Elektriniai smuikai: kas yra

Smuikas yra beveik magiškas instrumentas. Skambėdamas garsu ant keisto, bet apgaulingo ir apgailėtino krašto, jis sutraukia širdį tiems, kurie gimė mokėdami įvertinti muziką. Tačiau kai gyvenate bute arba pradedate mokytis jo technikos, galite praleisti daug valandų praktikuodamiesi, o tai gali erzinti šeimą, draugus ar kaimynus.

Siekiant kuo labiau sumažinti instrumento kriokimo momentų poveikį, pasirodė puikus sąjungininkas: elektrinis smuikas. Nors tai taip pat gali būti puiki investicija, jei grojate gyvai, vienas geriausių elektrinių smuikų rinkoje idealiai tinka praktikuotis niekam netrukdant. Tiesiog prijunkite kai kurias ausines ir vaikykite Paganini šešėlį!

Svarbiausias

 • Elektriniai smuiko rinkiniai yra geriausias pasirinkimas pradedantiesiems. Paprastai jie yra nebrangūs ir apima daugybę priedų, kurie palengvina mokymąsi.
 • Elektriniai smuikai yra idealūs tuo atveju, jei keliaujate, nes jie daug geriau atsispiria temperatūros pokyčiams nei tradiciniai akustiniai smuikai.
 • Tarp pirkimo kriterijų, kuriuos pamatysime straipsnio pabaigoje, išsiskiria medžiagos, planšetinis kompiuteris ar dizainas. Gerai pagalvokite, ką norite nusipirkti.

Geriausi elektriniai smuikai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Nesvarbu, ar jūs tik pradedate, ar esate ekspertas, vertas Aros Malikian įpėdinis, elektrinis smuikas leis jums praktikuotis namuose, nepriversdamas pakelti aplinkinių dvasios ir dėl to sutriuškinti instrumentą. prieš tavo galvą. Norėdami padėti jums, žemiau mes renkame geriausius elektrinius smuikus, kuriuos galite rasti šiuo metu.

Pigiausias elektrinis smuikas

Tai elektrinis smuikas, pasižymintis išskirtiniu kainos ir kokybės santykiu. Jis siūlomas rinkinio formatu. Apima: atsargines virveles, krepšį, kanifoliją ir ausines. Viskas, ko reikia vienu pirkimu.

Kalbant apie savo dydį, jis yra pritaikytas tiek pradedantiesiems, tiek ekspertams. Be to, jis yra paprastas, todėl idealiai tinka suaugusiesiems, bet ir paaugliams be barzdos.

Geriausias kainos ir kokybės santykio elektrinis smuikas

„Andoer“ namas siūlo puikų kainos ir kokybės santykio elektrinį smuiką. Šio 4/4 instrumento korpusas pagamintas tik iš klevo medienos ir apima ausines, kabelį, lanką, tiltą, dervą ir valymo šluostę.

Stygos yra pagamintos iš plieno ir turi linijos išvestį, mikrofono ir telefono prievadus. Jums reikia 9 V šarminės baterijos, kuri nėra komplekte, nors joje yra vandeniui atsparus dėklas.

Geriausias klasikinio dizaino elektrinis smuikas

Jei ieškote ko nors kokybiškesnio, Antoni siūlo šį puikių tonų ir išskirtinės apdailos elektrinį smuiką. Remiantis klevo ir perlono stygomis, jam būdingas gerai apibrėžtas tembras.

Nors tai nėra elektrinis smuiko rinkinys, jame yra koncertų krepšys. Tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems, bet ir patyrusiems smuikininkams, norintiems repetuoti tyliai, bet su geru garsu.

Geriausias elektrinis smuikas pradedantiesiems

Šis 4/4 „Stagg“ smuikas idealiai tinka pradedantiesiems. Jis yra metalinės juodos spalvos ir yra su minkštu dėklu su dirželiais, kad nešiotumėtės kaip norite. Produkte yra lankas, kanifolija ir ausinės, kad galėtumėte ramiai mankštintis.

