6 geriausi produktai nuo kirminų šunims

Kaip be problemų atsikratyti savo šuns nuo kirminų

Autorius:

Anna Sapelkina,

veterinarijos gydytojas

Šunys nuolat išeina į lauką, kur uostinėja kitų gyvūnų išmatas, kasa žemę nosimi, graužia pagaliukus. Atvykę namo keturkojai gali apsilaižyti letenas, valgyti žalią, veterinarijos stotyje prastai patikrintą mėsą, gamtoje daug šunų medžioja smulkius graužikus… Rizikingų situacijų sąrašas begalinis. Galimybė helmintų kiaušinėliams patekti į šunų organizmą neišnyksta visą gyvenimą. Kasdien mūsų augintiniai patys gali užsikrėsti kirmėlėmis ir kelti pavojų visiems šeimos nariams. Tačiau nerimauti nėra ko, nes parduodama daug veterinarinių vaistų invazijos gydymui ir profilaktikai.

Anthelmintikų (vaistų, naikinančių kirminus) yra įvairių. Kiekvienam šuniui tinka vis kitaip – ​​šeimininkai gali nesunkiai kam nors duoti tabletę, kitiems lengviau lašinti specialią medžiagą ant keteros. Išsiaiškinkime, kuo šios priemonės skiriasi ir kurios yra veiksmingiausios.

cukraus kubeliai

Ceva „Polyvercan“.

Veikliosios medžiagos – oksibendazolas (40 mg) ir niklosamidas (200 mg), veikia nematodus ir cestodus. Dozavimas yra 1 kubas 10 kg gyvulio svorio, jį lengva šerti gryna forma, pridėti į pašarą arba ištirpinti vandenyje. Nerekomenduojama jaunesniems nei 4 savaičių amžiaus šuniukams ir nėščioms kalėms. Galimas šalutinis poveikis yra trumpalaikis viduriavimas.

Pagrindiniai privalumai:

  • patogi forma (cukraus kubeliai patrauklūs gyvūnams, gali būti smulkinami arba ištirpinami);
  • efektyvumas;
  • Optimalus kainos ir kokybės santykis.

Minusai:

  • galimas viduriavimo vystymasis;
  • neveiksmingas prieš kaspinuočius.

9.4
/ dešimt

Įvertinimas

Atsiliepimai

Sena patikrinta priemonė, puikiai padeda nuo kirmėlių. Svarbu, kad šuo pats jį valgytų su dideliu malonumu. Kartais jis šiek tiek susilpnėja, tačiau taip nutinka ne visada ir tik 1-2 kartus po vaisto suleidimo.

Geriausi lašai…