5 geriausi nesunaikinami šunų žaislai

Panašiai kaip žaidžiant purve, kramtymas šunims yra visiškai natūralus dalykas. Tiesą sakant, tai yra sveikas įprotis pirmuosius 6 gyvenimo mėnesius padėti dantims. Tačiau šunys, kurie dažnai užsiima destruktyviu kramtymu, dažniausiai tai daro dėl tam tikrų elgesio priežasčių. Todėl pirmiausia reikia suprasti, kodėl jūsų šuo užsiima destruktyviu kramtymu, kad išspręstų problemą. „Humane Society“ išvardija nuobodulys ir dėmesio ieškojimas kaip pora pagrindinių priežasčių, kodėl šunys kramto, be:

  • Netinkamai apmokytas
  • Kenčia nuo išsiskyrimo nerimo
  • Su baime susijusio elgesio problemos

Nustačius kaltininką, galima imtis veiksmų, kad būtų pašalintos destruktyvios ar agresyvios kramtymo tendencijos. Jei jūsų jaunikliai yra panašūs į mano, nuobodulys ir dėmesio siekimas dažniausiai yra priežastys. Laimei, yra daugybė šunų žaislų, kurie yra labai patvarūs, kad atlaikytų net agresyviausius kramtukus.

Iš pirmo žvilgsnio: mūsų geriausi pasirinkimai

KONG 41938 klasikinis šunų žaislas, didelis, raudonas, KONG …

Graikiniai riešutai MaXX Black Stick – didelis (skirtas šunims …

„West Paw Zogoflex Hurley“ šunų kaulų kramtomasis žaislas – …

Prigludę guminiai šunų kamuoliai mažiems ir vidutiniams šunims -…

„goDog Dinos Bruto“ su „Chew Guard Tough“ pliušiniu šunimi …

KONG 41938 klasikinis šunų žaislas, didelis, raudonas, KONG …

Graikiniai riešutai MaXX Black Stick - didelis (skirtas šunims ...

Graikiniai riešutai MaXX Black Stick – didelis (skirtas šunims …

„West Paw Zogoflex Hurley“ šunų kaulų kramtomasis žaislas - ...

„West Paw Zogoflex Hurley“ šunų kaulų kramtomasis žaislas – …

Prigludę guminiai šunų kamuoliai mažiems ir vidutiniams šunims -...

Prigludę guminiai šunų kamuoliai mažiems ir vidutiniams šunims -…

„goDog Dinos Bruto“ su „Chew Guard Tough“ pliušiniu šunimi ...

„goDog Dinos Bruto“ su „Chew Guard Tough“ pliušiniu šunimi …

Nesunaikinami šunų kramtomieji žaislai – ar jie tikri?

Mes nusprendėme rasti patvariausius šunų žaislus, kurie geriausiai tinka agresyviems kramtomiesiems. Jei jūsų šuo yra didžiulis pliušinių šunų žaislų mėgėjas ir yra agresyvus kramtukas, daugiau nei tikėtina, kad nerasite nesunaikinamų pliušinių šunų žaislų. Tačiau daugelis pliušinių šunų žaislų yra specialiai sukurti agresyviam kramtymui ir tikrai gali atlaikyti daug daugiau susidėvėjimo nei jūsų įprastas įdaras žaislas. Yra keli dalykai, į kuriuos norėsite atkreipti dėmesį suradę geriausias nesunaikinamas šunų žaislas.

Medžiaga – ieškokite tvirtos gumos

Kai kurie patvariausi šunų žaislai yra pagaminti iš kietos, kietos gumos ir tai yra tai, ką mes paprastai rekomenduojame. Tačiau tikrai yra kitų tvirtų medžiagų, naudojamų šunų žaislams, net ir priešgaisrinės žarnos!

Dydis – ne per mažas!

