Geriausių nebrangių tablečių Pasirinkimas 2023–2023 m

Siekdami nebrangios, bet geros planšetinio kompiuterio, neturėtumėte sutelkti dėmesio į geriausių žinomų prekės ženklų modelių našumą. Už nominalų 10 tūkstančių nerasite įrenginio su šauniais žaidimais, tikrai kokybišku skaidriu ekranu, ypač talpia ploname korpuse paslėpta baterija ir įkraunama per pusvalandį ar valandą, o prašmatniais stereofoniniais garsiakalbiais. priedas prie visų aukščiau išvardytų dalykų. Ko tikėtis perkant biudžetinį planšetinį kompiuterį? Lengvai žiūrėti filmus be pernelyg didelio akių įtempimo. Palyginti patogiam grupiniam bendravimui per vaizdo įrašą, jei pasirinksite modelį su tvirta priekine kamera. Be jokios abejonės, patogu skaityti elektroninę literatūrą ir naršyti internete. Už gana tikslią navigaciją, kaip taisyklė. Žaislai paprastesni, o gal net „tankai“ su „asfaltu“, greičiausiai, su žemais grafikos nustatymais.

Be to, su retomis išimtimis, čia geriausia vengti didelių vardų. Kuo populiaresnis prekės ženklas, tuo didesnis užmokestis už „prestižą“ ir tuo mažiau pinigų skiriama pačiam produktui sukurti. Didžiausią susidomėjimą kainų kategorijoje iki 10 000 rublių kelia trečios pakopos gamintojų tabletės, kurios specializuojasi patikrintuose sprendimuose už pakankamus pinigus. Deja, ne visi jie yra plačiai atstovaujami vidaus mažmeninėje prekyboje. Visų pirma, TCL ir Teclast. Tačiau kai kurios iš šių įmonių asortimento yra su „Alcatel“ vardine plokštele. Pagrindinė ekonomiškų pirkėjų masė turi rinktis tarp planšetinių kompiuterių Digma, BQ ir DEXP. Na, o dvejų ar trejų metų senumo „Lenovo“ modeliai vis dar patenka į nurodytą kainų intervalą.

Mūsų Pasirinkimas, pagrįstas ekspertų ir paprastų pirkėjų atsiliepimais, padės pasirinkti ir įsigyti geriausią biudžetinį planšetinį kompiuterį.

2023 m. geriausių nebrangių tablečių Pasirinkimas – 12 geriausių

Kad ir koks kuklus planšetinio kompiuterio įsigijimo biudžetas, vietinių parduotuvių asortimentas leidžia pasirinkti optimalų modelį, vadovaujantis jo paskirtimi. Kai kuriems svarbus ekrano dydis, kažkas planuoja naudoti įrenginį skambinti, o kažkam būtina sąlyga yra didelės spartos interneto prieinamumas. Tu renkiesi.