5 geriausios sijos

Kasmet plėšriosios žuvys tampa atsargesnės ir įtaresnės. Kai ant dirbtinio masalo nepavyksta pagauti lydekos ar ešerio, į pagalbą atskuba kibikai. Šios priemonės turi daug privalumų, kuriuos turi naudoti meškeriotojas.

  • Visų pirma, ant bet kurios ventiliacijos angos kabliuko pritvirtinama gyva žuvis. Plėšrūnams tai sukelia mažiau įtarimų, todėl lažybininkų laimikis geresnis nei spininguojančių ir viliojančių žvejų.
  • Vienu metu galite žvejoti keliose angose. Didžiausią jų skaičių riboja tik mėgėjiškos žūklės taisyklės. Sumontavę kelis įrankius, galėsite mėgautis gamta, periodiškai apžiūrėdami padėtas meškeres.
  • Įrengta zherlica yra nebrangi, todėl bet kuris meškeriotojas gali įsigyti reikiamą skaičių modelių.
  • Sulenktas sijų komplektas užima minimaliai vietos žvejybos dėžėje ar kuprinėje. Tačiau zherlichnik turės pasiimti su savimi daugiau papildomų priedų.

Šiuo metu galite rasti daugybę skirtingų dizainų, kurių kiekvienas suranda savo šalininkus. Mūsų geriausių sijų reitinge pateko populiariausi modeliai, kuriuos įvertino patyrę meškeriotojai.

Mūsų apžvalgoje nagrinėjamos įvairaus dizaino ventiliacijos angos. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir tam tikrų trūkumų.

Daugelis patyrusių meškeriotojų yra pripratę prie modelių ant aukštų kojų. Anksčiau buvo sunkumų montuojant vienakoją orlaidę. Šiandien galite įsigyti patogių, greitai sumontuojamų ir iš toli matomų trikojų.

Esant dideliam šalčiui, duobėje dažnai susidaro storas ledas. Įkandus nutrūksta meškerė arba iš po ledo neįmanoma ištraukti didelio grobio. Nuo seno meškeriotojai duobę užklodavo sniegu. Šiuo metu išleistas sijos su apvaliu pagrindu. Jie visiškai uždengia skylę ir neleidžia susidaryti ledo plutai.

Kuo paprastesnė sijų konstrukcija, tuo lengviau su jomis dirbti žiemą. Pagal šią taisyklę gamintojai padarė sijos be ritinių. Valas suvyniotas ant ritės, kuri, įkandus, krenta žemyn. Šiuo metu vėliava signalizuoja įkandimą. Ši konstrukcija neleidžia susidaryti linijų sutapimams, kurie atsiranda plėšrūnui smarkiai įkandus.

Renkantis ventiliaciją, reikia atsižvelgti į tai maišelio ar dėklo buvimas. Šios pakuotės dėka kabliukas netyčia neužkabins niekam smagiai važiuojant namo po geros žvejybos dienos.

Universalios sijos tinka tiems meškeriotojams, kurie aktyviai medžioja plėšrūną tiek žiemą, tiek vasarą. Jei naudosite juos teisingai, galėsite sutaupyti perkant įrangą.

Pasirinkite patrauklias ventiliacijos angas ir eikite žvejoti. Geras kąsnis!