Ieškodami šuns žaislo, kuris išliks ilgiau nei 60 sekundžių, svarbu nepirkti per mažų jūsų šuniui žaislų. Tai padarius, jūsų šuo gaus daugiau kąsnio ir galės lengviau jį išplėšti. Jei turite didelį šunį, atkreipkite dėmesį į patvarius šunų žaislus, specialiai sukurtus dideliems šunims, tokių kaip „Kong Classic“ (didelis).

Jūsų šuns elgesys

Jau galite žinoti, kad jūsų šuo, atrodo, suplėšomas į vienos rūšies žaislus labiau nei kiti. Pavyzdžiui, mano šuo mėgsta žaisti atnešimą, bet jei mes naudojame teniso kamuoliuką, ji atsiguls ir ištrauks jo purvą, kol nieko neliks. Dėl šios priežasties mes žinome naudoti tvirtus gumos kamuoliukus arba „Chuckit“! firminiai kamuoliai, kurie paprastai naudojami su kamuoliukų paleidimo priemonėmis.

Dabar, kai žinote, kodėl jūsų šuo yra linkęs kramtyti ir ko reikia ieškoti šuns žaisle, esate pasirengę išbandyti! Norėdami padėti, mes sukūrėme išsamų mūsų labiausiai rekomenduojamų sąrašą patvarūs šunų žaislai agresyviems kramtomiesiems.

Geriausias bendras patvarus šuns žaislas

„Kong“ prekės ženklas

Patvarus „Kong“ žaislas

Kongas yra plačiai žinomas kaip vienas iš patvariausi šunų žaislų prekių ženklai šiandien rinkoje. „Kong Classic“ yra toks universalus žaislas, į kurį galima įdaryti žemės riešutų sviesto ar skanėstų, naudoti kaip agresyvų kramtomąjį žaislą ir netgi žaidimą, kai žaidžiamas žaidimas su nenuspėjamais atšokimais. Mano šuo daugiausia naudoja „Kong Classic“, kai į jį dedame žemės riešutų sviestą, kad ji būtų užimta ir sužadintų jos mintis; tačiau kai viduje nėra skanėstų, ji per daug su tuo nežaidžia.

Laimei, Kongas taip pat parduoda daugybę kitų rūšių gaminių, įskaitant įprastus kietus kamuoliukus, frisbes, virvinius žaislus, pliušinius žaislus ir kt. Jei turite kraštutinį agresyvaus kramtymo atvejį, Kongas netgi parduoda „Extreme“ versiją, kuri juos tikrai sulėtins. Tikrai yra patvarus Kongo žaislas (gal net nesunaikinamas!), Kuris tiks jūsų šuniui, todėl mes jį laikėme geriausiu kietu šunų žaislu.

Antroji vieta: „ZogoFlex“

kieti zogoflex žaislai

„West Paw Design Zogoflex Hurley“ žaislas yra neįtikėtinas atsakymas tiems šunims, kurie tradiciškai mėgsta tokių šunų kaulus kaip „Nylabone“. Gamintojas 100% garantuoja, kad žaislai „Zogoflex“ nepatirs šunų žalos, be BPA ir ftalatų bei nėra toksiški. Guma nėra visiškai tvirta, tačiau vis tiek nepaprastai tvirta. Dar geriau, žaislai sklando vandenyje, turi puikų atšokimą ir serverį kaip puikų nešiojimo lazdą. „Zogoflex“ taip pat turi labai didelį pasirinkimą, pradedant kamuoliukais ir baigiant frisbe.

Labiausiai nesunaikinamas šunų žaislas

Graikiniai riešutai – nesunaikinamas kramtomasis žaislas MAXX

nesunaikinamas šunų žaislas

„Goughnuts MAXX Power Stick“ stovi prieš Kong Extreme. Šis dalykas yra TOKŠTAS. Mes kalbame apie 1,5 svaro kietumą. Šis patvarus kramtomasis žaislas yra 2,1 colio skersmens ir 11,75 colio ilgio, todėl jis tikrai skirtas dideliems šunims. Graikiniai riešutai taip pat parduodami mažesni (ir vis dar …