42 grožio gudrybės, be kurių

Makiažo gudrybės ir grožio patarimai yra tai, ko kiekviena moteris niekada neturi per daug. Mėgstame palengvinti savo gyvenimą triukais, išmokti padaryti tobulą makiažą, kontūruoti veidą ar padidinti akių kontūro intensyvumą. Todėl nusprendėme surinkti net 42 pavyzdžius, kurių dėka sutaupysite laiko, pinigų ir sužinosite, kaip lengvai išvengti daugybės makiažo nesėkmių.

Mūsų surinkti pavyzdžiai yra suskirstyti į 3 kategorijas:

  • Makiažo gudrybės,
  • Grožio patarimai,
  • Specialūs uždaviniai.

Makiažo gudrybės

1. Kaip pritaikyti pagrindą?

Daugelis moterų iš įpročio dažo teptuku judesiais iš apačios į viršų. Tačiau tai nėra teisingas grunto naudojimas. Sužinokite, kaip tai padaryti teisingai.

2. Veido kontūravimas

Veido kontūravimas neturi būti. Patikrinkite, kurios veido dalys turėtų būti padengtos bronzantu, o kurios – šviesesniu pagrindu. Kontūravimo pabaigoje naudokite natūralų pagrindo atspalvį.

3. Tinkamas apatinio audinio pasirinkimas

Jūs nežinote, kaip pasirinkti tinkamą pagrindo atspalvį? Pritaikykite jį prie apatinio žandikaulio atspalvio. Dėl to pagrindas puikiai atitiks tiek kaklo spalvą, tiek veido odą ir išvengsite kaukės efekto.

4. Skirtingi maskuoklio atspalviai skirtingiems odos trūkumams

Priklausomai nuo jūsų odos problemos, padės kitokio tipo korektoriai. Patikrinkite, kada naudoti žalius, rožinius ir geltonus atspalvius. Kiekvienas iš jų padės jums esant skirtingai situacijai ir užmaskuos jūsų trūkumus.

5. Teisingas korektoriaus tepimas po akimis

Daugelis moterų neteikia korektoriaus po savo akimis ir, blogiausia, to nesuvokia. Taigi, kaip tai turėtų būti padaryta? Akies maskuoklis turėtų būti tepamas ant paviršiaus, kuris primena trikampį, o ne pusmėnulį.

6. Teisingas korektoriaus tepimas

Ar dažydamiesi pirmiausia naudojate korektorių? Klaida. Korektorius (išskyrus tą, kuris yra žalių atspalvių) visada turėtų būti tepamas užtepus pagrindą. Pagrindas iš dalies išlygins odos trūkumus, todėl galėsite naudoti mažiau maskuoklio.

7. Užtepkite lazdelių korektorių

Lazdų maskuoklis gali būti labai nepatogus naudoti. Taigi geriausia jį taikyti plonu šepetėliu atliekant kelis paprastus veiksmus. Švelniai patapšnokite ją ant odos, niekada netepkite.

8. Mažų kūno trūkumų maskavimas

Ar norite, kad jūsų kūnas atrodytų tobulai? Nežinai, kaip paslėpti mažas voro gyslas ir mėlynes? Naudokite BB kremą! Tai puikios maskuotės meistras, kuris bus naudingas ne tik veido makiažui.

9. Kaip tepti skaistalus?

Ar nesate tikri, ar tinkamai pritaikote skaistalus ant skruostų? Sužinokite, kurias veido dalis reikia dažyti, atsižvelgiant į jos formą. Moterims su ovaliu veidu turėtų atrodyti kitaip nei moterys su kvadratiniu ar pailgu veidu.

10. Kai po ranka neturite rausvos spalvos

Jei po ranka neturite skaistalų ir norite pabrėžti skruostus – naudokite lūpų dažus. Tai puikus trūkstamos kosmetikos pakaitalas. Žinoma, su sąlyga, kad leidžia jo spalva 😉

11. Užfiksuokite lūpų dažus

Gendančių lūpų dažų pabaiga! Padarykite, kad ji ilgiau išliktų ant lūpų, naudodama birią, skaidrią veido pudrą. Pabarstykite jį ant burnos per vieną audinių sluoksnį ir viskas.

