5 geriausi kačių nešiotojai

Nors augintiniai naminiai, neišlipę namuose nesėdi, kartkartėmis šeimininkams tenka pasiimti juos į keliones. Vežimo poreikis ypač sunkus katėms: šių nenuspėjamų ir greitų būtybių negalima valdyti ar apriboti pavadėliu. Net ir nedidelė išvyka pasiskiepyti į artimiausią kliniką gali virsti nelaime, jei šeimininkai laiku nesudarė patogių sąlygų augintinį vežti.

Žinoma, galite įdėti katę į paslėptą krepšį, krepšį ar kuprinę, tačiau šis būdas nėra labai patogus:

  • katė bus pernelyg išsigandusi uždaroje erdvėje, apie kurią ji jums praneš garsiais riksmais ir bandymais pabėgti;
  • krepšiai ir kuprinės neišlaiko savo formos – gyvūnui bus nepatogu;
  • jie gali nutekėti, jei augintinis eina į tualetą;
  • labai lengva išlipti iš improvizuotų nešiklių;
  • nėra ventiliacijos.

Iš to, kas išdėstyta pirmiau, darytina išvada, kad improvizuotos priemonės gali būti naudojamos tik kaip paskutinė priemonė ir trumpą laiką. Įprastoms ir ilgoms kelionėms reikalingas specialus vežėjas. Geriausi kačių vežėjų modeliai yra mūsų reitinge.

Koks yra geriausias katės vežėjas?

Nešioklės pasirinkimas priklauso nuo gyvūno dydžio ir pirkimo tikslo. Kiekvienas tipas turi savo privalumų ir trūkumų.

Nešiojimo krepšys užima mažai vietos, jį galima sulankstyti ir padėti, yra lengvas ir, jei pageidaujama, galima pakabinti ant peties. Šis gaminys idealiai tinka trumpoms kelionėms. Krepšelio trūkumai yra geros ventiliacijos trūkumas (nepageidautina jo naudoti karštu oru ar tvanku transportu), galimybė nutekėti, taip pat mažas vidinis tūris. Katė negalės patogiai įsitaisyti, jei bus priversta ilgą laiką keliauti, o tai taip pat nepriimtina pacientams ir gyvūnams po operacijos.

Įprastoms ar ilgoms kelionėms plastikinis nešiojimas yra nepakeičiamas. Žinoma, dėžutės negalima sulankstyti, tačiau ji yra erdvi, turi saugiai rakinamas dureles, ją lengva išplauti, o katė tokiuose namuose jausis saugiai.

Deja, įprastas konteineris netinka kelionėms lėktuvu. Turėsite įsigyti specialų vežėją lėktuvui. Dėl leistinų vežėjo matmenų ir specialių reikalavimų vežant gyvūnus prašome iš anksto teirautis aviakompanijoje, nes jie gali skirtis.