5 geriausios asmenukės lazdelės

Kiekvienas išmaniojo telefono savininkas, bent retkarčiais, bet pajunta norą nusifotografuoti, o tada, žiūrėdamas į gautą nuotrauką, bara arba „blogą“ fotoaparatą, arba blykstę, arba nesėkmingą kampą, arba randa kitų pasiteisinimų. nepavykusi asmenukė. O priežastis paprasta: ne, ne „kreivose“ rankose, o jų ilgiu. Dabar, jei ilgarankis gibonas (tokia beždžionė) būtų padaręs autoportretą, jis būtų pasirodęs daug sėkmingiau.

Padidinti rankų ilgio negalėsime, bet sugalvoti prietaisą yra žmogaus proto galia. Ir dar 1985 metais pasirodė toks prietaisas, vadinamas „Selfie stick“ – asmenukių lazda. Iš pradžių šis išradimas buvo laikomas nenaudingu, tačiau „Instagram“, „Facebook“ ir kitų socialinių tinklų plėtra sukėlė „selfių“ šurmulį, o vėliau buvo įvertinta „Narcizo lazda“. Niekas daugiau nesišypso Azijos turistų grupei, susispietusiems ir vaizdingai besišypsančiai kokio nors reginio fone su nepatogia „šluoste“ vienoje iš jų. Dabar tai madingas, o svarbiausia – naudingas išmaniojo telefono priedas. Pabandykime prisijungti prie asmenukių mėgėjų visuomenės ir apsvarstykite geriausius, populiariausius ir geidžiamus išmaniųjų telefonų monopodų modelius Rusijos rinkoje.

Kokią asmenukių lazdelę geriausia pirkti?

Nepaisant įrenginio paprastumo, rinkdamiesi geriausią asmenukės lazdelę atkreipkite dėmesį į šias funkcijas.

Laidinis monopodas su AUX laidu ir mygtuku ant rankenos – pats nepastoviausias sprendimas. Nebūtina įkrauti ir stebėti asmenukės lazdelės įkrovimo, tačiau kažkam nepriimtinas išsikišęs laidas, kuris, be to, gali būti pažeistas. Bevielis su įmontuotu mygtuku ir baterija – gražus, stilingas, patogus sprendimas, tačiau išsikrovusi baterija gali tavęs laukti pačiu netinkamiausiu momentu. Galimybė su atskiru bevielis nuotolinio valdymo pultas privalumais ir trūkumais panašus į ankstesnį, o prie minusų pridedamas dviejų rankų darbas ir galimas Bluetooth nuotolinio valdymo pulto praradimas.

Nusprendę dėl tipo, atkreipkite dėmesį į patikimumas ir universalumas išmaniajam telefonui, kuris neturėtų kabėti net purtant. Šiuo atveju geras atributas yra gumuotų įdėklų buvimas.

Teleskopinis vamzdis Jis sukurtas taip, kad lengvai išslystų, nesilankstytų, o jungtyse nesislinktų nuo išmaniojo telefono svorio. Bet monopodo galvutė tiesiog reikia turėti sukimosi laisvę. Ir galiausiai turėtumėte nuspręsti dėl „Narcizo lazdelės“ matmenų: kiek jums svarbu nešiojamumas sulankstytas ir maksimalus ištraukiamas ilgis.

Mėgaukitės apsipirkimu!