7 geriausi tušai –

Ar turite geriausią blakstienų tušą savo kosmetikoje? Peržiūrėkite mūsų geriausių tušų reitingą keliose kainų kategorijose – iki 20, 40, 60 ir daugiau nei 100 -. Tarp savo bestselerių pasirinkome pailginančius, garbanojančius ir tūrinius dažus. Patikrinkite ir išsirinkite mėgstamą tušą!

7 geriausi tušai

Ji prailgina, sustorina ir užriša blakstienas, suteikdama žvilgsniui gylį. Geras tušas yra būtinas makiažui, nes kaip šiuolaikinio tušo pirmtakė – Helena Rubinstein sakydavo:

Nesvarbu, kiek dreba moters rankos, ji visada gali užsimesti!

Geriausias blakstienų tušas 20 Lt

„Maybelline“ tušas „Colossal Volum Express“ (vis didėjantis tušas)

Pripažįstame, kad mums sunku nuspręsti, kuris „Colossal“ tušas yra geriausias, nes visi „Maybelline“ tušai yra patikimi. Tačiau sąrašas atveria „Maybelline Colossal Volum Express“, skirtą itin juodiems pigmentams ir maksimaliam blakstienų tankinimui. Papildomas pliusas už prieinamą kainą. Colossal rašalų pasirinkimą rasite čia.


Ir tai istorija!

Šiandieninio tušo prototipas yra TL Williamso išradimas, kuris jį sukūrė 1913 m., Kad pagražintų seserį Maybel. Moterį apgavo sužadėtinis. Vazelio ir anglies dulkių specifika padėjo jai įsimylėti neištikimą sužadėtinį. Netrukus Maybel tapo vestuviniu kilimu, o 1915 metais TL Williamsas įkūrė „Maybelline“. Jo vardas yra Maybel ir … vazelino derinys.


Geriausi tušai 40 –

„L’Oreal Paris Volume Million Lashes So Couture“ tušas (apimtis didinantis tušas)

Ar norite atrodyti kaip milijonas dolerių? Užbaikite makiažą „L’oreal“ tušu iš „Volume Million Lashes“ serijos. Tuše yra skysto šilko formulė, kuri kiekvieną blakstieną padengia atskirai juodu pigmentu. Trumpo šerelio šepetėlis labai tiksliai atskiria blakstienas. Mums ji dėl to labai patinka.


Kaip dažnai reikėtų keisti tušą?

Rašalą rekomenduojama keisti kas 3–5 mėnesius. Net jei kosmetika dar nėra visiškai išnaudota, išmintinga ją pakeisti. Kodėl? Pakuotės viduje auga bakterijos, galinčios sukelti uždegimines akių infekcijas.


„Max Factor“ tušo šedevras „MAX“ (ilginamasis ir tankinamasis tušas)

Kitas geras blakstienų tušas už gerą kainą yra „Masterpiece MAX“. Jis turi specialų „iFX“ šepetėlį, kuris padidina blakstienų apimtį iki keturių kartų. BE IŠĖJANČIŲ KLUBŲ! Tušas yra patvarus, netrupa ir nesitepa. Didelis pliusas yra tas, kad „Max Factor“ rašalas nedirgina kontaktinius lęšius nešiojančių žmonių akių.

Geriausias blakstienų tušas 60 –

„Collistar Maskara Infinito High Precision“ (universalus tušas)

Ponios, štai (aukso) medalio rašalas. Tai daro viską, ko tikiesi iš geriausio tušo – maksimaliai susisuka, prailgina, sutirština, suformuoja ir patamsina blakstienas. Be to, jame yra kondicionavimo vaškų. Intensyvus „Infinito High Precision“ rašalo tamsumas yra dalelių, atspindinčių šviesą ir suteikiančių žvilgsnį „apšvietimas“, rezultatas.

Geriausi tušai aukščiau 100 zlotų

„YSL Volume Effet Faux Cils“ tušas („blakstienų tušo“ tušas)

Peršokame į šiek tiek brangesnę lentyną. Tačiau verta investuoti, kad pamatytumėte „Yives Saint Laurent“ tušą ant SAVO AKIŲ. Jo paslaptis yra blakstienas tirštinanti, ilginanti ir maitinanti formulė. „Cils“ tušas yra tobulas blakstienų tušas moterims, turinčioms plonas blakstienas, norinčioms pasiekti dirbtinių blakstienų efektą neaplankius salono.


Blakstienų regeneravimo būdas

Blakstienos, kaip ir kiti plaukai, turi būti maitinamos. Norėdami juos sustiprinti, galite naudoti ricinos aliejų arba paruoštus regeneruojančius kondicionierius naktį. Renkantis kosmetiką blakstienoms dažyti, galite kreiptis į blakstienų tušus, turinčius rūpestingų savybių – taip pagerinsite plaukų būklę ir pasirūpinsite gražia išvaizda.


Lancome Monsieur Big Mascara 01 Big In The New Black blakstienų tušas (tankinamasis ir garbanomasis tušas)

Puikiai koketiškas vaizdas ir juodas akių rėmelis 24 valandas? SU Lancome tušas Monsieur didelis tai įmanoma! Blakstienų tušas buvo sukurtas pripažintas kosmetikos prekės ženklas, kad galėtumėte pasirodyti tobulas makiažas. Tinkamas polimerų ir pigmentų mišinys padaro formulę tinkamai prilipusia prie plaukų, nuspalvindamas juos ir žymiai padidindamas jų apimtį. Storos ir neįtikėtinai juodos blakstienos – tai efektas, kurį pasieksite Lancome tušai. Specialus šepetys tinkamai atskiria plaukus, sukuria koketišką ventiliatorių aplink akis. Dėkoju tušas Monsieur Big privers jus pasijusti didžiojo ekrano žvaigžde.

„Helena Rubinstein Lash Queen“ tušas „Sexy Blacks“ tušas (pailginantis ir garbanojantis tušas)

Gražiuose Helenos Rubinstein tušų induose yra turinys, kurį daugelis moterų labai mėgsta. Tušas susisuka, pailgėja ir sustorėja. Jis neplyšta ir nesitepa. Idealu? HR logotipas yra prabangos sinonimas ne be priežasties – tiesiog reikia išbandyti „Lash Queen“ tušą!


Ar tu tai žinai…

Šiuo metu tušų išvaizda atsirado dėl lenkės – vienos turtingiausių moterų istorijoje Helenos Rubinstein. 1950-aisiais ji sukūrė tikrą tušą, tepamą teptuku ir skystos konsistencijos. Anksčiau tušai buvo parduodami mažose dėžutėse, dažnai su veidrodžiais. Ačiū Helenai, kad palengvinai mūsų makiažą! 🙂


Žinoma, visus geriausius tušus galite rasti „Tagomago“. Patikrinkite, ar jūsų hitas parduodamas!