Reikalinga 9 voltų baterija. Tai straipsnis, kurį vertina pirkėjai ir pabrėžia jo kainos ir kokybės santykį. Apima dviejų juostų ekvalaizerį, garso reguliavimą ir yra su nešiojimo dėklu.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie elektrinius smuikus

Prieš įveikdami Lindsey Stirling, turite gerai išmanyti instrumentą. Nors žinios paprastai yra vingiuotas kelias be nuorodų, tačiau kai reikalaujama jomis keliauti, jos kelia didžiulį pasitenkinimą. Kad galėtumėte saugiai pradėti, pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus apie elektrinius smuikus.

Moteris grojo elektriniu smuiku

Iš esmės elektrinis smuikas yra ne kas kita, kaip paprastas smuikas, kurio garsą elektroniniu būdu gamina pikapas. (Paveikslėlio šaltinis: Niyaz-Tavkaev: 93012405 / 123rf.com)

Kas yra elektrinis smuikas?

Iš esmės elektrinis smuikas yra ne kas kita, kaip paprastas smuikas, kurio garsą elektroniniu būdu gamina pikapas. Nepaisant to, kad griebiamasi tokios sistemos, jis vis tiek yra styginis instrumentas. Viena iš skiriamųjų elektrinių smuikų, palyginti su tradiciniais, arba elektroakustiniais smuikais, yra rezonansinės dėžės nebuvimas.

Geriausių elektrinių smuikų pikapai yra kruopščiai suprojektuoti taip, kad magnetine jėga užfiksuotų stygų sukeliamą vibraciją ir vėliau jas paverstų elektriniais signalais. Šie elektriniai signalai gali būti suvokiami keliais būdais: vidiniais ar išoriniais garsiakalbiais arba ausinėmis (pastarosios labai dažnos).

Kokius privalumus ir trūkumus siūlo elektriniai smuikai?

Elektriniai smuikai gali būti puikus pirkinys, kai norite intensyviai praktikuotis netrukdydami šeimai, draugams ar kaimynams. Tačiau tai nėra vienintelis jų siūlomas pranašumas. Jei taip bus, mes nerekomenduotume jūsų pirkti. Kad galėtumėte tiksliau išanalizuoti jo dorybes ir keletą trūkumų, mes parengėme šią lentelę:

Privalumas

 • Tyli
 • Paprasta: prijunkite ir paleiskite
 • Patvarus
 • Universalus
 • Nulinės movos
 • Gana pigus
 • Nelabai sunkus
 • Atsparus klimato pokyčiams

Trūkumai

 • Kiek nešvarus garsas
 • Priedų svoris: stiprintuvai ar kabeliai, be kita ko

Kuo elektrinis smuikas skiriasi nuo akustinio smuiko?

Elektriniai smuikai skiriasi ne tik nuo akustinių, nes jiems trūksta garso plokštės. Skirtumai, nors ir daugeliu atžvilgių subtilūs, eina toliau. Kartu su garso plokštės nebuvimu, dar vienas garsiausių yra jo dizainas. Nors kai kurie elektriniai smuikai imituoja klasikinius variantus, daugelis kitų pasižymi minimalistine ir originalia apdaila.
Elektriniai smuikai Tradiciniai smuikai
Garsas Dideliu mastu pritaikoma. Apribota tik modelio funkcijomis.
Dizainas Minimalistinis ir kartais keistas. Klasikinis ir blaivus.
Instrumento korpusas Tvirtas ir nuogas. Uždengtas ir tuščiaviduris.
Tai geriausiai tinka stiliams, tokiems kaip Rokas, popsas, liaudies metalas, tarp kitų. Klasikinė, liaudies muzika, bliuzas, tarp kitų.
Idealiai tinka muzikantams Norintys daug praktikuotis ar žaisti atvirose erdvėse. Ieško gryno ir tradicinio garso.
Garso išvestis Pagal stiprintuvą. Pro garso plokštę.
Stygų įtaka Trumpas. Didelis, garsas gali skirtis priklausomai nuo to, ar tai žarnyno, ar metalinės, ar sintetinės medžiagos.

Kas yra elektrinio smuiko kanifolija?

Kanifolija, dar vadinama „pikiu“, yra būtina smuiko garsui išleisti. Nesvarbu, ar tai akustinis, ar elektroakustinis, ar, priešingai, tai vienas geriausių elektrinių smuikų rinkoje. Jį sudaro kietos liekanos, gaunamos distiliuojant dervą, išgautą iš tam tikrų medžių. Šia prasme dažniausiai naudojama pušis.

