4 ingredientų bananų baltymų blynai (ir

Šie 4 ingredientų bananų baltymų blynai yra neperšlampami (net naujokų virėjui).

Bananiniai baltyminiai blynai yra pagrindinis pusryčių elementas bet kurio fitneso entuziasto spintelėje, tačiau rankos, kurių blynai, pasirodė kaip užmirkusios, nesuderintos dėmės, kurios plyšta vien tik mentelei matant?

Šis juokingai lengvas, neprotingas receptas bus jūsų bananų baltymų blynų receptas pusryčiams (o gal net ir pietums ir vakarienei).

Padaro: 4 x 5 colių blynai

Ingridientai

  • 1 didelis prinokęs bananas
  • 2 dideli kiaušiniai (arba 4 kiaušinių baltymai, jei norite sumažinti kalorijų ir riebalų kiekį)
  • 1 lygio samtelis (35 g) Vanilla Impact Whey Protein
  • 1 lygio samtelis (35 g) avižų valcavimo

Metodas

1. Pirmiausia ant vidutinės ugnies užpilkite nelimpančią keptuvę ir palikite jai įkaisti. Vidutinis karštis čia yra pagrindinis dalykas – jei jis pradeda rūkyti, jis yra per karštas.

2. Tada pridėkite savo bananą ir kiaušinius į maišytuvą ar virtuvinį kombainą. Maišykite iki vientisos masės.

3. Baltymų miltelius ir valcuotas avižas supilkite į maišytuvą ir apdorokite iki vientisos masės. Įsitikinkite, kad jų įdėjote po bananų ir kiaušinių, kad milteliai neužstrigtų maišytuvo dugne (niekas nemėgsta plutos maišytuvo).

4. Ketvirtadalį tešlos supilkite į įkaitintą keptuvę į maždaug 5 colių pločio blyną. Jei norite, galite blynelius padaryti šiek tiek tirštesnius – tiesiog palaukite 20 sekundžių, kol pilsite tešlą, ir ant viršaus užpilkite dar daugiau tešlos.

5. Palaukite apie 30 sekundžių (arba kol apačioje pasidarys auksinė spalva), tada mentele apverskite blyną ir kepkite dar 30 sekundžių. Kartokite, kol neliks tešlos.

6. Ant viršaus uždėkite mėgstamų priedų (manome, kad mėlynės + klevų be cukraus sirupas = geriausi baltyminiai blynai pasaulyje).INFORMACIJA APIE MAISTĄ

PER BANKĄ

(naudojant tik kiaušinių baltymus)


Parašykite komentarą