5 geriausių kietųjų plokščių gamintojų Pasirinkimas – 5 geriausi

Jei taupyti dėl kokybės atrodo netikslinga, reikėtų apsvarstyti galimybę įsigyti Berthold. Masyvią šio gamintojo lentą vertina ir meistrai, ir vartotojai. Danga gaminama dviem versijomis: klijais ir nelipniam tvirtinimui. Antruoju atveju lenta turi specialų užraktą, kuris suteikia plaukiojantį klojimo būdą.

Atsiliepimai: „Ilgai rinkausi salonus. Kai pamačiau Berthold kolekcijas, supratau, kad radau idealą! Lenta puikios konstrukcijos ir geometrijos, o klojimo meistrai labai gyrė kokybę.“

Mercier – pati „nekaprizingiausia“ masyvi lenta

vaizdas


Nuotrauka: woodstyledeco.com

Įvertinimas: 10/10

Masyvios šio prekės ženklo lentos populiarumo paslaptis slypi autoriaus gamybos technologijoje, kuri kadaise privačias dirbtuves pavertė tarptautine korporacija. Pirkdami Mercier pirkėjai gali būti tikri dėl kokybės, nes medžiagos privalumai:

  • Ideali išvaizda (atspalvis, reljefinė tekstūra);
  • Visiška apsauga nuo išorinių veiksnių (šviesos, temperatūros, drėgmės, grybelio, pelėsio);
  • Paprasta buitinė priežiūra;
  • Išskirtinis atsparumas dilimui.

Dažniausi pasiūlymai yra kietasis klevas, uosis, ąžuolas, graikinis riešutas ir vyšnia. Tuo pačiu įmonė turi savo žaliavų bazę, kuri leidžia parduoti kolekcijas geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

Atsiliepimai: „Mes išsigandome, kad masyvi lenta yra problemiška ir kaprizinga, bet čia ne apie Mercier! Su grindimis problemų nėra, priešingai, aš niekšelis mėnesį nuo šių grindų.

Magestik Floor – geriausia egzotiškos medienos masyvo lenta

vaizdas


Nuotrauka: parkett-shop.ru

Įvertinimas: 9,8 / 10

Įmonė registruota kaip olandiškas prekės ženklas, tačiau turi tik biurą Europoje. Visos gamybos patalpos yra paskirstytos visame pasaulyje ir yra arti medienos auginimo vietų.

Didžiausią dėmesį „Magestik Floor“ skiria masyvių lentų gamybai iš egzotiškų medienos rūšių, todėl parduodamos medžiagos iš venge, raudonmedžio, lapacho, kurupai ir kitų ne mažiau retų veislių. Griežtas konkrečių gamybos technologijų laikymasis padėjo sukurti absoliučiai konkurencingus produktus, kuriuos vertina vartotojai, nepaisant didelių sąnaudų.

Kaip danga „Magestik Floor“ dažnai naudojamas aliejinis arba pusiau blizgus lakas, kuris leidžia maksimaliai padidinti natūralų medienos grūdą ir pailginti dangos tarnavimo laiką. Produkto savybės taip pat apima puikią geometriją ir nuožulnų perimetrą. Paskutinis veiksnys laikomas lemiamu, neleidžiančiu lakui išsilieti išilgai kraštų montuojant ir eksploatuojant.

Atsiliepimai: „Tobula geometrija! Galėjome derinti lentas iš skirtingų partijų – tai daug ką pasako.

Amigo – geriausia ąžuolo masyvo lenta

vaizdas


Nuotrauka: www.ave-parket.ru

Įvertinimas: 9,3 / 10

Puiki medžiaga, pagaminta vokiška įranga ir parduodama vidutinės kainos segmente. Tuo pačiu kolekcijų įvairovė atitinka išskirtinių prekių ženklų asortimentą. Paprastai visus Amigo pasiūlymus galima suskirstyti į dvi kategorijas:

  • Klasika – ąžuolo masyvo lenta;
  • Exotica – masyvios lentos iš bambuko, merbau, avuaro ir kitų retų rūšių.

Kiekvienos rūšies gamyba vykdoma tame pačiame klimate, kuriame auga medžiai, o tai daro teigiamą poveikį sąnaudoms. Paprastai gamybos įrenginiai yra Kinijoje arba Malaizijoje, rečiau – Europoje.

Rinkdamiesi kietos plokštės tipą neskubėkite: mūsų klimato sąlygomis „egzotika“ turėtų būti naudojama labai atsargiai, nes drėgmės procentas gaminiuose dažnai nesiekia Rusijai rekomenduojamo lygio.

Amigo taip pat yra išskirtinis masyvo bambuko parketo gamintojas!

Atsiliepimai: „Lenta itin kokybiška! Dveji eksploatavimo metai – nei vieno defekto! Štai ką tai reiškia, griežta gamybos kontrolė.

adv3%

Amber Wood – geriausia nebrangi masyvo lenta

vaizdas


Nuotrauka: ya-magazin.ru

Įvertinimas: 9,1 / 10

Tai, kad „Amber Wood“ yra geriausias pasiūlymas Rusijos rinkoje, patvirtina net konkurentai. Masyvi šio gamintojo lenta yra paklausi tiek namie, tiek užsienyje, kuri jau dabar gaminius apibūdina kaip…