Masažuoklių reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Masažuoklis yra nedidelis raumenų relaksacijos prietaisas, teikiantis daug naudos sveikatai. Profesionalūs masažuokliai yra puiki alternatyva masažo terapijos specialistams ir jūs galite patogiai naudotis šiais prietaisais savo namuose. Kokį masažuoklį verta pirkti? Rinkoje yra įvairių rūšių masažuoklių, įskaitant rankinius, kojų masažuoklius ir masažo kilimėlius. 2021–2021 m. Masažuoklių sąrašas leis palyginti atskirus modelius ir pasirinkti pigų ir gerą masažuoklį.

Šiame puslapyje išvardyti visi masažuoklių tipai. Jei ieškote konkretaus tipo masažuoklių, naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Masažuoklių sąrašas – geriausių masažuotojų TOP 10

Geriausių masažuoklių aprašymas

1. Netinkama „Vibromax Slim Fit“ vibracijos platforma

  Misport vibruojanti platforma „Vibromax Slim Fit“

265 –

Vibro platforma „Vibro Slim Shaper“ yra paprastas būdas gauti savo svajonių figūrą! Prietaisas leidžia be didelių pastangų treniruoti visas kūno dalis, todėl mankštos platforma tinka bet kokio amžiaus žmonėms. „Vibro Slim Shaper“ puikiai formuoja ir lieknina figūrą, tuo pačiu stiprindamas sąnarius ir sausgysles, o tai apsaugo nuo traumų. Profesionalūs sportininkai naudojasi vibracijos treniruotėmis, o veiksmingas jos poveikis buvo užfiksuotas daugeliu mokslinių eksperimentų. Vibracijos platforma „Vibro Slim Shaper“ turi kompaktiškus matmenis ir sveria tik 11 kilogramų, todėl tai yra puikus aksesuaras treniruotėms namuose. Prietaisas leidžia mankštintis 3 skirtingais intensyvumo lygiais, todėl galite lengvai pasirinkti programą pagal savo individualius poreikius. Nuo 7 iki 13 Hz dažnio vibracijos padeda ne tik sudeginti nereikalingus kilogramus, bet ir atsikratyti celiulito.

2. „Beurer MG80“

  „Beurer MG80“

268 –

Taip pat BEURER MG80 masažuoklis turi infraraudonųjų spindulių šilumos funkciją. Profesionalūs kūno masažuokliai leidžia atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir giliai atsipalaiduoti. Dėl sukurtos infraraudonųjų spindulių šilumos BEURER MG80 modelis papildomai malšina sausgyslių ir sąnarių skausmus. Šis pigus ir geras rankų masažuoklis turi praktišką masažo intensyvumo kontrolę, todėl prietaisą galima naudoti masažuojant įvairias kūno dalis. Specialiai profiliuota rankena palengvina prietaiso laikymą, neapkraunant riešo. Rinkinyje yra du keičiami masažo priedai, skirti masažui, kurie buvo pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Tapšomasis masažas turi teigiamą poveikį viso kūno būklei ir yra rekomenduojamas ne tik senjorams, bet ir įvairaus amžiaus žmonėms, taip pat ir sportininkams. Masažuoklis „BEURER MG80“ yra labai vertinamas klientų, kaip rodo masažuoklių sąrašas 2021/2021. Prietaisas sumontuotas su dviguba galva, užtikrinančia optimalų masažą.

