Geriausių 2023 m. stovyklaviečių Pasirinkimas

Senoji švedų įmonė mūsų tradiciškai neerzina (na, jei nežiūri į kainą, žinoma) – garsusis Nova expedition degiklis yra patogus, galingas (2,85 kW), patikimas ir galintis dirbti su bet kokiu kuru: net aviacinį žibalą ir dyzelinį kurą. Ne, tikrai gamintojas apie tai rašo tiesiogiai. Triukas yra tai, kad nėra garintuvo kaip tokio, tai yra, jis tiesiog negali fiziškai užsikimšti žemos kokybės kuro suodžiais. O jei antgalis užsikemša, tuomet galite jį išvalyti net nepertraukdami maisto ruošimo, tiesiog maksimaliai atidarykite ugnį ir perkelkite adatą purkštuko viduje su magnetu, įmontuotu pilname daugiafunkciniame įrankyje.

Skirtingai nei gerai žinoma „Nova“, „Nova+“ dabar valdoma čiaupu, esančiu pačiame nuotolinio bako, o ne degiklio reguliatoriumi. Taip tikrai patogiau, nors degiklis jau buvo kuo arčiau idealo. Jei naudosite papildomą apsaugą nuo vėjo, reguliuoti nekils jokių sunkumų, nes niekas netrukdys prieiti prie reguliatoriaus. Pats degiklis tapo kompaktiškesnis ir lengvesnis, nors ir nelabai.

Pakuotės ryšulėlis taip pat pavydėtinas – be paties degiklio, yra ne tik atsarginių dalių rinkinys ir daugiafunkcis įrankis priežiūrai, bet net vamzdelis tepalo siurbliui. Visa tai išdėliota firminio dėklo kišenėse. Žarnos tvirtinimas prie degalų bako yra greitai nuimamas, nereikia sukti sriegio pirmyn ir atgal.

Deja, kai kurios internetinės parduotuvės nurodo, kad gali veikti ir su dujomis, nors taip nėra: akivaizdu, kad kažkas kreivai verčia baltas dujas iš instrukcijos. Tai, žinoma, visai ne dujos, o grynas tiesioginio distiliavimo benzinas (dujos yra benzino santrumpa) be priedų, kuris naudojamas kaip tirpiklis ir tiesiog kaip kuras degikliams – savotiškas mūsų analogas anglų kalba. „Galoshes”. Rinkdamiesi atsižvelkite į šį momentą, kad vėliau nesukaustytumėte savo smegenų – kaip čia prisukti dujų balioną.