5 populiariausi akrilinių vonių gamintojai

Nesinori išlipti iš patogios vonios – toks šūkis puikiai apibūdina čekų kompanijos RAVAK lietų akrilo vonių seriją. Įmonė buvo įkurta 1991 metais ir užsiėmė dušo kabinų bei padėklų iš stiklo, akrilo ir ABS plastiko gamyba.

Akrilinės įprastos ir sūkurinės vonios įmonės asortimente atsirado 1998 metais ir greitai sulaukė klientų pripažinimo kaip vienos geriausių, ergonomiškų, lengvai naudojamų ir prižiūrimų, ilgaamžių ir atsparių dilimui. Daugybė apdovanojimų, gautų tarptautinėse parodose, užsitikrino įmonei, kaip sėkmingos kokybiškos, į pirkėjo poreikius orientuotos produkcijos gamintojos, reputaciją.

Santechnika Rawak dalyvauja beveik visose statybų parodose ir nuolat gauna apdovanojimus už inovatyvius sprendimus. Tarp naujausių – prestižinis „Red Dot2015“ dizaino apdovanojimas, dalyvavimas „Mosbuild-2016“ ir daugelis kitų.

Pagrindiniai privalumai:

 1. Daugiau nei 25 akrilinių vonių kolekcijos, sukurtos pagal „naudingo dizaino“ principą. Produktai patenkins bet kokį, net ir išrankiausią skonį. Norėdami maksimalaus komforto, rinkitės gaminius iš serijos You. Plačius Evolution vonių šonus įvertins rūpestingos mamos ir aukšti žmonės. Skaitytojus domins Vandos praktiškumas ir ergonomika. Tačiau masyvaus kūno sudėjimo pirkėjai pirmenybę teiks XXL linijai – itin didelėms ir itin patogioms anatominės formos vonioms.
 2. Reta akrilinių vonių gamintojų dydžių įvairovė.
 3. Eksploatacijos patogumas ir universalumas.Akrilo paviršius yra lygus, blizgus ir neakytas. Todėl jį lengva plauti, jis pasižymi puikiomis antibakterinėmis savybėmis. Vienas iš aukštos kokybės akrilo požymių yra sniego baltumas. Visi Rawak gaminiai yra virtos baltos spalvos, ilgai išlaiko formą be iškraipymų ir įtrūkimų. Be to, dėl ypatingų medžiagos savybių į vonią galima integruoti bet kokius papildomus prietaisus ar priedus – nuo ​​maišytuvų iki hidromasažo kompleksų. Papildomas pranašumas yra mūsų pačių buitinės chemijos serija, kuri idealiai tinka Ravak gaminiams ir užtikrina tinkamą, švelnią santechnikos paviršių priežiūrą.
 4. Pilna komplektacija pirkėjo pasirinkimu.
 5. Hidromasažo įranga. Karštos vonios RAVAK yra vienas geriausių ir kokybiškiausių.
 6. Tinkamas tarnavimo laikas. Vonios aptarnavimo garantija 10 metų, hidromasažinėms sistemoms nepriklausomai nuo vandens parametrų – 2 metai, papildomai įrangai – 2-5 metai.
 7. Kainų kategorijos: nuo ekonomiškos iki aukščiausios kokybės. Kainų diapazonas yra nuo 10 000 iki 400 000 rublių.
 8. Platus autorizuotų aptarnavimo centrų tinklas. Kadangi gamintojas garantuoja kiekvienos įsigytos vonios užbaigimą kliento pageidavimu, tai įpareigoja „Rawak“ kiekviename didesniame regiono centre išlaikyti bent vieną atstovą, pardavėją ar aptarnavimo punktą. Dėl to kiekvienas kreipimasis yra nedelsiant išnagrinėtas, o remontas atliekamas kuo greičiau.

Minusai:

 1. Aukšta kai kurių produktų kaina;
 2. Poreikis pirkti visus komponentus atskirai, iki laikančiosios konstrukcijos. Tai žymiai padidina kainą;
 3. Retai, bet vis tiek pasitaiko padirbinių.

9.5
/ dešimt

Įvertinimas

Atsiliepimai

Parduotuvėje išsirinkome konsultanto Ravako Gentiana patarimu ir nesigailime. Akrilo…