5 būdai, kaip padaryti smėlio spalvos nagus

Moterys gali būti suskirstytos į tas, kurios mėgsta smėlio spalvos nagus arba … jų net nekenčia. Šis tekstas skirtas pirmiesiems. Nors subtilus nuogas manikiūras turi daug gerbėjų, net ir jie turi tam tikrų kaltinimų. Subalansuotas, per daug ramus, nuobodus – ar tikrai tai yra nuogas spalvų hibridinis manikiūras? Atraskite 5 subtilaus hibridinio manikiūro būdus!

Smėlio spalvos taškuoti nagai

Madingos nagų spalvos – ar smėlio spalvos?

Kiekvienas sezonas turi savo favoritus – pavasarį rinksitės pastelines nagų spalvas, vasarą triumfuos neonas, rudenį ateis bordo spalva, o žiemą jūsų žodžiai tiesiogine prasme žvilgės! Viskas dėka juodų lakų su blizgančiomis dalelėmis. O smėlio spalvos? Visus metus nešiojate subtilų manikiūrą ir tuo viskas pasibaigs, jei ne Magdos laiškas – penktųjų kurso ekonomikos studentė.

Ei, Tagomago,

Kurį laiką skaičiau tavo straipsnius. Visada sužinosiu tai, ko dar nežinojau. Rašau, nes turiu problemą. Esu penkto kurso ekonomikos studentė, baigiu mokslus, tačiau nuo vasaros praktikos dirbu buhalterijoje. Mano įmonėje aprangos kodas yra svarbus ir čia mes einame į reikalo esmę – kaip manikiūras, tik šviesiomis spalvomis ir pastelėmis. Man tai patinka, bet man šiek tiek nuobodu smėlio spalvos nagai. Ar turite idėjų, kaip tai pagardinti? Jūs visada sugalvojate ką nors šaunaus 🙂 Aš tikiuosi pagalbos.

Sveikinimai,

Magda

Magda, žinoma, mes turime keletą patikrintų nuogo manikiūro metodų. Galų gale, subtilūs nagai neturi būti smėlio spalvos. Rinkoje yra daugybė nuogų hibridinių lakų spalvų – mišrainėms puikiai tiks grietinėlė, kapučino, purvinai rožinė ar grietinėlė. Drąsesniems vyrams galite pridėti balandžių pilkų ar žvilgančių dalelių. Bet apie tai plačiau.

Smėlio spalvos hibridiniai nagai 5 versijose

1. Dviejų spalvų nagai – lengva versija

Jei nagų dažymas nėra jūsų mėgstamiausių užsiėmimų sąraše, tačiau žinote, kad kruopštus vanilės atspalvio manikiūras ne tik renka taškus darbe, rinkitės dviejų spalvų nagus. Tai klasika, pakelta į valdžią! Derančių atspalvių manikiūras toli gražu nebus nuobodus, be to, sutaupysite laiko lipdydami lipdukus ir piešdami raštus 🙂

Hibridinis pilkų ir kreminių atspalvių manikiūras


Kokias spalvas rinktis?

Geriausia lažintis už patikrintas spalvų poras: vanilė + šviesiai pilka, rožinė pudra + šviesiai pilka, smėlio spalvos + miltelių rožinė, smėlio spalvos + pilka.


2. Subtilūs raštai ant nagų – lengva versija

Jei turite savo mėgstamą nagų laką ir mėgstate žaisti dekoravimu, mes turime jums ką nors! Subtilūs raštai ant bevardžio piršto pagerins jūsų manikiūrą. Suderinkite modelius su savo įgūdžiais – taškus ir linijas bus lengviau padaryti, zigzagais, gėlėmis, geometriniais ar actekų raštais reikės daugiau įgūdžių.

Mūsų patarimas: Puikus taškus ant nagų galite sukurti naudodamiesi specialia įranga – nagų lako zondu su metaliniais rutuliukais. Jei jo neturite, rinkitės: segtuką, pieštuką, smeigtuką apvalia galva ar dantų krapštuką.

Meringue nagai su raštais


Kokias spalvas rinktis?

Šablonams dažyti geriausiai tinka atspalviai, kontrastingi pagrindinei spalvai.


3. Nuogi nagai su blizgančiu elementu – lengva versija

Svarbu, kad jis užsidegtų! Auksas ir sidabras jiems patinka šarka ?? Nors jūs turite šiek tiek ilgiau dirbti su nagais su blizgančiomis dekoracijomis, poveikis yra vertas! Galite pasirinkti lengvesnę versiją ir nudažyti vieną nagą blizgiu laku arba sukurti paprastus auksinius raštus ant visų pirštų. Undinėlės efektui sukurti galite naudoti metalinius nagų lakus, produktus su putojančiomis dalelėmis arba naudoti irizuojančias dulkes.

Nuogas manikiūras su auksu


Kokias spalvas rinktis?

Auksas + smėlio spalvos, auksas + nešvarus kremas, auksas + purvinas rausvas, sidabras + vanilė, sidabras + balandis pilka.


4. Apverstas prancūziškas manikiūras – sunkesnė versija

Prancūziškas manikiūras reikalauja laiko ir tikslumo. Visi elegantiškų nagų mėgėjai tai žino. Jei norėtumėte šiek tiek sabotažo, pabandykite atvirkštinę prancūzų kalbą. Koks įdomumas? Galite pakeisti tradicinę baltą juostų spalvą į kitą arba … pakeisti jos padėtį. Kreminis arba auksinis pusmėnulis bus elegantiškas ir ekstravagantiškas.

Prancūziškas manikiūras skirtingai


Kokias spalvas rinktis?

Kaip ir klasikiniame prancūziškame manikiūre, rinkitės kontrastingus atspalvius.


5. Baby boomer nagai – sunkesnė versija

Tobulą perėjimą tarp lako spalvų sunku pasiekti be treniruočių, tačiau kūdikio bumo efekto negalima palyginti su niekuo kitu. Šešėliai nagai atrodo tiesiog puikiai! Kaip juos padaryti? Užuot sudariusi sąrašą tai, mes siūlome jums mokomąjį vaizdo įrašą. Dirbti!


Kokias spalvas rinktis?

Smėlio, grietinėlės, milteliai rožinės spalvos + balta, pieno spalva


Ir kuris smėlio spalvos nagų metodas jus labiausiai traukė? 🙂