Grilio keptuvių reitingas – j

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar rudens ir žiemos sezonu ypač mėgstate ant grotelių keptą kiaulienos sprandinę ar keptą kepsnį? O gal ieškote sprendimo išbandyti šią mėsą neišeidami iš savo namų? Atsižvelgiant į šiuos poreikius, buvo sukurtas grotelių keptuvių sąrašas 2021/2021 m. Tai leis palyginti kainos ir kokybės santykį, suartins pagrindinius atskirų modelių pranašumus ir galbūt paveiks galutinį sprendimą dėl pirkimo. Gerą grotelių keptuvę bus lengva valyti ir tai užtikrins visuotinį naudojimą.

Grilio keptuvių sąrašas – geriausių grilio keptuvių TOP 10

Geriausių grilio keptuvių aprašymas

1. „Tefal Invissia B3094042 X X Cm“ juoda nelipni grotelių keptuvė

  „Tefal Invissia B3094042 X 26 Cm“ juoda nelipni grotelių keptuvė

97 –

Analizuodami kurią grilio keptuvę pasirinkti, verta patikrinti „Tefal Invissia B3094042“ modelį. Šį gaminį, be kita ko, išskiria: įmontuotas šildymo laipsnių matuoklis, nelipni danga ir skalbimas indaplovėje. Todėl lengva išlaikyti švarą, nepaisant riebalų išsiskyrimo ir kontakto su daugeliu prieskonių. Keptuvėje taip pat yra šilumos paskirstymo dugnas. Jo tolygus pasiskirstymas visame paviršiuje užtikrina, kad visos porcijos būtų tinkamai apkeptos. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra mėsos, ar daržovių patiekalai. „Tefal Invissia B3094042“ atmeta galimybę jį naudoti ant indukcinės kaitlentės, todėl pirmenybė bus teikiama dujinei viryklei. Reikia pridurti, kad privalumas yra ir mažas svoris, nes kartu su pakuote jis yra šiek tiek daugiau nei kilogramas. Todėl keptuvę galima išsinešti į stovyklavietę, nereikia gabenti didelės grotelės su kitais priedais. Norėdami paruošti ant grotelių keptą patiekalą, pakanka tik nedidelio turistinio butelio. Tai yra rekomenduojamas variantas.

2. „Royal Catering“ ketaus kepsninė – 24 X 24 Cm Rcip-I24S

  „Royal Catering“ ketaus kepsninė - 24 X 24 Cm Rcip-I24S

85 –

Grilio keptuvių sąrašas 2021/2021 pristato ir „Royal Catering“ modelį – 24 X 24 CM RCIP-I24S. Pagal jį galima paruošti mėsos ir daržovių patiekalus. Produkto ypatybės yra tokios: galimybė įdėti turinį į orkaitę, galimybė jį naudoti ant indukcinės kaitlentės, kvadrato formos ir patvaraus ketaus naudojimas. Taip pat nebus jokių problemų dėl jo vietos nustatymo virtuvėje. Jį galima įdėti į spintelę arba pakabinti ant stilingo kabliuko. Ši keptuvė ilgą laiką išlaiko susidariusią šilumą. Tai naudinga funkcija, leidžianti mėsai tinkamai praeiti, nerizikuojant ją sudeginti. Ergonomiška ir patvari rankena užtikrina tinkamą sukibimą. Taigi, jei reikia, galite reguliuoti keptuvės padėtį ant degiklio. „Royal Catering“ – 24 X 24 CM RCIP-I24S turi specifinį paviršių su grioveliais, kuris palengvina susikaupusių riebalų nutekėjimą. Be to, jis apsaugo nuo purslų dėl aukštos temperatūros. Taigi baldai neatsitiks netyčia.

