Juostelės: Kuris yra geriausias

Ar kada nors pastebėjote, kad grįžę namo nerandate jokio kištuko, galinčio įkrauti mobilųjį telefoną? Vis daugiau namuose esančių prietaisų, kuriems reikalinga elektros jungtis, dažnai matome, kaip jie užima visus anksčiau turimus kištukinius lizdus.

Kai suprantame, kad turime išplėsti savo jungtis ir nusprendžiame įsigyti maitinimo lizdą, daugelis žmonių pasirenka bet kurį modelį, nekreipdami dėmesio į savo tikrus poreikius, naudojimą, kurį ketina jam suteikti, ir savo namų ypatybes. Šiame straipsnyje norime padėti jums išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį.

Svarbiausias

  • Įsitikinkite, ar maitinimo juosta turi apsaugą nuo viršįtampių, kad nepažeistumėte į ją įjungtų prietaisų.
  • Jei namuose turite vaikų, rekomenduojame pasirinkti maitinimo lizdą, kuriame yra speciali apsauga, kad išvengtumėte elektros smūgio rizikos.
  • Ne visos juostos yra vienodos. Geriau pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Skyriuje „Pirkimo kriterijai“ padėsime išsirinkti jums tinkamiausią.

Reitingas: geriausios maitinimo juostelės rinkoje

Daugėja elektros lizdų maitinimo lizdų, kurie išsiskiria savo konstrukcija, funkcijomis, įdiegtomis technologinėmis pažangomis, vaikų apsaugos priemonėmis ar nuo viršįtampių. Šiame skyriuje mes išskiriame keletą ryškiausių juostų, kurias šiandien galima rasti rinkoje.

1 pozicija: „Belkin SurgeStrip“

Apsaugos nuo viršįtampių juosta su galimybe ją įsigyti su viena, keturiomis, šešiomis ar aštuoniomis išleidimo angomis. Jame yra du USB prievadai, todėl galite patogiai įkrauti mobilųjį telefoną, neužimdami vietos lizduose. Jis gali būti montuojamas ant sienos, kad būtų geriau pritaikyta jūsų erdvėje.

Tvirtas jų korpusas apsaugo kištukus nuo žalos nuo gaisro, smūgių ir rūdžių. Be to, jo įleidžiamas jungiklis neleidžia netyčia išjungti prijungtų įrenginių, o tai yra naudingas būdas išvengti šio susierzinimo. Apsauginiai dangteliai padės išvengti nelaimingų atsitikimų su vaikais.

2 pozicija: „WiFi Alexa“

Šis modelis peržengia likusių įprastų juostų ribas. Jo daugialypis „Wi-Fi“ lizdas yra išmanusis, o tai reiškia, kad jį galima valdyti balsu nuotoliniu būdu per prijungtus „Alexa“ įrenginius. Su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu galite išsiųsti užsakymą, kad kiekviena juostelė veiktų pagal jūsų poreikius.

Be to, kiekvieną kadrą programa gali valdyti savarankiškai, naudodama „iOS“ arba „Android“ sistemą. Jis sukurtas su keturiais kištukais ir trimis USB jungtimis, leidžiančiais vienu metu prijungti kelis įrenginius. Protingas gyvenimas prasideda nuo šio produkto; dar vienas žingsnis patyrusiems vartotojams.

3 pozicija: „Te-Rich Torres“

„Te-Rich Torres“ daugiafunkcinis maitinimo lizdas su aštuoniais įkrovimo ir keturiais USB prievadais apsaugo nuo nepageidaujamų įtampų. Turėdamas įmontuotą specialią apsaugos mikroschemą, trumpojo jungimo atveju jis nutraukia srovę. Pašalinus pavojų, jį reikia vėl įjungti.

Šis modelis pasislėpė iš labiau įprastų formatų ir siūlo vertikalų dizainą, kad galėtumėte sutaupyti vietos savo namuose ar biure, tuo pačiu metu jis yra patrauklesnis ir novatoriškesnis nei kiti. Dviejų metrų kabeliu galite patogiai perkelti juostelę ten, kur naudingiausia ją įdėti.