Šis elementas nėra tik smuikininkų sritis, nes jis naudojamas daugelyje kitų gyvenimo sričių. Tačiau šio tipo muzikantams tai yra būtina padargo dalis, ypač kai lankas ir stygos yra naujos. Ir tai yra tai, kad pikis ar kanifolija leidžia lanko manevrui sugriebti stygas taip, kaip reikia, kad pastaroji skambėtų.

Kokios yra svarbiausios dalys nustatant elektrinio smuiko kokybę?

Priėjus prie elektrinio smuiko, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, lemiančių jo kokybę. Jų dėka galėsite ne tik sukurti ekraną, leidžiantį atskirti geriausius rinkoje esančius elektrinius smuikus, ir tuos, kurie yra tik aparatūra ar galimybės, labiau orientuotos į pradedančius muzikantus arba nenorinčius išleisti per daug:

 • Kairės rankos atrama: Ši smuiko dalis yra natūralaus instrumento kontūro dalis. Jis yra šalia tilto, toje vietoje, kuri suteikia prieigą prie aukščiausių natų. Tai padeda jums sužinoti, kada turėtumėte groti tas pačias natas. Kai kuriems elektriniams smuikams jo trūksta, o tai yra neproduktyvu.
 • Svoris: Akivaizdu, kad tiek, kiek perkate vieną geriausių pigių elektrinių smuikų rinkoje, jų svoris yra didesnis nei tradicinių alternatyvų. Kuo didesnis svoris, tuo sunkiau groti instrumentu, taip pat didesnis polinkis į skausmą ir įtampą susijusioje srityje. Patikrinkite, ar jis šviesus.
 • Svorio pasiskirstymas: Pradedant nuo ankstesnio punkto – elektriniai smuikai yra sunkesni už akustinius, turite įsitikinti, kad norimo įsigyti modelio svoris paskirstytas teisingai. Kai tam tikrame instrumento taške sutelkiamas didesnis svoris, tai gali sukelti nepatogumų ir net traumų.

Be to, vertinkite tokius aspektus kaip trinkelė. Kai kurie elektriniai smuikai yra ribotai suderinami su klasikinių smuiko kaladėlėmis. Kita vertus, gamintojas galėjo juos suprojektuoti taip, kad aplink namą tilptų tik įklotus. Visada ieškokite tokios, kuri leistų jums ją papildyti patogia trinkele.

Pirkimo kriterijai

Dabar, kai žinote ką nors daugiau apie geriausius pigius elektrinius smuikus, ar ne, atėjo laikas jį įsigyti. Bet kad kalbant apie garsą, jums nereikėtų sudaryti pakto su velniu, kaip mįslingas Paganini, mes parengėme keletą pirkimo kriterijų. Tikimės, kad jie jums yra naudingi, kad galėtumėte gauti geriausią modelį, atsižvelgdami į jūsų aplinkybes.

 • Dizainas
 • Tonas ir garsumas
 • Tablėtė
 • Ryšiai
 • Medžiagos ir svoris

Dizainas

Pradedame nuo akivaizdžiai paviršutiniško, bet lemiamo veiksnio. Ar norėtumėte groti instrumentu, kurio dizaino nekenčiate? Be to, dizainas taip pat turi įtakos jo ergonomikai. Nenusileiskite keistiems elektrinių smuikų apdailai. Išanalizuokite kiekvieną variantą ir raskite stilių, kuris jums patinka, taip, bet tai taip pat palengvina grojimą instrumentu.

Elektrinis smuiko gifas

Tonas ir garsumas

Ne visi elektriniai smuikai reaguoja vienodai. Jei ieškote galimybės treniruotis ar žaisti uždarose erdvėse, tai gali veikti su bet kokiu modeliu. Tačiau kalbant apie grojimą lauke, svarbiausia yra elektrinio smuiko galimybė padidinti savo galią neiškraipant. Be jo sukurtas garsas yra nesaugus.

Tokiais atvejais turėtumėte ištirti elektrinio smuiko modelį, kurį norite įsigyti. Išanalizuokite, kaip jis reaguoja į amplifikaciją. Kita vertus, pažvelk į jo …