3. „Gerlach“ keramikinė kepsninė „Natur“ 24 cm juoda 32024G

  „Gerlach“ keramikinė kepsninė „Natur“ 24 cm juoda 32024G

109 –

Svarstydamas kurią grilio keptuvę pasirinkti, verta išbandyti „Gerlach Natur 24 cm Black 32024G“ modelį. Pati prekės ženklo reputacija rodo šio produkto pranašumus. Svarbiausi privalumai: stilinga medinė rankena, modernios formos ir storas dugnas su feromagnetiniu disku. Pastarasis užtikrina tinkamą šilumos pasiskirstymą visame paviršiuje. Tokiu būdu keptuvės turinys bus atliktas taip pat gerai, neatsižvelgiant į jų vidurinę ar krašto padėtį. „Gerlach Natur“ 24 cm juoda 32024G išsiskiria „Non-Stick Ceramic“ technologija. Tai yra specialios, nelipnios ILAG dangos naudojimas, kuris suteikia atsparumą įbrėžimams, lipdymui, deformacijai ir mechaniniams pažeidimams. Dėl greito susikaupusių riebalų nutekėjimo rezultatas taip pat bus lengvesnis. Gaminiui buvo atlikti specialisto bandymai, o jo klasė patvirtinama gavus Nacionalinio higienos instituto sertifikatą. Jis taikomas visai „Natur“ produktų linijai.

4. „Ambition Loft Grill Pan“ su danga „Qualum Basic Stone Edition“ 28 ​​cm

  „Ambition Loft Grill Pan“ su danga „Qualum Basic Stone Edition“ 28 ​​cm

57 –

Kiekvienas gera grilio keptuvė turės „Ambition Loft“ su „Qualum Basic Stone Edition“ 28 ​​cm danga pranašumų. Ši produktų linija yra pagaminta iš populiarių pilkų atspalvių, derinančių šiuolaikinį virtuvės interjerą su stiliumi. Kiti modelio privalumai yra, pavyzdžiui: tolygus šildymas, racionalus energijos naudojimas ir nelipni Qualum Basic Stone Edition danga. Tai brangaus akmens imitacija, taip pat yra labai atspari įbrėžimams ir dilimui. Tuo pačiu metu jis apsaugo nuo riebalų sankaupų ir palengvina tolesnį jų nutekėjimą. „Ambition Loft“ keptuvė iš „Silverstone“ kolekcijos taip pat turi „Soft Touch“ sluoksnį ant rankenos. Jo dėka galite saugiau suimti ir laikyti indą, nepaisant dabartinės kepimo temperatūros. Svarbus argumentas tokio pirkimo naudai yra tai, kad keptuvė tinka visoms viryklėms. Taigi jis tiks daugumai variantų: dujinių, elektrinių, indukcinių ar keraminių.

5. „Lodge“ ketaus grotelių keptuvė 26 cm (L8Gp3)

  „Lodge Cast Cast Grill Pan 26cm“ (L8Gp3)

197 –

Svarstydamaskokia grilio keptuvė yra teisingas pasirinkimas, apsvarstykite namelį 26 cm (L8GP3). Tai virtuvės indas, kuris puikiai tiks namų ir restorano sąlygoms. Viskas dėl privalumų, kuriuos ji turi. Tai apima: patvaraus ir atsparaus ketaus naudojimą, galimybę patiekti patiekalus tiesiai prie stalo ir optimalų šilumos paskirstymą. Privalumas yra natūralių žaliavų, kurios yra ekologiškos, naudojimas. Tačiau net rankena gali greitai įkaisti, todėl keptuvę laikykite pirštine. 26 cm namelis (L8GP3) bus pastatytas ant visų viryklių, taip pat: orkaitėje, ant grotelių ir net ant atviros ugnies. Dėl valymo nereikia jaudintis, nes speciali danga neleidžia ilgai kauptis riebalams. Keptuvę reikia įdėti ne tik į mikrobangų krosnelę. Produktas gaminamas Amerikos liejyklose Tenesyje ir Pietų Pitsburge.

