4 geriausi TV ženkleliai

Štai keletas klausimų ir atsakymų, kuriuos dažnai užduoda būsimi elektroninių rinkliavų pasiūlymų abonentai, kad padėtų jums aiškiau pamatyti.

K. Kokį elektroninį rinkliavos ženklelį turėčiau pasirinkti?

A. Mūsų nuomone, geriausias elektroninis rinkliavos ženklelis daugumai žmonių yra APRR ženklelis. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų pirkimo vadovą.

K. Kaip užsisakyti?

A. Norėdami užsiprenumeruoti elektroninę rinkliavą, tiesiog eikite į vieno iš aštuonių operatorių svetainę ir pasirinkite jums tinkamą formulę. Šie operatoriai yra „Vinci“, „Bip & Go“, „Alis“, „Cofiroute“, AREA, APRR, „Escota“ ir ASF. Pažymėtina, kad pastaroji siūlo „Liber-t Ocean“ pasiūlymą, leidžiantį naudotis elektroninėmis rinkliavomis A9 į San Sebastianą Ispanijoje.

K. Ar galiu pasinaudoti elektroninio rinkliavos mokėjimo sumažinimu?

A. Taip. Greitkelių bendrovės siūlo vartotojams, reguliariai važiuojantiems tuo pačiu maršrutu, bent 20 kartų per mėnesį, nuolaidas iki 30 proc.

K. Kaip gauti naudos iš elektroninio rinkliavos mokėjimo sumažinimo?

A. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite užsiprenumeruoti specialią elektroninę rinkliavos sistemą, kurią siūlo koncesininkas, tvarkantis greitkelio atkarpą, kurią dažnai naudojate. Jei jau esate klientas, paprašykite pakeisti formulę: pakeitimas, kuris paprastai nieko nekainuos.

K. Ar galiu turėti daugiau nei vieną elektroninį rinkliavos ženklelį?

A. Paprastai vienam namų ūkiui galite turėti iki 5 elektroninių rinkliavų ženklelių. Bet viskas priklausys nuo jūsų užsiprenumeruoto plano.