5 geriausi ešerių balansuotojai

Tikslinga ešerių žvejyba gali būti sėkmingai vykdoma naudojant tokius dirbtinius masalus kaip balansyrai. Dažniausiai balansuotojus naudoja žiemos žvejybos mėgėjai. Tačiau turint tam tikrų įgūdžių, dryžuotą plėšrūną ant balansierių galima sugauti ne tik žiemą, bet ir atviro vandens sezonu.

Kokiu balansyru geriau gaudyti ešerius?

Jaukai ešeriams parenkami pagal šiuos kriterijus.

Visų pirma, reikia pasirinkti balansuotoją mažas dydis. 20-60 mm ilgio masalas sveria nuo 3,5 iki 15 g Nejudančiame vandenyje geriau naudoti lengvesnius modelius, o upėse reikia sunkesnių analogų.

Yra daug spalvų toje pačioje balansuotojų serijoje. Geriausia sutelkti dėmesį į masalo panašumas su natūraliu ešerių grobiu. Dažymas niūriems, mažiems ir ešeriams tinka gerai. Pasyvias žuvis gali išbalansuoti rūgšties spalvos balansuotojai.

Tačiau svarbiausias parametras, dėl kurio balansuotojas yra patrauklus, yra jo žaidimas. Išsibarsčiusioms žuvims reikia staigiai siūbuoti masalo, o besimokantys ešeriai gerai kandžiojasi žaisdami aukštu dažniu.

Mūsų geriausių ešerių balansuotojų Pasirinkimas yra pagrįstas patyrusių viliojimo gerbėjų ir profesionalių sportininkų nuomone. Svarstomi masalai skirtingoms žvejybos sąlygoms žiemą ir vasarą.

Sugauti ešerius ant balansierių galima ne tik žiemą. Vasarą gaudant ešerius atsiveria naujos balansuotojų galimybės. Vieni meškeriotojai bando gaudyti dryžuotus plėšikus iš valties, esančios svambalu, o kiti jaukus montuoja ant spiningo, pasirinkdami tinkamą instaliaciją.

Pradedantiesiems meškeriotojams vertėtų paisyti trofėjinių žuvų nesivaikančių sportininkų patarimų. Jie tobulina savo įgūdžius plaukiodami buriuotojais, naudodami miniatiūrinius balansuotojus. Tačiau tokios žvejybos metu žmonės gauna daug teigiamų emocijų, taip pat geriau tyrinėja plėšrūno įpročius skirtingomis oro sąlygomis.

Bet kurioje žvejyboje svarbu išbandyti, eksperimentuoti, kurti. Anksčiau ar vėliau sėkmė ateis tiems, kurie yra atkaklūs ir smalsūs!