7 colių planšetinių kompiuterių reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Internetinis 8 geriausių 7 colių planšetinių kompiuterių sąrašas 2021–2021 m. Pateikia patikimą ir labai išsamų geriausių modelių rinkoje aprašymą. Šie prietaisai puikiai tinka darbui biure ar namuose. Investavę į geriausią 7 colių planšetinį kompiuterį, galite būti tikri, kad tai yra prietaisas su ilgaamže baterija, galintis veikti kelias valandas be būtinybės jo prijungti prie maitinimo šaltinio. Geras 7 colių planšetinis kompiuteris turi daug funkcijų ir greitai prisijungia prie „Wi-Fi“ tinklo, neatsižvelgdamas į signalo stiprumą.

7 colių planšetinių kompiuterių sąrašas – geriausių 7 colių planšetinių kompiuterių TOP 10

Geriausių 7 colių planšetinių kompiuterių aprašymas

1. „Blow Black Tab7 3G V1“ (79035)

  „Blow Black Tab7 3G V1“ (79035)

188 –

Pasirinkimas geriausia 7 colių planšetėVerta atkreipti dėmesį į „Blow Black Tab“ aparatinę įrangą. Tai įrenginys su efektyviu procesoriumi, pagrįstas „Android TM 8.12“ operacine sistema. Tai gera 7 colių planšetė jis suderinamas su daugeliu trečiųjų šalių programų. Įranga buvo aprūpinta daugybe funkcijų, įskaitant „Bluetooth“, „Wi-Fi“, GPS ir FM dažnių palaikymą. Produktas palengvina belaidį ryšį ir greitai užmezga interneto ryšį, neatsižvelgiant į signalo stiprumą ir duomenų perdavimo greitį. Tikslus GPS modulis garantuoja patikimą navigaciją visose įdiegtose sekimo programose. Tai prietaisas, turintis daug jutiklių, palengvinantis jo veikimą ir kasdieninį galimų programų naudojimą.

2. „Navitel T757 7“ 16 GB LTE juodas (T757LTE)

  „Navitel T757 7“ 16 GB LTE juodas (T757LTE)

399 –

Jis pasirodė rinkoje geriausia 7 colių planšetė su „Android 8.1“ operacine sistema ir prieiga prie GPS ir „Glonass“. „Navitel“ prekės ženklo sukurtas modelis yra didelė, 7 colių planšetė, pagaminta naudojant IPS technologiją. Tai suteikia galimybę kontroliuoti viską, kas vyksta kelyje. Todėl šį įrenginį galima naudoti kaip automobilio navigacijos sistemą ir net fotoaparatą kelių įvykiams įrašyti. Didelės raiškos ekranas garantuoja ryškų ir aiškų vaizdą, neatsižvelgiant į planšetinio kompiuterio padėtį. Prietaisas puikiai tinka darbui biure ir nuotoliniam elektroninių laiškų peržiūrai ar ryšių su naujais rangovais užmezgimui. Planšetinis kompiuteris gali palaikyti dvi SIM korteles ir „microSD“ korteles, kurių talpa yra iki 120 GB. Tai gera 7 colių planšetėkad lengvai prisijungia prie interneto.

3. „Blow BlackTAB 7.4 HD 8GB 3G Black“ (79019)

  „Blow BlackTAB 7.4 HD 8GB 3G Black“ (79019)

228 –

Sukūrė mobiliųjų įrenginių vartotojai 7 colių planšetinių kompiuterių sąrašas, yra „Blow“ įrenginio aprašymas. Tai planšetinis kompiuteris su įmontuotu interneto modemu. Šis prietaisas išsiskiria technologiškai pažangiais parametrais ir labai paprastu valdymu. Tai puiki įranga, tinkanti ir vaikams bei paaugliams. Planšetinis kompiuteris veikia „Android“ operacinėje sistemoje ir turi daug integruotų programų. Specialiai šiam įrenginiui pritaikyta programinė įranga su intuityviu meniu, mokomosiomis programomis ir žaidimais yra pramoga visai šeimai. Tai geriausia 7 colių planšetėkurią jūsų vaikas gali naudoti mokydamasis internete. Jame yra įmontuotos daugialypės terpės ir švietimo programos, kurios skatina vaiką užsiimti intelektualia veikla ir spręsti daug įdomių užduočių. Gaminyje įdiegtas prieigos prie interneto apribojimas ir įdiegta tėvų kontrolė. Tai gera 7 colių planšetė su „Symantec Norton Family“, taip pat filmų ir muzikos grotuvu.

