Eterinio aliejaus difuzorius:

Eterinio aliejaus difuzorius tapo įprastu prietaisu namuose ir biuruose, nes tai leidžia mums paprastai ir ekonomiškai pasinaudoti visais šių medžiagų įkvėpimo privalumais. Eterinių aliejų naudojimas yra protėvių praktika, kuri pastaraisiais metais, pradėjus taikyti natūralias ir papildomas terapijas, priaugo svorio (1).

Šie prietaisai vandens ir eterinių aliejų mišinį – arba esencijas, apie kurias kalbėsime vėliau – paverčia migla, kuri ne tik turi sveikų savybių, bet ir veikia kaip oro gaiviklis be kenksmingų cheminių medžiagų. Jei galvojate įsigyti eterinio aliejaus difuzorių, rekomenduojame nepraleisti mūsų straipsnio.

Svarbiausias

 • Eterinio aliejaus difuzorius gali padėti mums susikaupti ar pailsėti, ir netgi gali nuraminti psichines problemas, tokias kaip nerimas, stresas ar depresija.
 • Tai universalūs prietaisai, kurie taip pat gali pridėti drėgmės ore ar net veikti kaip lempos, kad sukurtų atmosferą bet kurioje namo patalpoje.
 • Pirkdami esencijos difuzorių, atsižvelkite į jo talpą, apšvietimą ir estetiką. Į šiuos ir kitus pirkimo kriterijus įsigilinsime paskutinėje straipsnio dalyje.

Geriausi eterinio aliejaus difuzoriai: mūsų mėgstamiausi

Nors visi aromaterapiniai difuzoriai gali atrodyti panašūs į jus, tiek funkcijos, tiek estetika gali labai skirtis. Čia yra penki geri variantai.

Medinis eterinio aliejaus difuzorius

Nerasta jokių produktų.

„Tenswall“ pristato šį blaivaus dizaino difuzorių su tamsios spalvos medžio išvaizda. Jis siūlo mums septynis LED spalvų variantus. Kiekvienos spalvos intensyvumas gali skirtis nuo ryškios iki vidutinės.

Mes pasirinkome šį modelį dėl savo diskretiškos išvaizdos, kurį galima derinti su bet kuriuo namo kambariu. Jo talpa yra 400 mililitrų ir yra galimybė pasirinkti laikmatį.

Saugiausias esencijos difuzorius

Nerasta jokių produktų.

„VicTsing“ mums siūlo difuzorių su 300 mililitrų vandens rezervuaru, šiek tiek mažesnį nei ankstesnė parinktis. Tai idealus variantas kambariams iki 30 kvadratinių metrų.

Jis turi dvi rūko ir laiko parinktis – vienos valandos, trijų, šešių ir nepertraukiamo režimo. Jo automatinio išjungimo funkcija mus įtikino, nes tai daro labai saugų vaikų modelį.

Eterinio aliejaus difuzorius su šviesa

Nerasta jokių produktų.

Šis „TaoTronics“ modelis idealiai tinka apšviesti bet kurią patalpą silpna šviesa ir skirtingomis spalvomis. Jame yra patentuota alyvos srauto sistema, ultragarso technologija ir beveik tylus veikimo režimas.

Kodėl jis yra mūsų sąraše? Dėl trijų funkcijų viename įrenginyje: eterinio aliejaus difuzoriaus, oro drėkintuvo ir lempos, leidžiančios nusiteikti bet kokiai situacijai.

Idealus aromaterapinis difuzorius kūdikiams

„Homàsy“ pristato šį 500 mililitrų talpos aromato difuzorių su aštuoniomis LED spalvomis. Ji naudoja pažangią ultragarso technologiją, kuri siūlo natūralius ir aktyvius deguonies anijonus, kad išvalytų orą ir sustiprintų aliejų poveikį.

Šis modelis automatiškai išsijungia, kai baigiasi vanduo. Jis pagamintas iš BPA neturinčios medžiagos, todėl yra netoksiškas ir visiškai saugus kūdikiams ir mažiems vaikams.

Mažas eterinio aliejaus difuzorius

Ne visi iš mūsų turime daug vietos namuose. Mums „Ckeyin“ sukūrė šį mažą difuzorių su 100 mililitrų rezervuaru ir dviem purškimo režimais, kuris taip pat turi septynių skirtingų spalvų naktinio apšvietimo variantą.

