5 geriausios priemonės nuo gerklės skausmo

5 geriausios priemonės nuo gerklės skausmo

Kai ateina angina, visa kita praeina. Gera sveikata ir gyvybingumas išnyksta ligos šešėlyje, o artimiausios ateities prognozės nuvilia: lovos režimas, nesibaigiantis gargaliavimas ir galimų komplikacijų baimė.

Tarp visų viršutinių kvėpavimo takų ligų krūtinės angina pirmauja pagal galimų komplikacijų skaičių ir sunkumą, tačiau tai nereiškia, kad reikia užmerkti akis ir laukti neišvengiamo.

Mes paruošėme jums sąrašą veiksmingiausių gerklės skausmo priemonių, kurios padės palengvinti simptomus ir užkirsti kelią nemaloniam situacijos vystymuisi.

Ingalipt
geriausia priemonė nuo pirmųjų gerklės skausmo simptomų


Nuotrauka: www.vipsmed.ru

Butelio, kuriame yra 20 ml produkto, kaina yra apie 55 rublius.

Privalumai. Ingalipt poveikis įspūdingas: jame yra antimikrobinių, priešuždegiminių, minkštinančių ir net kvapą gaivinančių medžiagų. Tačiau kadangi gaivus kvėpavimas toli gražu nėra pirmos eilės problema sergant krūtinės angina, mes išsamiau aptarsime kitus naudingus šios priemonės aspektus.

Streptocido ir norsulfazolo derinys yra didžiulis stabdymo ženklas! daugumai bakterijų, sukeliančių krūtinės anginą. Esant šioms medžiagoms, mikrobai praranda proto buvimą, o kartu – ir gebėjimą daugintis.

Timolio ir eukalipto aliejus turi priešuždegiminį poveikį, o pipirmėtės malšina blogą burnos kvapą. Beje, Ingalipt yra skirtas ir stomatitui gydyti, tad tegul jis būna pirmosios pagalbos vaistinėlėje ne tik sergant ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis.

Trūkumai. Nepaisant to, kad preparate yra antimikrobinių komponentų, jie gerokai prastesni už „tikruosius“ antibiotikus. O su gerklės skausmu, kartu su pūlingu uždegimu ar sunkia eiga, Ingalipt bus nenaudingas. Be to, sulfonamidai, kurių sudėtyje yra norsulfazolo, yra gana dosnūs su šalutiniu poveikiu, kurių sąraše yra nepadoriai daug malonumų – nuo alergijos iki vėmimo ir viduriavimo.

išvadas. Tinkamu atsargumo laipsniu (bent jau atidžiai perskaičius instrukcijas), Ingalipt pateisins savo paskirtį ir palengvins krūtinės anginos simptomus, o pavartotas po pirmųjų požymių net padės sustabdyti patologinį procesą, kol jis pasieks piką. . Taigi, 10 balų iš 10.

Atsiliepimai. “Mano nuomone, Ingalipt yra geriausia priemonė nuo gerklės skausmo. Kadangi pati dažnai sergu tonzilitu, galiu tvirtai pasakyti, kad Ingalipt ne tik anestezuoja, bet ir gydo uždegimus. Ir jis pagamintas natūralaus eukalipto aliejaus pagrindu, kuris papildo savo naudą + malonų kvapą ir skonį.“.

Septoletė
geriausios pastilės nuo gerklės skausmo


Nuotrauka: www.piluli.ru

Pakuotės, kurioje yra 30 pastilių, kaina yra apie 150 rublių.

Privalumai. Jums ne visada yra palankios sąlygos gydytis. Ne visada patogu plačiai atverti burną, pakratyti purškimo buteliuką, užpurkšti vaisto ant tonzilių ir tada skirti 10 minučių laiko atsigauti. O apie visavertį gargaliavimą ir kalbos nėra. Tokiu atveju Septolete pastilės mielai perims problemą.

Malonų skonį ir efektyvumą suteikia turtinga sudėtis: eteriniai aliejai, baktericidinės, antiseptinės, minkštinančios, dezodoruojančios, vidutiniškai nuskausminančios medžiagos. Ne daug, tiesa? Ir svarbiausia – niekas nekreips dėmesio, jei tokią pastilę įsimesite vaikui į burną vidury svarbaus susitikimo ar mokyklos koncerto. Beje, prakaitavimą ir varginantį kosulį, dažnai lydintį gerklės skausmą, Septolete padeda puikiai pašalinti. Ir dar vienas svarbus faktas: parduodamos becukrės „Septolete“ pastilės, leidžiančios jomis gydyti sergančiųjų diabetu gerklės skausmą.

Trūkumai. Populiari liaudies priemonė nuo gerklės skausmo – šiltas pienas – nederinamas su Septolete, nes pienas panaikina antiseptinį pastilių poveikį. Pakeiskite vieną su kita, kad pienas ir Septolete, kaip lygiagrečios linijos, niekada nesusikirstų, ir tada abi priemonės visiškai parodys savo gydomąją galią.

išvadas. Gydytojai sako: lovos režimas, bet gyvenimas sako: eik į darbą. Žodžiu, veiksminga „kelio“ priemonė nuo gerklės skausmo visada turi būti po ranka, o Septolete – tai, ko jums reikia. Dešimt balų iš 10.

Atsiliepimai. “Šios pastilės man visada padeda, kai peršalu ir ima skaudėti gerklę. Nėra laiko gydytis darbe, todėl visada juos nešioju su…