12. Nepageidaujami lūpų dažai ant dantų

Nei vienas iš mūsų nenori lūpų dažų ant savo dantų. Jei norite būti tikri, kad išvengtumėte šios bendros problemos, uždėję lūpų dažus įsidėkite pirštą į burną. Jį ištrauksite kartu su lūpų dažų pertekliumi.

13. Būdas kovoti su nepaklusniais antakiais

Jei jūsų problema yra nepaklusnūs antakiai, suformuokite juos apsauginiais lūpų dažais. Tai paprastas ir greitas būdas išlaikyti juos vietoje, kai jums to reikia.

14. Forminiai antakiai

Antakius galite sureguliuoti ne tik pincetu. Akių pieštuku taip pat galite suteikti jiems tobulą formą. Būtent ji privers juos atrodyti nepriekaištingai. Pieštukas bus ypač naudingas moterims, kurios neturi natūraliai vešlių antakių.

15. Švytinčios išvaizdos būdas

Jei norite sužavėti spindinčia išvaizda, naudokite šviesų šešėlį ant trijų pažymėtų akies vietų – po antakio kaulu, akies kampučiuose ir centre. Dėl to juos apšviesite ir optiškai padidinsite.

16. Geriau laikyti tušą

Ar norite, kad blakstienų tušas ilgiau išliktų ant blakstienų? Vėl gelbės birūs milteliai. Tai lengvai prailgins tušo gyvenimą, kurio dėka jūsų akių makiažas bus patvaresnis.

17. Lengvas būdas „padūmuoti akį“

Dūminės akys skirtos ne tik profesionalams. Padarykite juos keliomis paprastomis linijomis, dažytomis akių pieštuku. Švelniai jas patrinkite, blakstienas nudažykite blakstienų tušu ir .. paruošta

18. Akį paryškinkite net be akių kontūro

Ar norite labiau pabrėžti akį, bet neturite akių kontūro? Naudokite tušo šepetėlio galiuką. Jo dėka subtiliai pažymėsite akies liniją, kuri ją padarys dar išraiškingesnę.

19. Būdas nuplauti vandeniui atsparų rašalą

Neperšlampami rašalai yra puikūs, kai esate veikiami vandens. Tačiau labai sunku juos nuplauti. Norėdami to išvengti, pirmiausia blakstienas užtepkite vienu sluoksniu įprasto blakstienų tušo. Dėl to vandeniui atsparus tušas prilips prie jo, o ne prie blakstienų.

20. Optinis antakių lanko pakėlimas

Apatinės antakio dalies žymėjimas šviesiu šešėliu optiškai padidina akį. Pažymėdami viršutinę arkos dalį šviesiu kreideliu, šešėliu ar gruntu, jūs ją optiškai pakelsite.

21. Optinis akies padidėjimas

Kitas patarimas optiškai padidinti akį. Tam jums reikės įprasto balto akių makiažo pieštuko. Juo nudažykite jo „vandens liniją“. Dėl to jūsų žvilgsnis bus pilnas blizgesio.

22. Optiškai storesnių plaukų ir šaknų slėpimo būdas

Jei norite, kad plaukai atrodytų optiškai storesni, arba norite užmaskuoti nepageidaujamas šaknis, naudokite tinkamai parinktą atspalvį. Taikykite jį visur, kur matoma galvos oda.

23. Tobulas manikiūras

Apsauginiai lūpų dažai yra puikus sąjungininkas tobulam manikiūrui. Užtepkite jį ant nagų srities, kurią paveikė nepageidaujami dažai, todėl jums bus lengviau nuo jų pašalinti laką.

Grožio patarimai

24. Teisingas akių kremo tepimas

Ar tikrai galite teisingai tepti paakių kremą? Nepamirškite to nedaryti per arti savo akies obuolio. Užuot padėjęs, jis gali tik pakenkti ir sukelti dirginimą bei maišelius po akimis.

25. Namų kaukė švytinčiai ir gaiviai veido spalvai

Gamta mums teikia begalę sveikų kosmetikos priemonių, kurias galite lengvai nusipirkti bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Citrinų ir medaus kaukė yra absoliutus hitas, kurį privalote išbandyti.