Jo veikimas visiškai tylus ir turi automatinę išjungimo funkciją, kai baigiasi vanduo. Jis pagamintas iš plastiko be kenksmingų cheminių medžiagų.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie eterinio aliejaus difuzorius

Jūs galvojate įsigyti difuzorių ir nežinote nuo ko pradėti. Jūs žinote, kad jie naudojami daugeliui sveikų tikslų, bet negalėtumėte pasakyti daugiau, ar mes teisūs? Nesijaudinkite, mes jums pasakome viską, ką reikia žinoti.

Eterinio aliejaus difuzorius gali padėti mums susikaupti ar pailsėti, ir netgi gali nuraminti psichines problemas, tokias kaip nerimas, stresas ar depresija. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 147143883 / 123rf.com)

Kaip veikia eterinio aliejaus difuzorius?

Šie prietaisai turi indą, į kurį įpilame vandens ir kelis lašus eterinio aliejaus, kurį norime naudoti. Tai visi jie turi bendro. Priklausomai nuo to, kaip jis veikia, yra keli tipai:

 • Purkštuvai jie išsklaido eterinius aliejus, suskaidydami juos į mažas molekules. Paprastai jie yra garsesni ir brangesni nei kiti variantai.
 • Ultragarsiniai difuzoriai Jie sukuria miglą naudojant elektroninius dažnius, kurie vibruoja mažą diską po rezervuaru. Labai tylus.
 • Garavimo difuzoriai Jie yra labai triukšmingi ir veikia naudojant ventiliatorių, kuris pučia orą per įklotą, ant kurio anksčiau buvome užpylę eterinio aliejaus. Jiems nereikia tiek valyti, kiek kitų rūšių.
 • Šildymo difuzoriai jie šiluma skaido eterinio aliejaus molekules. Dėl aukštos temperatūros jie gali pakeisti medžiagos sudėtį.

Esencijos difuzorių nauda sveikatai

Eterinio aliejaus difuzorius gali reikšmingai paveikti mūsų gyvenimo kokybę: ramesnė, daugiau ramybės, labiau pailsėjusi oda, ar norite daugiau efektų?

 1. Jie valo oro ir pašalinkite dulkes dėl tam tikrų aliejų antimikrobinių ir antibakterinių savybių ir dėl to, kad jie veikia kaip jonizatoriai.
 2. Jo poveikis psichikai buvo įrodyta įvairiais tyrimais, ypač “valdant psichologines būsenas, tokias kaip nerimas, stresas ar depresija” (1).
 3. Aromaterapija gali atpalaiduoti, iki tiek, kad jis buvo naudojamas gimdant ligoninėse „siekiant sumažinti fizinį skausmą, padidinti nuotaiką ir subalansuoti emocijas“ (du).
 4. Oda taip pat pastebi eterinių aliejų poveikį. Aromaterapija gali prisidėti prie gerovės jausmo ir palengvinti „spuogų ar psoriazės atveju odos problemų paūmėjimą“. (3).
 5. Jų sukuriama drėgmė tai gali palengvinti alergijas ar kvėpavimo takų infekcinius procesus, pavyzdžiui, peršalimą.
 6. Jie gali dirbti kaip vabzdžių repelentas jei naudojame tokius aliejus kaip citronella ar mėtą.

Tai universalūs prietaisai, kurie taip pat gali pridėti drėgmės ore ar net veikti kaip lempos, kad sukurtų atmosferą bet kurioje namo patalpoje. (Šaltinis: Littleny: 71891128 / 123rf.com)

Kur dėti eterinio aliejaus difuzorių?

Pirmiausia reikia nepamiršti, kad kvapo difuzorius neturėtų būti per arti žmonių. Todėl nėra gera idėja, pavyzdžiui, pastatyti jį ant stalo šalia lovos ar ant darbo stalo. Mes suteikiame jums keletą idėjų:

 • Prie namo įėjimo: Tai ideali vieta, jei norite papuošti savo namus ar kad visi, kurie įeina pro jūsų duris, pastebėtų gerą kvapą.
 • Aukštose vietose: Kaip spintelės ar lentynos. Tokiu būdu aromatas po truputį ir subtiliai išsisklaidys.
 • Konkrečiuose kambariuose: Pavyzdžiui, savo biure ar vonios kambaryje. Taip pat nėra bloga idėja jį įdėti į virtuvę, neutralizuoti kvapus.

