika.

Vakuuminiai laikymo maišeliai – taupykite vietą


Nuotrauka: g04.s.alicdn.com

Vidutinė 10 maišelių rinkinio kaina: 17,7 USD

Jei iš pirmų lūpų žinote, kaip trūksta laisvos vietos daiktams, nesvarbu, ar tai būtų drabužiai, patalynė ar antklodės, susidėti, tada ši smulkmena jūsų namams tikrai pravers. Tai išsprendžia daiktų laikymo ribotoje erdvėje problemą. Vakuuminis maišelis sutaupo daugiau nei 70% vietos. Be to, prie jame laikomų daiktų niekada nepateks vabzdžiai, dulkės ar drėgmė. Norint naudoti, tereikia viską sudėti į maišelį, uždaryti vožtuvą ir išpumpuoti orą dulkių siurbliu arba oro pompa. Patikėkite, rezultatas jus maloniai nustebins. Ir, beje, „AliExpess“ kaina tikrai nėra per didelė, palyginti su mažmenine prekyba vakuuminiais maišeliais stacionariose parduotuvėse. Matyt, todėl šio produkto pirkėjų skaičius yra įspūdingas.

Oro vakuuminis siurblys


Nuotrauka: img.alibaba.com

Vidutinė vieneto kaina: 5,1 USD

Be paketų iš ankstesnės padėties, taip pat galite įsigyti vakuuminį siurblį, skirtą orui išsiurbti. Tačiau prieš pirkdami turite pasitikslinti, ar jo siurblio antgalio skersmuo tinkamas jūsų vakuuminiams maišeliams atidaryti.

Krepšys subtiliems daiktams skalbti – naudingumas geroms šeimininkėms


Nuotrauka: i00.i.aliimg.com

Vidutinė vieneto kaina: 1,4 USD

Dar vienas naudingas prietaisas, palengvinantis moterų gyvenimą. Šis skalbinių krepšys išgelbės įvairius smulkius daiktus nuo išsitempimo ir formos praradimo. Jo audinys visiškai netrukdo vandens tekėjimui, nesvarbu, ar jis skalbiamas automatine skalbimo mašina, ar pusiau automatiniu modeliu. Tai tikrai patogu ir naudinga. O vaikiškų kojinių skalbimui tiesiog nepakeičiama. Juk pasibaigus skalbimo ciklui nereikia jų rinktis iš visos skalbinių krūvos. Tiesiog išimkite konteinerį iš mašinos ir paimkite maišelį.

Moteriškos rankinės organizatorius


Nuotrauka: i00.i.aliimg.com

Vidutinė vieneto kaina: 4,7 USD

Kiekviena moteris bent kartą gyvenime susidūrė su tokia problema. Nusprendę išeiti iš namų su kitu krepšiu, kartais tame paliekame ką nors svarbaus, skubėdami pamiršdami…