6. „Kinghoff“ sulankstoma grotelių keptuvė 28 cm (Kh3748)

  „Kinghoff“ sulankstoma grotelių keptuvė 28 cm (Kh3748)

96 –

Geriausia grilio keptuvė Tai skirta kai kuriems „Kinghoff Foldable 28cm“ (KH3748) vartotojams. Viskas dėl specifinės struktūros, kurios dėka galite kepti mėsą iš abiejų pusių, jos nereikia apversti. Sistemingas ir optimalus temperatūros tiekimas apsaugo nuo nepakankamo virimo šonuose. Kiti keptuvės privalumai: energijos vartojimo efektyvumas, didelis degimo pavojaus sumažinimas ir naudojimas visose viryklėse. Tai gali būti variantai: indukciniai, dujiniai, keraminiai, elektriniai arba halogeniniai. „Kinghoff Folded 28 cm“ (KH3748) galima plauti indaplovėje, o aukštos kokybės aliuminis neturi kenksmingų cheminių medžiagų. Todėl nėra baimės, kad nepageidaujami junginiai pradės išsiskirti veikiant temperatūrai. Taip pat turėtų būti danga, kurioje yra granito medžiagos. Tai padidina kietumą ir atsparumą: įbrėžimams, įtrūkimams, įklijavimams ar kitiems mechaniniams pažeidimams. Todėl keptuvę naudoti yra saugu.

7. Žvaigždinė ketaus kepsninė 28 X 28 cm „Stellar St-Sx20“

  Žvaigždinė ketaus kepsninė 28 X 28 cm Stellar St-Sx20

– 240 –

Atsakyk į klausimą, kokia grilio keptuvė tai geriausia, ji gali būti sudėtinga. Kai kurie mano, kad tai yra „Stellar 28 X 28CM ST-SX20“ versija, kuri yra patraukli kainos ir kokybės santykis. Vartotojai pabrėžia, kad pagrindiniai jo pranašumai yra: greitas ir tolygus kaitinimas, galimybė kepti įvairius produktus, lengvas valymas ir stabilus sukibimas. Būdingas briaunotas paviršius puikiai tinka karbonadams ar dešroms. Juose bus klasikinės, tamsios juostelės, kurios lieka po tradicinio grilio. „Stellar 28 X 28CM ST-SX20“ yra gana sunkus, tačiau dėl to jis yra tikrai tvirtas. Didesnėms porcijoms jis gali būti dedamas į orkaitę. Savo ruožtu gofruotas dugnas garantuoja greitą riebalų nutekėjimą, kol jie dar neišsausėja. Norėdami užtikrinti visišką šios keptuvės apsaugą nuo korozijos, kruopščiai ją nuplaukite rankomis. Šiuo atveju indų plovimo mašinoje nėra galimybės. Keptuvių platintojas yra angliškas prekės ženklas, gaminantis virtuvės reikmenis.

8. „Ambition Taurus“ grotelių keptuvė 26 cm (34157)

  „Ambition Taurus“ kepsninė 26 cm (34157)

99 –

Pateikta grilio keptuvių sąrašas Parodo „Ambition Taurus“ 26 cm (34157). Jis skirtas kepti įvairių rūšių mėsos ir daržovių patiekalus, taip pat atskirus daiktus ar ingredientus. Pagrindiniai jo privalumai: medžiagos, kuri yra aliuminis kartu su nerūdijančiu plienu, kokybė, elegantiškas dizainas, energijos taupymas ir patiekalų paruošimo greitis. Tačiau keptuvė skirta tik indukcinėms viryklėms, o tai yra apribojimas. Pateikta veislė turi specialią „Teflon Platinum Plus“ dangą. Jo dėka galite naudoti metalines menteles, nebijodami subraižyti paviršiaus ar jo visiško pažeidimo. Tai yra patogu ir patogu, o pats liejimas yra atsparus deformacijoms. Net daugelį metų naudojant šį indą, jo ilgaamžiškumas neturės įtakos. „Ambition Taurus 26 cm“ (34157) galima įdėti į orkaitę su jos turiniu, kad būtų baigti storesni mėsos gabalai. Tokiu būdu patiekiama porcija nebus žalia.

9. „Kinghoff“ ketaus grotelių keptuvė 24 cm (Kh1107)

  „Kinghoff“ ketaus grotelių keptuvė 24 cm (Kh1107)

38 –

Iš esmės gera grilio keptuvė turi būti panašus į Kinghoffo 24 cm modelį (KH1107). Net daug mažesnį biudžetą turintys klientai gali įsigyti tokio tipo indų. Todėl jie sugeba paruošti skonio ir kvapo patiekalus, panašius į klasikinius ant grotelių keptus patiekalus. Pateiktai keptuvei, be kitų, būdingas puikus saugojimas ir paskirstymas …