4. „Overmax Qualcore 7023 8GB 3G Black“ (OVQUALCORE70233G)

  „Overmax Qualcore 7023 8GB 3G Black“ (OVQUALCORE70233G)

228 –

Klientai, norintys įsigyti naują mobilųjį įrenginį, turėtų pagalvoti kurią 7 colių planšetę pasirinktikad galėtų puikiai atlikti savo užduotį. „Overmax“ bendrovės produktas yra rekomenduojamas prietaisas. Tai labai moderni planšetė su įmontuotu modemu, telefono funkcija, GPS navigacija ir keturių branduolių procesoriumi. Tai prietaisas su metaliniu korpusu, atsparus smūgiams ir įvairių tipų mechaniniams pažeidimams. Ši aukštos kokybės, geriausia 7 colių planšetė, jis bus tobulas kaip įrenginys mažam biuro ar namų įrenginiui valdyti, pakeisiantis tradicinį nešiojamąjį ir stalinį kompiuterį. Tai gera 7 colių planšetė, kuriame įrengtas nemokamas „Aero2“ internetas. Rinkinyje yra dėklas su klaviatūra, taip pat kiti labai naudingi priedai. Tai yra įrenginys, kuriame yra įmontuota parinktis naudoti ekrano klaviatūrą tiek „QWERTY“ versijoje, tiek ir pritaikytą individualiems kiekvieno vartotojo reikalavimams.

5. OVERMAX LIVECORE 7032

  OVERMAX LIVECORE 7032

– 185 –

Moderni ir patvari planšetė „Overmax livecore 7032“ yra prietaisas, rekomenduojamas kiekvienam klientui. Ši įranga yra labai populiari tarp vartotojų ir išsiskiria daugeliu pažangių techninių parametrų. Tai geriausia 7 colių planšetė Komplekte yra apsauginis dėklas ir specialus „Livercore“ rašiklis. Tai yra vienas iš populiariausių prietaisų, priklausantis populiariai „Livecore“ serijai. Šiame įrenginyje yra įmontuota programa, skirta muzikai groti ir bet kokios raiškos filmams žiūrėti. Ši planšetė palaiko Lenkijos radijo ir televizijos platformas ir turi įdiegtą biuro bei daugialypės terpės programų paketą. Be to, šis geriausia 7 colių planšetė aprūpintos informacinėmis programomis ir nemokama antivirusine programa. Efektyvus akumuliatorius užtikrina daugybę valandų veikimo nereikalaujant jo įkrauti. Tai įrenginys su įmontuota kamera ir daugiafunkcine kamera, leidžiančia įrašyti filmus bet kokia raiška. Tinkamai suprojektuotas rašiklis palengvina piešimą ir piešimą planšetinio kompiuterio ekrane, taip pat veikia kaip rodyklė ir kompiuterio pelė.

6. „Apple“ NAUJAS „iPad mini 64GB LTE Space Grey“ (MUX52FD / A)

  „Apple“ NAUJAS „iPad mini 64GB LTE Space Grey“ (MUX52FD / A)

2496 –

Geriausią parduodamą 7 colių planšetinį kompiuterį sukūrė pasaulinis koncernas „Apple“. Tai gera 7 colių planšetė, kuris išsiskiria aukštos kokybės apdirbimu ir medžiagų, atsparių mechaniniams pažeidimams, naudojimu jo gamyboje. „IPad Mini“ serija yra estetiškai patraukli ir efektyvi planšetė, turinti mažą dydį ir mažą svorį. Įtaisyta „Neutral Engine“ sistema ir 7,9 colių „Retina“ ekranas yra keletas iš daugelio šio prietaiso privalumų. Komplekte nėra specialaus „Apple Pencil“, kurį galima įsigyti tik atskirai. Tai yra patogus ir funkcionalus produktas, kurį labai mėgsta daugelis klientų. Jis puikiai telpa į piniginę, lagaminą ir net kišenę. Tai yra nepakeičiamas prietaisas dažnai keliaujantiems, ieškantiems modernių mobiliųjų įrenginių. Labai efektyvi ir galinga baterija užtikrina iki 10 valandų darbo vienu įkrovimu. Prietaisas turi „A12 Bionic“ procesorių, kuris užtikrina patogų darbą, patogią pramogą ir sklandų žaidimą, neatsižvelgiant į jo pažangos lygį. Tai geriausia 7 colių planšetėtai leidžia lengvai greitai atsisiųsti failus ir išgauti suglaudintus dokumentus.