3. Netinkamai vibruojančios platformos „Vibro Body Fit“

  Misport Vibrating Platform Vibrating Vibro Body Fit

449 –

Vibracijos platforma „Vibro Body Fit“ yra efektyviausia treniruočių namuose priemonė. Dėl šiuolaikinės pulso treniruotės technologijos norimiems rezultatams pasiekti pakanka tik 15 minučių per dieną. Tinkamai dideli „Vibro Body Fit“ platformos matmenys leidžia atlikti pratimus su pakankamai plačiu kojų atstumu, o tai turi įtakos rezultatams. Įrenginyje yra laikmatis, taip pat sklandus greičio reguliavimas, kurio dėka treniruotę galima lengvai pritaikyti prie ją atliekančio asmens pažangos lygio. Ketvirtis valandos perone yra geresnis būdas deginti riebalus ir atgauti fizinę būklę nei 30 minučių bėgimas. „Vibro Body Fit“ platforma neapkrauna sausgyslių ar sąnarių, todėl yra visiškai saugi bet kokio amžiaus žmonėms. „Vibro Body Fit“ platformoje yra papildomų guminių virvelių pratimams, kurie gali padidinti treniruočių efektyvumą. Seansas vibracijos platformoje taip pat veikia kaip masažas, atpalaiduojantis raumenis.

4. Optimalus HZ 1014 pėdų masažuoklis

  Optimalus pėdų masažuoklis HZ 1014

– 147 –

Infraraudonųjų spindulių vandens pėdų masažuoklis „OPTIMUM HZ 1014“ garantuoja atpalaiduojantį kojų atsipalaidavimą po dienos, praleistos ant kojų. Šiame įrenginyje yra keletas veikimo variantų, įskaitant sauso masažo galimybę. Tačiau pagrindinis „OPTIMUM HZ 1014“ prietaiso privalumas yra vandens masažo su burbuliukais galimybė. Šis pigus ir geras pėdų masažuoklis gali puikiai atsakyti į klausimą, kokį masažuoklį pasirinkti. Šildomame pėdų masažo paviršiuje buvo sumontuota net 400 įdėklų atspindinčiam masažui. Refleksinis pėdų masažas suteikia gilų atsipalaidavimą ir nemažai naudos sveikatai. Masažuoklis „OPTIMUM HZ 1014“ taip pat turi purkštukus oro masažui. Specialus akumuliatorinis pedikiūro priedas leidžia atlikti kosmetines procedūras namuose. Masažuoklis „OPTIMUM HZ 1014“ pasižymi ergonomišku dizainu ir specialia perdanga, apsaugančia nuo vandens išsiliejimo. Prietaiso galia siekia net 90 W.

5. „Beurer FB 50“

  „Beurer FB 50“

– 520 –

Pėdų hidromasažas „BEURER FB 50“ palengvina skaudančias kojas. Vandens valymas yra vienas seniausių ir natūraliausių gydymo metodų pasaulyje, o kartu su masažu tai suteikia puikių rezultatų. Masažuoklis „BEURER FB 50“ atpalaiduoja skaudančius raumenis ir sausgysles, pašalina patinimus ir kukurūzus, taip pat stimuliuoja kraujo ir limfos apytaką, rūpinasi kraujagyslių būkle. Namų masažuoklis „BEURER FB 50“, skirtas vandens pėdų masažui, turi tris darbo režimus. Prietaisas gali atlikti vibracinį masažą, burbulų masažą, taip pat išlaikyti vandens temperatūrą. Tačiau vandens temperatūrą galima reguliuoti. Šis pigus ir geras pėdų masažuoklis turi 8 infraraudonųjų spindulių lempas ir 4 integruotus magnetus, kurie turi moksliškai įrodytą gydomąjį poveikį. Rinkinyje yra 3 keičiami kojų priežiūros patarimai. Masažuoklis „BEURER FB 50“ taip pat puikiai tinka namų grožio procedūroms. Masažo efektą sustiprina tinkamai suprojektuota koja.

6. Misport Vibro Slim vibracijos platforma

  Misport Vibro Slim vibracinė platforma

265 –

Vibro platforma „Vibro Slim“ yra technologiškai pažangus fitneso prietaisas, kuris leis greitai atgauti savo būklę ir numesti nereikalingus kilogramus. Moderni lieknėjimo platforma skleidžia daugiamačius impulsus, kurie stimuliuoja raumenis iki 50 susitraukimų per minutę! Visa tai nekeliant įtampos sąnariams ir sausgyslėms, todėl platformą galima naudoti bet kuriame amžiuje. „Vibro Slim“ platformoje yra net 5 mankštos programos ir net 180 skirtingų vibracijos greičio nustatymų. Dėl daugybės nustatymų kiekvieną treniruotę naudojant „Vibro Slim“ platformą galima visiškai pritaikyti individualiems gebėjimams. Tik 10 minučių perone geriau nei pusvalandis bėgimo. „Vibro Slim“ platforma ne tik padeda deginti riebalus, bet ir stiprina raumenis, stimuliuoja kraujotaką ir skatina viso kūno regeneraciją. Pulsai atpalaiduoja raumenis, kad vibracijos platforma „Vibro Slim“ galėtų pakeisti namų masažuoklį.

