9 geriausių plastikinių langų gamintojų Pasirinkimas – 9 geriausi

9 geriausi plastikinių langų gamintojai

Suprantame, kad vertindami langus įsiveržiame į profesionalų, kurie labai skeptiškai vertina šios prekės įvertinimus, teritoriją. Tačiau „Expert Price“ nebūtų savimi, jei nebandytų visų reitinguoti.

Kokio profilio plastikiniai langai geresni?

Norėdami suprasti subtilius vertinimo niuansus, turėjome išstudijuoti nemažą kiekį informacinių tekstų, daugybę įvairiausių mėgėjų ir profesionalų atsiliepimų, atlikti nedidelį savo tyrimų kiekį.

Gaminys, kurio aprašymas buvo sulaužytas tiek daug kopijų, iš tikrųjų yra paprasčiausias plastikinis pagaliukas, tačiau sudėtingas paviršius ir vidinė struktūra. Tvirtumą profilio viduje suteikia metalinis įdėklas iš cinkuoto plieno, o vidinės plastikinės pertvaros sukuria oro kameras, kurios sulaiko šilumą. Viskas. Dėl ko čia ginčytis? Plienas, jis liks plienu, kad ir ką su juo darytų, o plastikas visų įmonių naudojamas tas pats – polivinilchloridas (PVC). Iš to išplaukia, kad bet kokios gamybos lango profilis turi būti vienodos kokybės. Ar taip yra? O kaip išsirinkti geriausią pagal apibrėžimą?

Profilio pasirinkimo kriterijai

Profilio kilmės šalis

Bet kuri įmonė, perdirbanti lango profilį, nurodo jo kilmę. Tuo pačiu labai dažnai aprašomojoje dalyje galima sutikti žodį „vokietis“. Rekomenduojame išsiaiškinti, ką reiškia šis žodis, nes. pardavėjai mėgsta juo pateisinti didelę gatavo lango kainą. Didžioji tokio profilio dalis gaminama Rusijoje naudojant vokiškas technologijas. Šiuo atveju naudojami gana pigūs energijos ištekliai ir darbo jėga, todėl ir gaminio savikaina turėtų skirtis nuo Vokietijoje gaminamo profilio.

Šilumos izoliacijos kamerų skaičius

Be abejo, svarbiausias kriterijus. Manoma, kad kuo daugiau kamerų, tuo geresnė šilumos izoliacija. Tačiau nepamirškite, kad pernelyg didelis kamerų skaičius gali lemti tai, kad šilumos laidumo koeficientas, priešingai, gali padidėti dėl pertvarų plastiko, kuris veiks kaip aušinimo radiatorius. Todėl būtinai atkreipkite dėmesį į šį kriterijų.

Profilio plotis

Renkantis gyvenamojo kambario profilį, šio parametro geriau netaupyti. Čia viskas paprasta, kuo plačiau, tuo šilčiau. Reikėtų tik pastebėti, kad mažos kameros platūs profiliai gali lengvai deformuotis, nes. turi nedaug standiklių.

Dvigubo stiklo langų kamerų skaičius

Net lodžijoms stiklinti patariame rinktis tik dvikameres – nepamirškite, šykštuolis moka du kartus. Tačiau dvigubo stiklo langų pasirinkimas yra atskiro straipsnio tema.

Stiprinantis plieninis įdėklas

Tai atsitinka esant atvirai arba vientisai grandinei. Jei nėra jėgos apribojimų, tuomet patariame rinktis atvirą, šilčiau.

Sertifikuota ISO 9001

Suteikia garantiją langų profilių gamybos kontrolei pagal kokybės vadybos sistemą.

Geriausi PVC langų profiliai pagal „Kainų ekspertą”

Lango profilio pavadinimas Kaina, rub/už langą 1470х1420 Ypatumai
VEKA 9500 Pardavimų vadovas. Profilis patenka į daugiausiai įvertinimų trejetuką
REHAU 9500
KBE 7700
SALAMANDRA 26 000 Profilis įsitvirtino rinkoje. Nuolat patenka į 10 geriausių reitingų.
MONTBLANKAS 7800
Kaleva 10 000
Proplex 8800
Deceuninck 10600 Žinomi profiliai. Kartais patenka į dešimtuką

pramonės monstrai. Pardavimų lyderiai.

Kodėl šie plastikiniai langai yra mūsų reitinge: Populiariausi

VEKA profilis
Naro-Fominsko rajonas, Gubtsevo kaimas

vaizdas


Nuotrauka: www.planetasvet.ru

Vidutinė 1470×1420 dydžio lango iš 70 mm storio profilio kaina Rusijos Federacijoje: 9500 rublių

Profilį netoli Maskvos gamina VEKA Rus. Tai pirmoji tokia įmonė Rusijoje. Be to, yra filialų Novosibirske ir Chabarovske. Pagrindinė VEKA AG buveinė yra Sendenhorste, Vokietijoje.
Įmonė gamina šešių tipų profilius:

  • EUROLINE – trijų kamerų, plotis 58 mm
  • PROLINE – keturių kamerų, 70 mm pločio
  • SOFTLINE – penkių kamerų, plotis 70 mm
  • SWIGLINE – penkių kamerų, plotis 82 mm
  • SOFTLINE 82 – šešių – septynių kamerų, 70 mm pločio
  • ALPHLINE – šešių kamerų, 90 mm pločio

Gaminiai sertifikuoti pagal ISO 9001: 2008. Įmonės VEKA profiliui suteiktas vokiškas RAL kokybės ženklas, reiškiantis, kad naudojamų žaliavų ir gatavo produkto kontrolės procedūra…