„Lumie Bodyclock Shine“ apžvalga

„Lumie“ prekės ženklui nėra svetimas geidžiamas žadintuvų pasaulis. Ne be priežasties, be to, kad buvo pristatyta kaip šviesos terapijos specialistė, ji ypač išrado patį pirmąjį aušros simuliatorių 1993 m.

Taigi, ar „Bodyclock Shine 300“ modelis yra žingsnis priekyje savo konkurencijos? Tai pamatysime šiame teste.

„Lumie Bodyclock Shine 300“

Dizainas

Estetiniu požiūriu galime pasakyti, kad „Lumie Bodyclock Shine 300“ nepanašus į jokį kitą simuliatorių.

„Lumie Bodyclock Shine 300“

Dėl geros priežasties jis pakeičia tradicinę apvalią formą į ovalo formos dizainą ir 100% plastiko dizainą – polikarbonato ir audinio mišinį, sukoncentruotą apatiniame prietaiso lygyje.

Jei tokios medžiagos buvimas suteikia pastarajai akivaizdų savitumą, tai, mūsų manymu, atima iš šiuolaikiškumo, kurio nebūtų buvę per daug. Kadangi, dar vienas apgailėtinas elementas, „Lumie“ sudaro tik fiziniai mygtukai ir todėl neturi jutiklinio ekrano.

„Lumie Bodyclock Shine 300“

Tiesa, integruotas ekranas yra praktiškas, nes yra šviesai jautrus ir prisitaiko prie aplinkos šviesos (ją galite reguliuoti ir rankiniu būdu), tačiau tai nesumažina fakto, kad modelis stengiasi parodyti šiuolaikišką išvaizdą.

Laimei, šviesos kokybė leido įveikti šį estetinį rūpestį. Iš tiesų, jei prekės ženklas mūsų neinformuoja apie tikslų liuksų skaičių, bandymų metu pastebėjome, kad LED technologija, reguliuojama 20 lygių, iš esmės atitiko mūsų lūkesčius.

funkcijos

Nors akivaizdu, kad įrenginiui nėra naudingos 1001 funkcijos, o tai, mes jums suteikiame, yra gėda, atsižvelgiant į jo kainą, tačiau aušros ir sutemos modeliavimo kokybė yra viena gražiausių, kokias matėme.

„Lumie Bodyclock Shine 300“

Pradėkime nuo „Aušros modeliavimo“ funkcijos. Šis ypač ištikimas tikram saulėtekio judėjimui. Dėl geros priežasties jis pereina nuo ryto raudonos spalvos, susitelkusios modelio viduryje, iki šviečiančios geltonos spalvos, kuri išsisklaido visame žemės rutulio paviršiuje.

Kaip ir konkurentai, „Lumie“ suteikia jums galimybę koreguoti aušros trukmę. Taigi galite ne tik pabusti nuo radijo ar vienos iš 14 jums siūlomų melodijų, bet ir spalvų gradaciją galima nustatyti 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85 ir 90 minučių.

„Lumie Bodyclock Shine 300“

Tas pats pasakytina ir apie „Twilight“ režimą: jums patinka tas pats pasirodymas priešinga kryptimi ir galite jį koreguoti iš tų pačių parinkčių, kurias pateikia „Aušros simuliacija“.

Vienintelis skirtumas yra šviesos intensyvumas. Kai vadinamasis saulėtekis suteikia jums galimybę pasirinkti 20 lygių, saulėlydžio modeliavimas suteikia tik 10. Būkite tikri, tai jokiu būdu neturi įtakos šviesos svyravimų kokybei. Priešingai, jis vis dar toks pat sklandus ir niuansuotas.

„Lumie Bodyclock Shine 300“

Be šių dviejų pagrindinių funkcijų, modelis apima keletą įdomių variantų. Nors jame nėra dvigubo pavojaus signalo (jums tereikia pasirinkti, ar įjungti dienos žadintuvą, ar kas savaitę žadintuvą), jums patiks atsarginė kopija, jei nutrūktų elektros energija. veikia su terapinėmis dorybėmis.

„Lumie“ prekės ženklas yra numeris vienas šviesos terapijos specialistas. Nenuostabu, kad jo įmontuota lempa gali gydyti sezoninius afektinius sutrikimus. Už tai, kad išbandėme tai ypač niūrią dieną, galime pasakyti, kad efektyvumas yra, nes mes tikrai jautėmės sustiprinti!

Išvada

Apibendrindami galime pasakyti, kad net jei „Lumie Bodyclock Shine 300“ galima patobulinti, jis išlieka konkurencingu modeliu.

Žinoma, mes norėtume turėti daugiau funkcijų, ypač atsižvelgiant į išleistą kainą, tačiau „Aušros simuliacijos“ ir „Prieblandos“ režimo kokybė leidžia prietaisui išlaikyti tam tikrą konkurencingumą rinkoje. Galų gale, kai perkate aušros treniruoklį, ar ne svarbiausia, kad galėtumėte visiškai mėgautis tokiu tikru reginiu kaip gyvenimas?

Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse

Geriausi šios dienos aušros simuliatoriai