Geriausia chna antakiams

Šiandien neįmanoma įsivaizduoti gražaus moteriško įvaizdžio be prižiūrėtų antakių. Madingi gana platūs, natūralūs, gerai pažymėti antakiai. Tačiau ką daryti, jei gamta dovanojo visai kitokius – plonus, lengvus, netaisyklingos formos? Į pagalbą ateina specialios kosmetikos priemonės, o viena populiariausių – chna antakiams. Šis metodas turi iš karto kelis papildomus privalumus: chna yra natūrali, ilgiau išsilaiko ant plaukelių ir odos bei turi kumuliacinį poveikį, padedanti ilgainiui augti ir atkurti antakius. Apie tai, kurios įmonės antakiams skirta chna yra geresnė, skaitykite mūsų reitinge.

Henna antakiams – kas tai?

Antakių chna yra mėgstamiausias antakių produktas – tai tiesiog susmulkinti Lavsonia augalo lapai. Jis tiekiamas miltelių pavidalu paketėliuose, stiklainiuose, kapsulėse arba kaip paruoštas kremas. Skirtingai nuo antakių dažų, chna dažo ne tik plaukelius, bet ir odą. Tai leidžia padaryti aiškius, grafiškus, vizualiai storus antakius. Ploniems, retiems ir išpešiotiems antakiams tai tik Dievo dovana!

Chna privalumai antakiams:

  • natūrali sudėtis (gali būti pramoninių priedų, bet nedidelis kiekis);
  • naudingas plaukams, tankina juos, skatina augimą;
  • vizualiai padaro antakius storesnius ir aiškesnius dėl odos spalvos;
  • patvarumas 2 savaites ar daugiau;
  • galima naudoti namuose;
  • maža procedūros kaina, kai naudojama savarankiškai.

Tačiau yra ir trūkumų:

  • mažas spalvų pasirinkimas (dažniausiai rudos), todėl ne visada pavyksta išgauti reikiamą toną. Salone meistrai maišo 2 ir daugiau tonų, tačiau tam reikia patirties;
  • dėl vientisos odos spalvos antakiai gali atrodyti nenatūraliai;
  • chna negali pašviesinti plaukų – tai gali padaryti tik dažai su oksiduojančia medžiaga;
  • chna dažytiems antakiams reikia nuolatinės priežiūros – jų negalima trinti, reikia naudoti kietus pav ir šveitiklius.

Svarbu: Parduodant galite rasti sintetinės chnos – tai tie patys antakių dažai, bet kitu pavadinimu. Pavyzdžiui, populiarus amerikiečių prekės ženklas Godefroy gamina sintetinę versiją – tai visiškai kokybiškas produktas, bet ne natūrali chna. Perskaitykite kompoziciją – joje turėtų būti lavsonijos ir mažiausiai pramoninių priedų.

Geriausia chna antakiams – 10 geriausių

Kaip dažyti antakius chna – keli patarimai

Merginos įsimylėjo šią natūralią priemonę dėl puikaus rezultato, kurį galima gauti namuose ir tiesiogine prasme už centą. Tačiau norint išgauti norimus glotnius antakius, o ne nusivylimą ir sugadintą nuotaiką, pirmiausia reikia išmokti pagrindinių darbo su dažais chna pagrindu technikų.

Prieš dažymą reikia atlikti alergijos testą ant nugaros. Jei viskas tvarkoje, tuomet reikia kruopščiai nuvalyti veidą nuo makiažo, jei įmanoma, nušveisti antakius ir juos nuriebalinti, o tada sušukuoti šepetėliu.

Milteliai turi būti skiedžiami vandeniu arba mineraliniu tirpalu pagal gamintojo rekomendaciją. Kuo storesnė kompozicija, tuo sodresnė bus spalva. Dažymo metu mišinys vis tiek gali sutirštėti.

Jei nerimaujate, kad antakių forma gali būti ne visai sėkminga, apibrėžkite ją lengvu kosmetiniu pieštuku, nubrėždami kontūrą aplink kiekvieną antakį.

Paprastai chna tepama dviem ar trimis sluoksniais, prieš tai visiškai išdžiūvus. Ir tik tuo atveju, geriau laikyti miceliniame vandenyje pamirkytą vatos tamponą, kuris nuvalys papildomus odos potėpius. Produktas laikomas ant veido 15-30 minučių. Džiovintą chną reikia kruopščiai nuvalyti, procedūrai palengvinti galite naudoti kosmetinį aliejų. Nuplaukite vandeniu – tik jei gamintojas leidžia.

Pirmą dieną po dažymo turėtumėte susilaikyti nuo apsilankymo sporto salėje, saunoje, baseine, paplūdimyje ir aktyvaus veido plovimo.

Visa procedūra užtruks apie 30 minučių. Tačiau nepamirškite, kad norint gauti gerą efektą, reikia laikytis technologijos, atidžiai parinkti spalvą, o idealiu atveju įsigyti daugybę papildomų produktų – riebalų šalinimo priemonę arba specialų antakių šampūną, mineralinį tirpalą (jei jo nėra), sintetinis šepetėlis nuožulniu kraštu, kondicionierius, chna fiksatorius.

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

Kokią chną antakiams pirkti?

Taigi, mūsų reitinge yra keli lyderiai vienu metu – tai yra įvairių prekių ženklų indiška chna, kuri duoda puikų rezultatą, kai dažoma. Tereikia išsirinkti prekės formatą, apimtį ir spalvą ir – pirmyn, link gražių antakių!