7 idealios dovanos idėjos

Ką jai nupirkti Valentino dienai? Ponai, turime patarimų iš pačių suinteresuotų šalių. Savo „Facebook“ puslapyje paklausėme, ko merginos norėtų gauti per Valentino dieną. Daugelis mūsų moterų gerbėjų tiesiogiai atskleidė tai, apie ką svajoja. Čia yra paruoštos Valentino dienos dovanų idėjos merginai. Prašome nedvejodami įvesti ir naudotis! 🙂

Valentino dovanos draugei

Svajok Valentino dovanas

Merginos pasiūlė ir moteriškų kvepalų, ir kosmetikos priemonių, kurias norėtų įsigyti ar gauti Valentino dienos dovaną. Nes, kaip patys sakė, jie nori kažko, kas leistų pasijusti ypatingais, pasirūpinti savimi ir atsipalaiduoti namų SPA sesijų metu.

Taip, taip, ponai – moterys atsipalaiduoja, kai gali pasilepinti grožio procedūromis, užsidėti veidą kaukę ir mėgautis jos veikimo efektais. Apie Valentino dienos kvepalus nėra daug ką pasakyti – moterys tiesiog NORI naujo aromato. Net jei jų kolekcijoje yra keli buteliai, tai nereiškia, kad jiems pakanka …


Kokios Valentino dienos dovanos atsibodo mūsų skaitytojams?

Moterys ne tik atskleidė, ko nori per Valentino dieną, bet ir to, ko joms visiškai pakanka. Jie nenori gauti šokolado iš savo vyro ar vaikino (dietos), šampano (kitą dieną reikia eiti į darbą, o su skaudančia galva nėra smagu), gėlių (gėlė yra malonus dovanos priedas) vasario 14 d., tačiau ponios tą dieną tikisi kažko daugiau). Merginos svajoja apie romantiškus gestus – nėra lengvo 😉


Valentino diena – dovanos mergaitei: KOSMETIKA IR PRIEDAI

„Double Wear Nude Water Fresh“ makiažas – „Estee Lauder“ pagrindas

Mes nenuobodžiausime, kaip tai veikia, bet jūs turite prisiimti žodį, kad Estee Lauder yra viena laukiamiausių praėjusių metų premjerų kosmetikos pasaulyje. Apie jį daugiau rašome straipsnyje Susipažinkite su nauju „Double Wear Nude“.

Bet buk atsargus! Nesirinkite spalvos atsitiktinai. Merginos tualetiniame staliuke patikrinkite, kokį pamatą ji šiuo metu naudoja ir naudoja spalvų palyginimo įrankispasirinkti tą patį atspalvį iš „Estee Lauder“ asortimento. Išrinktasis bus teigiamai nustebintas …

Tai puiki Valentino dienos dovana mergaičių, kurios mėgsta makiažą ir naudoja brangų kosmetiką kasdieniam makiažui.

„True Match Minerals“ apdailos milteliai – „L’Oreal Paris“ pudra

Kas yra mineraliniai milteliai? Tai kosmetika, kuri užbaigia makiažą ir dar labiau puošia jūsų išrinktąją. Jums taip pat bus svarbu, kad yra reklamjuostės, todėl nekyla problemų renkantis jos spalvą. Todėl, jei nesate tikri, kokį pagrindo atspalvį naudoja jūsų išrinktasis, ir norite jai padovanoti gerą makiažo kosmetiką – voila! Mes turime Valentino dienos dovaną kaip svajonę.

Puiki dovana vasario 14 d reiklaus skonio makiažo gerbėjai.


Psssst!

Ar žinote, kad „Valentino“ dovanas iš šio sąrašo galite užsisakyti „Tagomago.pl“ parduotuvėje su nuolaida? Valentino dienos proga paruošėme mega nuolaidas – žiūrėkite specialų skirtuką Valentino dienos dovanos.


„Tangle Angel“ plaukų šepetėlis

Ar jūsų žmona ar draugė turi ilgus plaukus, kuriems ji skiria daug dėmesio? Padovanok jai ne tik mielą, bet ir praktišką įtaisą – „Tangle Angel“ šepetėlis leidžia be skausmo ir ašarų atkabinti sruogas. Širdies forma tinka Valentino dienai kaip pirštinė.

Kam skirta tokia Valentino dienos dovana? Merginai, kuri mėgsta kirpyklų dalykėlius.

„Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher“ – lyginamasis serumas „Estee Lauder“

Daugelis moterų pareiškė, kad norėtų įsigyti šios kosmetikos. Mes visai nesistebime – serumas Estee Lauder tai skysta prabanga. Tai visaip palepins veido odą. Jūsų išrinktasis žinos, kad jūs ja gerai rūpinatės ir geriausiai žinosite jos poreikius.

Sėkminga Valentino dovana moterų, kurioms rūpi tinkama odos priežiūra, kurios kasdien vertina šiek tiek prabangos.

Valentino dovanų idėjos jai: Kvepalai

J’aime – „La Perla“ parfumuotas vanduo

Kas gali būti romantiškesnis būdas išreikšti savo meilę kam nors, išskyrus tai, kai įteiksi kvepalų butelį su meilės deklaracija? J’aime gali būti verčiamas kaip meilė, meilė. O pats kvapas tokiu pavadinimu? Tai yra vienas seksualiausių moteriškų kvepalų, kuriame yra afrodiziakų: jazminų, muskuso ir saldžios karamelės. Geros naujienos yra tai, kad jų pirkimas nesugadins jūsų piniginės.

Kvepalai Valentino dienai moteris, kurią norite mylėti arba priminti apie jūsų meilę.

„La Vie Est Belle Intense“ – „Lancome Eau de Parfum“

Ar žinojote, kad saldūs moteriški kvepalai vyrams veikia kaip afrodiziakai? Štai kodėl „Lancome Eau de Parfum“ mėgsta ne tik moterys – galime lažintis, kad šis kvapas patiks ir ant jūsų partnerio odos. Daugiau apie kvepalus, žadinančius vyrų norą, galite perskaityti čia: saldūs gurmaniški kvepalai.

Kam tai būtų tobula Valentino dienos dovana? Dėl merginos su romantiška siela, mėgstančios pralinų ir vanilės aromatus.

Gera mergaitė – Carolina Herrera parfumuotas vanduo

Puiki Valentino dienos dovana jai? Kvepalai, apie kuriuos jis svajoja. Ir daugelis moterų feisbuke mums pasakė, kad norėtų iš mylimosios gauti „Carolina Herrera Good Girl“ kvepalus. Puikus pasirinkimas – jie kvepia moteriškai ir patraukliai, todėl jie jums taip pat patiks. Seksualaus smeigtuko formos butelis skelbia tvirtą jų charakterį.

Puiki dovanų idėja mandagios merginos ir mažiau paklusnios.

Tai tokia moteriška ir seksualu, kad tai bus geriausia Valentino diena mano gyvenime, kai mano vyras tai pajus.

Claudia C.

Reitinge galite rasti daugiau Valentino dienos dovanų idėjų jai geriausi Valentino dienos kvepalai.