7. „Medisana MC 825“

  „Medisana MC 825“

– 740 –

Masažo kilimėlis „MEDISANA SILVER EDITION“ yra būdas visiškai atsipalaiduoti namuose ir darbe. „Shiatsu Medisana MC 825“ masažo kilimėlyje yra dvi masažo galvutės ir dvi besisukančios galvos, kurių dėka jis gali efektyviai atpalaiduoti visas kaklo, pečių ir nugaros sritis. Kilimėlis turi daugybę nustatymų, kuriuos galima reguliuoti patogiu ir lengvai valdomu nuotolinio valdymo pultu. „Shiatsu Medisana MC 825“ masažo kilimėlyje yra patogus „Velcro“ tvirtinimo elementas ant kėdės atlošo, o jo pagalba taip pat galite montuoti kilimėlį ant automobilio kėdutės. Kilimėlį galima naudoti pakeliui iš namų į darbą, taip pat sėdint prie stalo. Labai svarbus „Shiatsu Medisana MC 825“ masažo kilimėlio privalumas yra jautrių juosmeninės stuburo dalies dalių, kurioms ypač būdingas skausmas sėdimojo gyvenimo būdo metu, masažas. Reguliuodami kaklo slėgį, galite pritaikyti kilimėlį pagal savo individualius poreikius. „Shiatsu Medisana MC 825“ masažo kilimėlis sujungia akupresūrą ir oro masažą.

8. HOMEDIKA NMS-620H-EU

  HOMEDIKA NMS-620H-EU

298 –

Kaklo ir kaklo masažuoklis „NMS-620H“ yra profesionalus prietaisas namuose atliekant Shiatsu masažą. Prietaisas turi galimybę pakeisti masažo mechanizmo sukimosi kryptį, o dėl masažuoklio konstrukcijos jį lengva pritaikyti pagal savo poreikius. Patogūs laikikliai abiejose masažuoklio pusėse yra atsakingi už maksimalų patogumą naudojant HOMEDICS NMS-620H-EU kaklo masažuoklį. Minkštas pamušalas taip pat užtikrina vartotojo patogumą. Integruotą masažuoklio valdymo sistemą naudoti yra labai lengva ir intuityviai. Kaklo ir kaklo masažuoklis „HOMEDICS NMS-620H-EU“ veiksmingai malšina skausmą ir nervinę įtampą, užtikrindamas atsipalaidavimą ir gilų atsipalaidavimą. 2021–2021 m. Masažuoklių sąrašas rodo, kad šį prietaisą daugelis klientų vertina kaip geriausią atsakymą į klausimą, kokį masažuoklį pirkti. Papildoma „HOMEDICS NMS-620H-EU“ masažuoklio funkcija yra šildyti masažuojamą raumenų dalį, o tai suteikia papildomų efektų.

9. HoMedics CELL-100-EU anticeliulitinis masažuoklis

  HoMedics CELL-100-EU anticeliulitinis masažuoklis

179 –

Anticeliulitinis masažuoklis HOMEDICS ELM-CELL100 turi ergonomišką formą, užtikrinančią maksimalų komfortą naudojimo metu. Rankinis masažuoklis leidžia lengvai pasiekti odos dalis, kurios yra ypač linkusios į celiulitą. HOMEDICS ELM-CELL100 modelis turi papildomą šildymo funkciją, kuri leidžia dar efektyviau atpalaiduoti raumenis. Reguliarus masažuoklio naudojimas ne tik sumažina raumenų įtampos sukeltą skausmą, bet ir stimuliuoja kraujo bei limfos apytaką. Tai ypač …