6 geriausi vobleriai troliavimui

Tarp daugybės voblerių yra masalų, kurie geriausiai tinka plėšrūno velkamumui. Šis žvejybos būdas yra gana paprastas. Dirbtinis masalas turi sekti valtį tam tikru greičiu ir pritraukti dideles žuvis.

Todėl pirmoje vietoje renkantis geriausią voblerį troliavimui išeina aktyvus žaidimas su vienodu judesiu. Šiuo atžvilgiu tokiai žvejybai netinka trūkčiojantys minnow modeliai, popperiai, vaikštynės, vikšriniai. Tačiau masalai, turintys šapalo, švaistiklio ar riebios kūno formos, puikiai dera į velkamumo koncepciją.

Kitas svarbus velkamojo voblerio rodiklis yra panardinimo gylis. Čia meškeriotojas turi atsižvelgti ir į plėšrūno tipą, ir į metų laiką. Pavyzdžiui, šamas laikomas tik dugninėmis žuvimis. Todėl vobleriai turėtų eiti giliai iki 6-7 m žymės, bet skroblą medžioti pačiame vandens paviršiuje (iki 2 m).

Norėdami surinkti trofėjinį plėšrūną, jums reikia didelis masalas. Ant jo bus mažiau kąsnių, bet yra galimybė sugauti savo svajonių žuvį. Didelis vobleris geriau veikia purviname vandenyje, kai plėšrūnas pagauna vibraciją, bet nemato atakuojamo objekto.

Trolling voblerio spalva parenkamas atsižvelgiant į orą, žuvų aktyvumą ir vandens grynumą. Optimaliausia, kad kiekvienos rūšies masalas būtų dviejų spalvinimo variantų: ryškios rūgšties ir natūralaus. Jei matomumas vandenyje yra ribotas, reikalingos nuodingos spalvos. Skaidriame tvenkinyje pageidautina naudoti natūralias spalvas.

Mūsų reitinge yra patys patraukliausi velkamieji vobleriai, kurie puikiai pasiteisino meškeriojant plėšrūnus ir pelnė teigiamų atsiliepimų iš patyrusių meškeriotojų.

Geriausių troliavimui skirtų voblerių Pasirinkimas

Kaip išsirinkti voblerį troliavimui?

Renkantis geriausią masalą velkiavimui, meškeriotojas turi aiškiai suvokti, kokia žuvis jam gali įkąsti. Brangiausią, žvejų giriamą modelį galima nusipirkti ir ilgai važinėti šalia esančiame tvenkinyje. Bet jei jame nėra šamo, tada nieko nebus įmanoma sugauti.

  • Didžiausi vobleriai su plačiomis ašmenimis yra skirti kasybai šamas. Jie sugeba šluotai žaisti dideliame gylyje, suviliodami ūsuotą milžiną.
  • Trofėjinė lydeka taip pat nelinkęs griebti didelių žuvų. Todėl tikslinei dantukų žvejybai naudojami didesni nei 100 mm modeliai.
  • Dažnai tokie vobleriai susiduria ir ešerių ir asp. Skirtumas yra darbiniame gylyje. Iltis teikia pirmenybę gilioms vietoms su gylio skirtumais. Tačiau šeresperis medžioja mažas žuveles viršutiniame sluoksnyje.
  • Žvejybai naudojami patys mažiausi velkamieji vobleriai ešeriai. Didelis dryžuotas plėšikas gali būti suviliotas 30-50 mm ilgio masalu. Tačiau nardymo horizontas priklauso nuo metų laiko.

Į voblerio pasirinkimą troliavimui žiūrėkite apgalvotai, tada sėkmė nepraeis pro šalį. Sėkmės žvejyboje!