7. „Blow KidsTAB 7.2 4GB Wi-Fi Pink“ (79-006 #)

  „Blow KidsTAB 7.2 4GB Wi-Fi Pink“ (79-006 #)

299 –

Jei nežinai kurią 7 colių planšetę pasirinkti savo vaikui verta pasitikėti „Blow“ prekės ženklu. Tai įmonė, kuri daugelį metų specializuojasi kuriant ir kuriant šiuolaikinius mobiliuosius įrenginius. D7 colių planšetinis kompiuteris šio prekės ženklo galima įsigyti su dėklu su klaviatūra. Jame yra žaidimų ir daugialypės terpės paketų rinkinys, taip pat įmontuota programa įvairių tipų tekstinėms programoms atsisiųsti. Tai įrenginys su įmontuota kamera ir interneto programomis. Pateiktas modelis laisvai veikia „Android“ operacinėje sistemoje. Pažangių techninių parametrų dėka ši įranga pritaikyta kiekvieno vaiko, naudojančio šį prietaisą atliekant namų darbus ar kuriant paskutines užduotis, poreikiams. Tai produktas, palaikantis MP3, AVI, RMVB ir DIVX daugialypės terpės formatus.

8. „Kiano SlimTab 7“ 8 GB 3G juodas

  „Kiano SlimTab 7“ 8 GB 3G juodas

299 –

Interneto vartotojų siūlomas sąrašas toks, koks yra 7 colių planšetinių kompiuterių sąrašas, yra labai išsamus „Kiano“ įrenginio aprašymas. Tai gera 7 colių planšetė Tai rekomenduojama visiems, kurie nori turėti labai efektyvų ir greitai veikiantį mobilųjį įrenginį. Tai įranga su „Android Lollipop 5.1“ operacine sistema, kuri garantuoja stabilų šios įrangos veikimą ir prieigą prie daugybės programų ir žaidimų „Google Play“. Tai planšetinis kompiuteris su galimybe suasmeninti, kurį sudaro jo techninių parametrų, ekrano išvaizdos ir darbo pritaikymas pagal jūsų poreikius. Aukštos kokybės ekranas su IPS matrica leidžia lengviau naršyti internete, taip pat naudotis pramogų paslaugomis ar žiūrėti filmus. Ši įranga turi novatoriškų sprendimų, įskaitant įmontuotą „Intel Atom X“ procesorių. Prietaisas yra labai efektyvus, net ir sunaudojant mažai energijos.

Mes perkame geriausią 7 colių planšetinį kompiuterį! Turite atsižvelgti į šiuos parametrus

Tinkamai pritaikyta prie poreikių geriausia 7 colių planšetėyra įrenginys, kuris puikiai atliks savo funkciją ir pakeis išmanųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį ar stalinį kompiuterį, ypač keliaudamas. Ši įranga palengvina naršymą svetainėse ir naudojimąsi daugeliu pramogų paslaugų. Geras 7 colių nešiojamas kompiuteris jis taip pat gali būti naudojamas žiūrėti filmus ar klausytis muzikos. Verta atkreipti dėmesį į tai, ar šioje įrangoje yra įmontuota galinė kamera ir fotoaparatas, skirtas fotografuoti didele raiška. Dėmesio nusipelno ir operacinė sistema. Geriausia investuoti į „Android“ įrenginius naujausia versija arba į patentuotą „Apple“ programinę įrangą. Geriausias 7 colių nešiojamas kompiuteris tai turi būti labai efektyvus įrenginys, veikiantis patikimai, net kai baterija yra išsekusi.

Kada turėtumėte įsigyti 7 colių planšetinį kompiuterį?

Žmonės, kurie kasdien naudojasi mobiliaisiais įrenginiais, susimąsto, ar verta pirkti 7 colių planšetinį kompiuterį. Pasirodo, kad šis sprendimas yra labai naudingas ne tik namuose, bet ir biure. Šios įrangos dėka galite lengvai atsakyti į el. Laišką arba išsiųsti sukurtą …