4 pozicija: elektralinas

Šešių kadrų juosta, pateikianti klasikinį formatą, nors ir efektyvi. Kaip stiprioji pusė, visi kadrai turi vaikų saugumą. Be to, kad apsaugo vaikus nuo elektros smūgio pavojaus, jis apsaugo nuo bet kokio pavojingo daikto patekimo į lizdą. Naudingas šaltinis, apsaugantis save nuo nereikalingos rizikos.

Kita įdomi gaminio savybė yra pusantro metro ilgio kabelis, leidžiantis maitinimo juostelę perkelti ten, kur labiausiai reikia. Trumpai tariant, tai yra naudinga priemonė tiems, kurie siekia maksimalaus efektyvumo, pernelyg nesudėtindami naujųjų technologijų.

5 pozicija: Bestekas

Tai dar vienas vertikalios juostos modelis su aštuoniais lizdais ir šešiais USB prievadais, kuris taip pat apima apsaugą nuo viršįtampių ir žaibo. Kiekvieną maitinimo lizdą galima įjungti ir išjungti atskirai, naudojant jungiklius, o jų būsenos indikatoriai viršuje rodo, kurie veikia.

Kaip technologinė pažanga, ji apima išmanųjį lustą, kuris identifikuoja įkraunamą įrenginį ir automatiškai apskaičiuoja išėjimo galią, kad būtų galima kuo greičiau įkrauti kiekvieną įrenginį. Todėl tai yra įdomi naujovė, palyginti su kitomis dabartinėje rinkoje esančiomis standartinėmis juostelėmis.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie maitinimo juostas

Kai galvojame apie juostos įsigijimą, gerai žinodami kiekvieno modelio funkcijas, galėsite apsispręsti dėl geriausio varianto. Norėdami tai padaryti, turime žinoti apie funkcijas, kurių ieškome ir ką kiekvienas iš jų teikia mums. Šiame skyriuje atskleidžiame keletą aspektų, kurie gali padėti apsispręsti.

Maitinimo juostelės

Gerai žinodami kiekvieno modelio funkcionalumą, galime apsispręsti dėl geriausio varianto. (Šaltinis: Ronnarong Thanuthattaphong: 67079388 / 123rf.com)

Ar verta pirkti kokybišką juostelę?

Tikrai taip. Viršįtampiai, trumpasis jungimas ar kontaktas su ugnimi yra dažnos nesėkmės, kai prietaisai maitinami elektra. Dėl šios priežasties įsigiję sertifikuotą maitinimo lizdą, kuris praėjo visas saugumo kontrolę ir yra kompetentingas, apsaugo jus nuo daugybės išvengiamų problemų.

Tam patartina įsigyti produktą iš pripažintų ir akredituotų gamintojų, atkreipiant dėmesį į saugos garantijas. Be to, tai užtikrins, kad prie maitinimo lizdo prijungti prietaisai taip pat būtų saugūs. Blogos būklės arba pažeidžiamas trumpasis jungimas maitinimo šaltinis gali juos sugadinti.

Kokio tipo juostą turėčiau pasirinkti?

Yra keli parametrai, kurie gali padėti mums priimti šį sprendimą. Visų pirma turėtumėte savęs paklausti, kur padėsite juostą ir kokias funkcijas tikitės atlikti. Jei jis skirtas biurui ar valgomajam, galbūt ieškote dizaino gaminio, kad jis nepastebėtų tarp kitų erdvės priedų.

Kita vertus, ko ieškote, yra naujos technologinės revoliucijos, nes esate aistringas skaitmeniniam pasauliui, šiuo metu yra daug maitinimo šaltinių, kuriuose yra naujovių ir intelektualių funkcijų, tokių kaip nuotolinis valdymas, „WiFi“, maitinimo ir apkrovos reguliavimas ir daug kitų pažangos.

Privalumai apibūdinimas
Apsauginiai elementai Puikiai tinka namams su vaikais, nes juose yra skirtukų, kurie apsaugo nuo elektros kontakto su vaikais.

Jie apsaugo nuo galios viršįtampių.

Energijos taupymas Maitinimo juosta su jungikliu leidžia ją atjungti, kai nenaudojate, kad sutaupytumėte energijos.

Kai kurios pažangesnės funkcijos leidžia sumažinti energijos suvartojimą net ir veikiant.

Prieinamumas Stalviršio juostelės, kurias galima tvirtinti ant baldų, lentynų ar sienų.