– Tradiciškai aromaterapija atliekama su natūralios kilmės eteriniais aliejais, kurie, kaip žinoma, gerina psichinę ir psichologinę savijautą.

Kokius difuzoriaus eterinius aliejus galima naudoti?

Eterinių aliejų difuzoriams yra daugybė rūšių, tačiau ne visi turi tą patį poveikį. Nors nekenkia eksperimentuoti su naujomis galimybėmis, rekomenduojame penkis pagrindinius aliejus:
Alyva Kaip tai veikia protą? Kaip tai veikia kūną?
Citrina Pralinksmėk

Skatina susikaupimą

Malšina migreną

Naudinga žmonėms, turintiems aukštą kraujospūdį

Ramina reumatą

Bergamotė Malšina nerimą ir depresiją

Prisideda prie susikaupimo

Palengvina virškinimo problemas

Palengvina priepuolius

Kova su nemiga

Rozmarinas Stiprina atmintį

Skatina susikaupimą

Ramina raumenų skausmus ir reumatą

Palengvina tulžies sutrikimus

Levandos Skausmą malšinantis

Kova su nemiga

Palengvina baimes ir rūpesčius

Ramina pykinimą
Eukaliptas Stimuliuojantis

Skatina susikaupimą

Ramus nerimas

Palengvina peršalimo ir kitų kvėpavimo takų simptomus

Gerai gydo žaizdas

Kuo eterinio aliejaus difuzorius skiriasi nuo drėkintuvo?

Eterinio aliejaus difuzorius veikia ne taip, kaip drėkintuvas. Nors yra modelių, kurie gali dalytis funkcijomis, jie nėra tas pats įrenginys ir jie nėra lygiaverčiai. Ši lentelė padės suprasti jų skirtumus:
Esencijos difuzorius Drėkintuvas
Jie suteikia orui aromatą

Jie prideda drėgmės aplinkai, tačiau nedidelę dalį

Jie turi mažesnį indėlį

Maksimaliai išnaudojant eterinių aliejų savybes

Jie sumažina bakterijų ir sporų kiekį aplinkoje

Jie suteikia didelę drėgmę aplinkai

Jie blogai veikia su eteriniais aliejais

Jie turi didesnį baką

Palengvinkite kvėpavimo problemas, tokias kaip sinusitas ar sausas kosulys

Pirkimo kriterijai

Ar jau turite pirštą pasiruošę spustelėti ir nusipirkti difuzorių? Palaukite akimirką, nedarykite to, prieš tai neperskaičius mūsų pirkimo kriterijų, nesigailėsite!

Cisternos talpa ir autonomija

Pirmiausia turėsite nuspręsti, ar jums reikia modelio su mažu ar didesniu baku. Kompaktiškiausiuose gaminiuose, kaip ir paskutiniame mūsų pasirinktame, yra maždaug 100 mililitrų talpos bakai, o tai mums suteikia trijų ar keturių valandų intervalą. Tai nėra daug, tačiau mažas dydis yra svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti.

Eterinių aliejų difuzoriai, turintys daugiau autonomijos, apima iki 500 mililitrų nuosėdas, kurios mums nepertraukiamai veikia maždaug dešimt valandų. Norėdami atlikti savo skaičiavimus, atsižvelkite į tai, kad šie prietaisai pagamina maždaug 30 mililitrų skysčio per valandą ir gerai veikia iki 30 kvadratinių metrų aplinkoje.

Aromaterapija gali būti atpalaiduojanti tiek, kad ji buvo naudojama gimdant ligoninėse „norint sumažinti fizinį skausmą, padidinti nuotaiką ir subalansuoti emocijas“ (Šaltinis: Yastremska: 97501416 / 123rf.com)

Su šviesa arba be šviesos

Tai yra klausimas. Daugelis eterinių aliejų difuzorių – iš tikrųjų visi, kuriuos jums pristatėme šiame straipsnyje – turi įmontuotą LED lemputę. Ką mes iš to gauname? Tai, kad ne tik pasinaudojame aromaterapijos privalumais, bet ir džiaugiamės chromoterapija, tai yra, palankiu apšvietimo poveikiu kūnui.

Yra modelių, kuriuose šviesa yra ne kas kita, kaip juosta …