Geriausių lazerinių MFP 2023–2023 m. Pasirinkimas

Patyrę biuro darbuotojai tikriausiai vis dar prisimena tuos laikus, kai tekdavo lakstyti po biurą, blaškytis tarp spausdintuvo, skaitytuvo ir kopijavimo aparato, klimpti už dėžių ir nuolat keisti daugybę kasečių. Tačiau praėjo nedaug laiko – ir voila: visos svarbiausios šiuolaikinio biuro galimybės (spausdintuvas, skaitytuvas, kopijavimo aparatas) vėl sujungtos į vieną daugiafunkcį įrenginį, neprarandant kokybės ir našumo. Be to, jie tapo gana prieinami paprastoms mažas pajamas gaunančioms šeimoms. Mūsų reitinge pateikiami geriausi lazeriniai MFP, skirti namams ir biurui – spalvoti ir nespalvoti.

Lazerinis MFP, kuri įmonė yra geresnė?

Yra daug gerų lazerinių MFP gamintojų. Kadangi spausdinimo ir kopijavimo kokybė tokiam padaliniui turi didžiausią reikšmę, lyderiai išlieka tradiciniai spausdintuvų ir kopijavimo aparatų gamintojai, būtent: „Hewlett-Packard“, „Canon“, „Brother“, „Xerox“, „Kyocera“.. Firma Samsung pardavė savo spausdintuvų verslą HP Corporation, o tie prekės ženklo modeliai, kurie vis dar yra parduotuvių lentynose, dabar negali būti laikomi pelningu įsigijimu.

Prieinamiausios kainų etiketės išsiskiria mažai žinomų prekinių ženklų lazerinio spausdinimo įranga. Nerekomenduojame orientuotis į tokius prekės ženklus dėl didelių remonto ir papildymo problemų. Paslaugų darbuotojai tokius MFP ironiškai vadina vienkartiniais.

Gali pasigirti plačiausiomis MFP linijomis HP ir Canon. Jų gaminiai labai populiarūs tiek dėl savo patikimumo, tiek dėl prieinamų kainų. Mūsų požiūriu, šių prekių ženklų MFP yra geriausias pasirinkimas namų vartotojui, nes jų kasetes lengviau ir pigiau pildyti.

Japonijos kompanija brolis drąsiai įžengė į Rusijos rinką ir per pastaruosius 8 metus pasiekė reikšmingos pardavimo sėkmės, nors ne taip seniai Rusijoje ji buvo mažai žinoma, nepaisant seno amžiaus. MFP yra tvirti, bet ne pigiausiai prižiūrimi dėl išradingų apsaugos sistemų.

Xerox visada buvo laikomas profesionalių spausdinimo ir kopijavimo įrenginių lyderiu. Papildymas yra brangus. Yra variantų su mirksėjimu, bet garantija prarasta.

Stabili paklausa stebima ir lazeriniams MFP Kyocera ir GERAI AŠ. Gera įranga, bet ne namuose ir net ne mažiems biurams.

Bet garsiausios kompanijos lazeriniai MFP Epson nerasite, nes ši įmonė jų negamina. Tačiau rašalinių MFP segmente jo gaminiai yra labai įvairūs.

Taigi, kokie lazeriniai MFP, kuriuos listinguojamos bendrovės siūlo Rusijos vartotojui, yra laikomi geriausiais?

Geriausių lazerinių MFP 2023–2023 m. Pasirinkimas

Kurį lazerinį MFP geriau pirkti?

Lazerinio MFP, kaip ir bet kurios kitos biuro įrangos, pasirinkimas siejamas su atsakymais į klausimus: kokiam tikslui jis reikalingas, kokia spausdinimo spalva, kiek bus spausdinama, kopijuojama ir nuskaitoma, ar didelė ir didelė sparta. reikalinga kokybiška spauda, ​​kur ir kiek vietos skirsite MFP montavimui, kasetės resursams, taip pat eksploatacinių medžiagų kainai.

Rinkdamiesi įvertinkite reikiamų jungčių, tinklo sąsajų prieinamumą. Atminkite, kad norint turėti „Wi-Fi“ sąsają, namuose reikės įdiegti „Wi-Fi“ maršruto parinktuvą, bet tada galėsite spausdinti ir nuskaityti iš bet kurio įrenginio, įskaitant išmanųjį telefoną.

Namams tikriausiai nėra prasmės permokėti už įrenginį su faksu, tuo pačiu verta pagalvoti apie spalvotą nuotraukų spausdinimą, net jei tik retkarčiais.