Pasukite kištuką, kad pakeistumėte savo struktūrą.

Jungtys Daugelis maitinimo šaltinių jau leidžia naudotis USB jungtimis, net naudojant „WiFi“.

Ar svarstėte galimybę rinktis ištraukiamą juostelę?

Ištraukiamos juostos paprastai yra siauros ir pailgos, kad tilptų bet kurioje mažoje ir diskretiškoje erdvėje. Paprastai jie pritvirtinami prie biuro stalų, kad nepastebėtų darbo aplinkoje. Estetiniu požiūriu jie yra geriausias pasirinkimas ir jie rodomi tik tada, kai reikia prijungti įrenginį.

Šios juostos taip pat gali būti suprojektuotos visame plote, nors tai yra mažiau įprasta. Jei ieškote maksimalaus diskretiškumo ir dizaino, tai yra geras pasirinkimas, kai jums nereikia labai atkakliai naudoti juostos. Jei turite įrenginį, kuriam reikalingas nuolatinis ryšys, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti labiau įprastą maitinimo lizdą.

Ar esate vietoje, kur reguliariai keičiasi įtampa?

Jei nerimaujate dėl saugumo, ypač jei ketinate naudoti maitinimo lizdą tokioje vietoje, kur yra įtampos pokyčiai, trumpasis jungimas, žaibas, gaisro pavojus ar kita kazuistika, galinti paveikti jos veikimą, rekomenduojame pasinaudoti profesionalios apsaugos.

Reikėtų atsižvelgti į šį aspektą, nes prie maitinimo lizdo prijungti elektroniniai prietaisai gali būti sugadinti, jei įvyksta vienas iš pirmiau minėtų atvejų, net tampa netinkami naudoti. Be to, šiose juostose yra papildoma apsauga mažiausiems namams.

Ar žinojote, kad žaibo elektrinis potencialas yra nuo 1 000 iki 10 000 milijonų vat sekundžių? Kiekvieno žaibo smūgio galia svyruoja nuo 200 000 amperų iki 100 milijonų voltų.

Ar turėtumėte pirkti maitinimo lizdą su „WiFi“?

Šiuo metu daugelyje naujų rinkoje esančių maitinimo šaltinių jau yra galimybė būti valdomiems per „WiFi“. Nors paprastai tai yra viliojanti galimybė labiau pažengusiems vartotojams technologiniais klausimais, turėtumėte apsvarstyti, ar tikrai bus naudinga šią funkciją turėti savo maitinimo lizde.

Pagrindinė jo funkcija yra galimybė prijungti mobilųjį telefoną su maitinimo juosta per „WiFi“, kad būtų galima tiksliau ir nuotoliniu būdu valdyti įvairius maitinimo lizdo ryšius. Kai kurios programos, iš kurių jas galima valdyti, yra „Google Home“ arba „Amazon Echo“, nors ši technologija plečiasi, galimybės bus didesnės.

Pirkimo kriterijai

Galvodami įsigyti maitinimo šaltinį, pirmiausia turime pagalvoti, ar mūsų ryšiai bus pavieniai, ar taisyklingesni, kiek man reikės jungčių, ar aš noriu, kad joje būtų pačių pažangiausių funkcijų. Šiame skyriuje pateikiame keletą aspektų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš pirkdami maitinimo lizdą.

Prieinamos maitinimo juostelės

Šio tipo juostos siūlo pažangesnį dizainą tais atvejais, kai jūs turite jį įdėti į biuro ar namų patalpas, jei norite, kad jie atitiktų likusį aplinkos puošmeną. Jie gali būti vertikalūs, kubo formos ar kitokio formato ir tokiu būdu atitrūkti nuo klasikinio pailgesnio modelio.

Dar viena šio tipo juostelių stiprioji pusė yra ta, kad kai kuriuose modeliuose ji gali būti pritaikoma skirtingoms erdvėms, kuriose jūs turite ją naudoti. Pavyzdžiui, gali būti, kad kiekviena jungtis yra lanksti ir beveik savarankiškai gali būti perkelta iš kairės į dešinę. Tai idealus formatas naudoti ir mažose erdvėse.

elektros maitinimo juostelės

Daugialypės jungtys leidžia sujungti kelis įrenginius …