26. Natūralus akių makiažo pašalinimas

Ar jums nebėra kosmetikos, skirtos akių makiažui valyti, ir blakstienas dažėte vandeniui atspariu tušu? Nepanikuoju. Makiažui pašalinti galite naudoti .. paprastą aliejų! Tai lengvai pašalins makiažą, o jūs galėsite džiaugtis pamaitintomis blakstienomis.

27. Būdas sutvarkyti nagų spalvą

Citrina gali būti naudojama ne tik virtuvėje. Tai leis jums lengvai atsikratyti nagų spalvos pasikeitimo, atsirandančio dėl dažno manikiūro. Jame esančios rūgštys padarys stebuklus.

28. Kur gauti kvepalų?

Kvepalus geriausia tepti tose vietose, kur jaučiamas pulsas. Jų ant kūno turime penkis. Taigi tai ne tik kaklas ir riešai! Taip pat pagalvokite apie alkūnės vidų, plotą už kelių ar gerklę.

29. Tinkamas kvepinimas

Tobulėjimas tęsiasi. Nors tai labai dažnas gestas, kai užsibarstote kvepalų ant riešų, netrinkite jų vienas į kitą. Tai suskaidys kvepalų molekules, todėl jos bus mažiau patvarios.

30. Susmulkinta pudra ar akių šešėliai

Jei jūsų šešėlis ar milteliai sugenda, nepanikuokite. Pažeidimus galite ištaisyti 70% etanolio (dezinfekuojančios priemonės galite įsigyti vaistinėje) ir šaukštu. Alkoholis greitai išgarins iš kosmetikos, todėl galėsite vėl juos naudoti.

Specialūs uždaviniai

31. Sulūžę lūpų dažai

Sulūžę lūpų dažai yra jūsų problema? Ar bijote, kad nebeįmanoma jos išgelbėti? Niekas negali būti blogiau! Jūs galite lengvai pašalinti žalą įprastu žiebtuvėliu.

32. Paprasto brūkšnio sudarymo būdas

Ar norite padaryti visiškai tiesią liniją? Pritvirtinkite lipnia juosta. Priklijuokite jį ant šventyklos, sujungdami antakius su akies kampučiu. Ši paprasta procedūra sutaupys daug laiko ir nereikalingo streso, o linija visada bus tokia, kokia turėtų būti – tobula.

33. Teisingai uždėkite plaukų segtukus

Ar tikrai naudojate plaukų segtuką teisingai? Niekada atvirkščiai, būtinai įdėkite juos įpjova į apačią. Dėl to jie ilgai išliks vietoje, o jūsų šukuosena bus patvaresnė.

34. Šepetys specialioms užduotims atlikti

Nenaudotą dantų šepetėlį galima naudoti ne tik burnos higienai. Tai nepamainoma priemonė šukuosenai formuoti (pakliūti ar taisyti nepaklusnias sruogas) ar lupti lūpas.

35. Prancūziško manikiūro metodas

Paprastas trintukas padės jums nudažyti paprastą liniją, kiekvieno prancūziško manikiūro elementą. Daugiau jokių taisymų ir nereikalingo laiko gaišimo. Tačiau įsitikinkite, kad jis yra pakankamai platus ir plokščias.

36. Manikiūras su smeigtuku

Ar svajojate apie nagų raštus? Norėdami juos pagaminti, naudokite pieštuko trintuko kaištį. Juo lengvai nudažysite taškelius ir kitus raštus. Skirtingi kaiščių galai taip pat padės jums nudažyti skirtingų dydžių raštus.

37. Vaistas nuo džiovinto blakstienų tušo

Ar tušas sausas? Jūs vis tiek galite jį išgelbėti! Užtenka stiklinės karšto vandens ar akių lašų. Pirmuoju atveju įdėkite rašalą į stiklinę, antruoju – įlašinkite kelis lašus į tušo indą.

38. Paprastas akių makiažas su arbatiniu šaukšteliu

Įprastas arbatinis šaukštelis yra įrankis specialioms užduotims atlikti. Jo dėka lengviau nudažyti apatines blakstienas, nesijaudinant, kad tušas sutepės ar nubals po akimi. Ačiū jai …